За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Oct 26, 2009 3:46 pm

именно във "възможността" е проблема, Дима, а не в това, че искаш най-доброто за класа/билда/героя ти... защото е нещо, което те натоварва излишно... именно защото възможността е зависима от ранг, присъствие, ДКП... и ти актовността я имаш, но останалите показатели за момента не... именно над възможността концентрирай част от енергията си... аз лично го виждам в нов разговор с Холи най-късно в края на седмицата, за да му обясниш, че това, което искаш е мембърски спот - да го имат предвид, да са наясно към какво сес тремиш... и да попиташ отново те как го виждат принципно и във времето... в момента, в който станеш мембър, ще си една крачка по-напред във "възможността"... а ДКП се трупа малко по малко, и айтъмите си падат...

в момента ти просто не си в позицията да очакваш, че ако падне БиС-айтъм, ти ще го вземеш... а ти го очакваш и го преживяваш тежко, когато не се случи... а не бива... защото към момента вероятността да се случи е твърде минимална и ти го знаеш...

Тише, мене тази титла не ме блазни никак :P и не ща да си цапам с кръв чисто новата рокля :P

Едит: и е чудесно, че и сама се грижиш за гиъра си... това всеки уважаващ себе си играч го прави... и аз сега ще си ушия мерлинската роба и ще вкарам маса голд и материали в нея, въпреки че ще ми е резервна (по-скоро за разкош) - ще мога да я облека, само ако отнякъде другаде докопам малко хит (харесала съм си едно наметало с хит, дето пада от шампионите в тази връзка), за да балансира липсата на хит в нея...
Last edited by Tais on Mon Oct 26, 2009 3:50 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Oct 26, 2009 3:47 pm

Elayne wrote:Какъв е проблемът да искам най-доброто? На линия съм всеки ден и се старая. Взимам всичко, което е във възможностите ми извън рейд loot-а (със значки и крафтено), за да подобрявам гиъра си.
За което "браво"! И гиърът ти е прекрасен и е напълно достатъчен, за да се справяш прекрасно с ролята си в рейда, което и правиш. Но не е необходимо да се омрънка света, защото нямаш всичко най-хубаво. :P Най-малкото щото има поне още 5 маймуни на клона и също го чакат това, най-хубавото, а пък го заслужават не по-малко от теб. Пък те хубавините и не падат толкова често.

Аз от плетки не разбирам :P
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Mon Oct 26, 2009 3:52 pm

В новата серия на "Перла" Мехмед открива, че му липсва златния часовник, подарък от дядо му. Заподозрява своя отявлен конкурент Барадин бей, който по една случайност е мъртъв от няколко години. През това неговата (на Мехмед) любима Инджи, с която вече се е развел близо 10 пъти, шие знамето на Хвърковатата чета...

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Oct 26, 2009 4:01 pm

и никой не загубва зрението си, което чудодейно да възвърне след има-няма 45037 епизода?? :shock:
малииии, значи има импруувмънт и на тоз мегдан! 8-)
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Oct 26, 2009 4:10 pm

На мен ми липсва случайно възникналата слепота и чудодейно, но съвсем навреме възвърнало се зрение... това си беше ключов похват в изграждането на един уважаващ себе си сюжет... :roll:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Oct 26, 2009 4:23 pm

е, мило, не може да сме във всяка сапунка :lol: ние си хортуваме по нашата гилд-опера, за което Тишо така тактично ни намеква, ама пък нас си ни вълнува и ако някой не му се чете - винаги може да скипне постовете, темата и т.н.

аз какво да направя, че във Шопска салата, поради отявления абсолютизъм на властта на Гилд-мастъра, няма брожения... :lol:
ето, при нас е демокрация от английско-шуро-баджанашки стил и драматични сцени се разиграват ежедневно 8-)
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Oct 26, 2009 4:38 pm

И да има брожения, за тях не се говори

Тише... имам май един нов кандидат за Шопската салата? Да ти пратя кандидатура? CV-то е малко кратичко, но тепърва има да расте:)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Mon Oct 26, 2009 5:04 pm

В <Шопска Салата> имаше реорганизация преди няколко дни, офицерите си преразпределиха задачите:
- Паламурник - поема бойното звено (ПвП), помага при ПвЕ рейдове като мейн танк, ДПС и селф-хилър
- Кинта - рекрутмънт, PR (черен и бял), ДКП

Така че ако мернеш Кинта онлайн, обади й се :lol: :lol:

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Oct 26, 2009 5:06 pm

Ако пак злоупотребява със спийд поушънките, най-много да мерна нещо зелено да профучава в далечината :roll:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Oct 27, 2009 9:55 am

А пък мен са ме изгонили от гилдията в която пребивавах и си играя сингъл.

Някой знае ли какво ще стане ако не си слея акаунта ? Ще ми го затрият ли или просто няма да мога да се логвам.
Между другото отказах се да изгриндя до Гранд Маршал меча - вчера си засичах - максимум по 1000 хонор на ден правя , а ако трябва да правя 20 - ще ми изтече в месеца в едно и също докато мога да си играя куестите в Аутландс.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Oct 27, 2009 9:57 am

Няма да можеш да играеш. След 12 ноември няма да можеш да се логваш, освен ако не слееш акаунта.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Oct 27, 2009 10:00 am

@ Tais

А сега ми дай билд за фрост маге!
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Oct 27, 2009 10:21 am

сега ще ти метна билд за левълване до около 67 лвл... всичко блъскаш във фрост, за да не пиеш твърде много докато биеш мобове... то пак ще пиеш де, при магето това е най-досадната част :P
ето:
http://www.wowhead.com/?talent#oZZAIcIofu0fzgfot

виж дали ти се отваря... наблъскала съм точки във всички таланти, дето ти подхранват чийл-ефектите, защото те хем увеличават нанесения дмж върху замразен таргет, хем държат на разстояние мобовете, хем и отключват таланта за инстант файърбол-а... към 68 лвл може да сменим билда, за да пробваш и останалите преди 80 лвл - да свикваш :P ще направим няколко ръна на МГТ хероик, че там падат хубави неща със сокети... а е бързо и лесно минаването...
на ниските левъли ползвай Евокейшън на всеки КД... довечера ми напомни в играта да ти направя глифове :) кажи ми кой лвл си в момента, че да ти дам такива, дето можеш да сложиш веднага...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Oct 27, 2009 10:24 am

Мерси, Танчето :)))

Аз съм още дребосък на 14 ниво.. Тепърва първи глифове от 15 :)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Oct 27, 2009 10:31 am

Има ли някаква тактика за печелене на пари на 60 ниво освен продажбата на разни парацали (Runecloth върви по 1 голд 20 бройки) че нямам пари да си купя коня.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 51 guests