За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Oct 27, 2009 10:33 am

Великите титани на борсата могат да дадат по-добри съвети. Аз скромно се оправям с продажба на билки, руди и кожи. В определени моменти се продават на много добри цени, защото не са много тези, които да събират такива от по-ниско левълни територии.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Oct 27, 2009 10:34 am

slacker!! :P
в момента, в който чукнеш 20 лвл и вземеш първите телепорти, ще се родиш :D ей това най му обичам на магето - мобилността и независимостта... правиш си сам храната и водата, телепортваш си се където пожелаеш и опознаваш и най-отдалечените гробища по картата :lol:

иначе снощи ние пак си откарахме цяла вечер да мрем на Ходир... но ми се струва, че има импруувмънт... вече повече хора виждам с над 10к дпс поне :lol: тази вечер и Блоби ще е в рейда, та ще имаме сериозно подкрепление от страна на дпс-а :D снощи Холи беше ужасно мил в маге-канала... разправя ми колко горд бил с мен, а на последната битка, като умря рано ми тури неговия диамант на главата, за да позиционирам група 3... но аз не бях особено доволна от себе си на последните опити, твърде много се движа, трябва да огранича движението до минимум, като изловя всички възможни бъфове :?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Tue Oct 27, 2009 11:34 am

Трагедия сме на Ходир. И с Блоб в рейда ситуацията няма да се промени съществено. Вместо на 25% средно ще почнем да уайпваме на 21% в повечето случаи например.

Основните проблеми ще си останат в сила и пак ще ни водят към провал. А те са:
- офицерите са ни негодни
- идея си нямат от рейдлийдване за тази битка конкретно, както и по принцип
- доста хора са с ужасен нет или компове или и двете
- Ниста е толкова трагичен на моменти, че направо не мога да го проумея.


Има много други фактори, които оказват влияние, но те са производни на първите 4. Единствения ни шанс да го направим този хардмод е да се наядем с още гиър, та половината играчи в рейда, които фактически играят да могат да изнесат останалите темерути на гърба си.
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Oct 27, 2009 11:37 am

на тебе разчитаме, пиле :lol:
най-късно другата седмица виждам Хорид даун! 8-)
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Oct 27, 2009 11:38 am

Твоята сова ме респектира. :oops: :oops: :oops:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Oct 27, 2009 11:41 am

Пиле, не мрънкай срещу другите, при положение, че ти стоеше и медитираше над очарованието на собствените си критове, докато Ходир те превръща в украса за огромно мартини.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Oct 27, 2009 11:47 am

мило, той силно се разкайва, за което, и обещава да не се повтаря никога повече, като за да изкупи вината си няма да пропусне ходирски рейд и ще чака пред инстанса със сак, пълен с прясно опечена в АН риба + торба, заредена с фласки, поушънки и еликсири, за дпс-импруувмънт!!! а до компютъра - горещо четворно кафе, че да не проспи следващия път заплашващите го ледени блокове над перушината му!

нали, слънчице ненагледно? :D
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Oct 27, 2009 11:52 am

А само си представете как ще се развихри, като стигнем Фрея и Мимирон :shock: Подозирам, че в момента само тренира в мърморенето :lol:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Tue Oct 27, 2009 12:01 pm

Аз това дето не скочих върху пряспата, за да се спася от айсблок го направих САМО веднъж. Ти го изкарваш все едно е нещо, което правя цяла вечер.

Направих го защото така исках и ми беше кеф. С няколко смешни дпс играча в рейда само, за да запълнят местата ние по принцип нямаме шанс да бием боса. В конкретния случай видях как 2-ма дпс-ери умряха още преди първото замразяване. Ние като сме 25 живи не можем да го направим, та когато още в началото на битката 2-ма умрат е абсурд да успеем.

Ето в този конкретен случай, аз получих Еклипс прок, имах крит бъф и ми прокна и тринкета. И правих 70к критове. И предпочетох да си остана на място и да се накефя на дмг-то което правих в момента, отколкото да се напъвам в един обречен опит.

Ако толкова държиш да ми натякваш за тази случка, в бъдеще няма да е зле хийлърите да се погрижат играчи да не умират още в самото начало на битката и така да се обезсмисля опита.
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Oct 27, 2009 12:06 pm

а аз не разбирам логиката... :roll:
що да се пънат хилърите да спасяват дпс-то, след като то държи да се самоубие, ама да види по 70к критове? :D или да напомням, че умрялото дпс и 2к критове няма да види, а полза от него за рейда - никаква... та ако обичаш се дръж по-про и гледай да оцеляваш когато можеш... :P нече и хилърите нямат трески за дялкане, ама как беше - първо в твоята паничка погледни пък тогаз в тази на другарчето :P
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Oct 27, 2009 12:07 pm

:))) Не можеш да ме засегнеш с това за хийлърите. Само веднъж наистина опропастих ситуацията на най-първия опит, когато не хийлнах Кзану в самото начало и то, щото младежът изхвърча out of reach и ми засече таргетването, а не поради факта, че съм стояла да се дивя на красотата на залата и ледените висулки :). А народът няма да мре, ако не стои да се диви на светлите кръгчета под краката им, а повече от 2 стака дебъф са вредни за здравето :Р. Видях няколко души да мрат на 1-шот, за което също можеш да виниш хийлърите само за спорта :P

Що се касае до смешните дпс-та - успявали сме да направим и чудеса в някои битки.

Низия пак губи форма :((.. макар към края май да се поосвести - видях и няколко добри нейни опита
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Oct 27, 2009 12:11 pm

Дали ще мога да мина соло Скарлет на 60 ниво с ретадина че съм се закрастил да си мина соло всички стари дънжъни.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Oct 27, 2009 12:14 pm

без проблем при това
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Oct 27, 2009 12:18 pm

Не знам защо съм се наплашил - навремето имам някакви спомени че ме изкъртваха но сега явно са намалили трудноста. :D

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Oct 27, 2009 12:19 pm

Ще можеш.

А хийлингът е много тегав, когато хората не си помагат сами. Всички, които трупат дебъф носят ужасно много демидж. Вчера го спипах Ксейт с 6 стака!!! А Хпърл ми показва кой трупа. Всички, които стояха да ги трупа снега - също.

Ако носехме демидж само по време на Фроузън блоу и от Фрост нова за много кратко, щеше да е перфектно.

Ама то хората не могат да се опазят на Флаш фрийз да не замръзват на ледено блокче (откакто Ниста пусна ДБМ да го обявява в чата - 2 пъти Голом, 1 път Гон, 1 път Дуузи и не знам още кой)... какво остава за най-простото - да се движиш и да избягваш снега от тавана. :roll:

Аз обаче имам много проблеми със сингъл таргет хийлинга. Голям шаш е когато започне да мре група 4 (Анну!!!).

Edit: Troop го няма днес, но Кола е в рейда. Та като гледам или ще сме пак 5 (горките шaманчета) или някоя от нас ще сменя на шедоу. :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests