За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Locked
User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Oct 21, 2009 4:58 pm

Аз нямам проблем да съм виновна:)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Wolfscot
Smallfolk
Posts: 8
Joined: Sat Jul 28, 2007 10:27 pm
Location: far away in the North

Post by Wolfscot » Thu Oct 22, 2009 3:04 am

Да ви се похваля току що ми се падна пета от Хелоуйн.Онази сладка тиква вече е гордо притежание на хънтъра ми.Беше от Treat bag.Голям късмет извадих 8-) 8-) 8-)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Oct 22, 2009 9:57 am

честито :)

аз снощи не играх на Зенедар (доколкото може да се каже, че изобщо съм играла)... не знам какво бяха омазали Близард с профилактиката, но народа масово не можеше да се лог-не на Зенедар, моя милост включително... и след като ме изхвърли 4 пъти на герои, дето са по северния свят, но го и направи 2 пъти за шамана ми, който е на стария континент, аз абдикирах от Зенедар и минах да поиграя с ордата си на Шатъред холс... по някое време дойде и Анну - на ДК си, а Дима си направи ъндед прийст :twisted: отидох да й занеса торби и паричка и като попаднах из ъндедските начални територии, реших че сега е момента да попълна последните 3 бара до Екзалтед с Undercity... учудващо много реп дават куестите за бебета-герои :P та с много прекъсвания заради домашните на малчо, достигнах желаното Екзалтед :D и тъй като ужасно ми се спеше, към 23 часа някъде просто си легнах...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 22, 2009 10:08 am

Ъндедката ми е зловеща. Бих казала, че по ъндедските стандарти е красива. Носи звучното име Пениуайз, кръстена на небезизвестното 'То' на Кинг. Ще им хапва трупчетата в Бетълграундите. :twisted:

После Зенедар се оправи, а мен ме мързеше да правя дейлита или каквото и да било, та само литках насам-натам по континентите да правя ачийвмънтите покрай ивента и направих Конника без глава с някакви имбави от Good Game, Sigil and Ingenuity. Както винаги падаха само пръстени.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Oct 22, 2009 10:57 am

моята Лиан има нужда баш от пръстен!!! та ще трябва и нея да водите :twisted: да видим тази вечер как ще върви рейдването и ако приключим по-рано, да идем? или да остане за уикенда? както кажете...
снощи за малкото време, дето постоях на ордата си и много ми се доигра там :? голямо спокойствие си е... та да видим... ако не ме грабне отново моята шаманка, уикенда мога да го откарам там...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Thu Oct 22, 2009 11:16 am

Само една каска ме дели от Виолетко!!!! :oops: :oops: :oops:

Без да искам угасих едно селце (всъщност само минавах, ама се спънах в разпиляните празни кофи и ми даде, че съм направил куеста :lol: :lol: ), а снощи се падна малкото тикве от Конника и кой да го спечели 8-) Като се научат да ролват над 90, тогава да се пробват :lol: :lol: Партито беше почти покъртително, тръгнахме без хилър, едното ДПС се афк някъде преди манастира, та два пъти го правихме 4 човека (не че беше проблем, аз си мисля, че и соло мога да го сгъна, ама първо да падне шлема :roll: )

Така че сега се логвам през час и тършувам по торбите, току-виж намеря каска :lol: Щото случи ли се, само ще се разказват легенди, как един виолетов дракон отпрашил с мръсна газ към Айскраун, а 10 минути по-късно Лич Кинга изскочил от Цитаделата по бели ламарини и избягал в неизвестна посока :mrgreen:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Oct 22, 2009 11:24 am

каква е тази каска, бре Тише? :shock:
да помагаме нещо?? аз снощи като се подмотвах из земите около Undercity да правя лоу-левъл куести за репутация, в селцето Брил се бе събрала тълпа да гаси пожари и баш за тебе се сетих :lol:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Oct 22, 2009 11:59 am

Svetlio wrote:Щото случи ли се, само ще се разказват легенди, как един виолетов дракон отпрашил с мръсна газ към Айскраун, а 10 минути по-късно Лич Кинга изскочил от Цитаделата по бели ламарини и избягал в неизвестна посока :mrgreen:
Ето това искам да го видя... или поне да чуя за него :lol: :lol: :lol:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Oct 22, 2009 1:29 pm

за тези, които още не са разбрали днес ще има 25-човека рейд, а не редове за ТоС10... Ниста го е обявил в гилд форума... причини - снощния отменен рейд...

а аз имам пак РМ от Муундъст, дето ме потресе... Шели влязла и промоутнала младежа Пину на Мембър... Муун не се стърпяла и изкоментирала в гилд-чата, че това било най-бързото повишение на някого само след един рейд с гилдията... малко по-късно го турили на Трайъл (явно са си подискутирали, че са поприбързали лекинко)... съвсем се изпозабравят офицерите с дружките си... егати шуробаджанащината стана тази гилдия... дето се вика в Шопската салата го няма даже! :lol:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 22, 2009 2:41 pm

Tais wrote:
а аз имам пак РМ от Муундъст, дето ме потресе... Шели влязла и промоутнала младежа Пину на Мембър
Ебаси :(.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Oct 22, 2009 2:54 pm

Tais wrote: егати шуробаджанащината стана тази гилдия... дето се вика в Шопската салата го няма даже! :lol:
Що пък "даже"??? Ние сме добре структурирана и дружелюбна (ако имаме салата и пълна чаша) гилдия с малко неориентиран гилд мастър, но пък началството е от висша (а скоро и виолетова) класа! Какви са тези сравнения!

Честно казано, не зная младежът да им е чак такава дружка. По-скоро май хънтърчето им е, Пину ми се струва рандъм. Затова подозирам, че Шели автоматично е вдигнала ранга. Много лош ход в настоящата ситуация.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Oct 22, 2009 4:19 pm

абее, за да вдигнеш ранга от Гилд френд на Мембър си иска поне две стъпки, че се и изписва какво правиш в гилд-чата... и едва ли Муундъст щеше да се обади, ако бе грешка в бързината... то само факта, че не са го върнали на Трайъл веднага е показателен... а доколкото разбрах си е баш голям приятел... не видя ли бурната им радост като го инвайтнаха в гилдията? че и /лик-ванията на Низия у гилд-чата :lol: но сега е на Трайъл, както си трябва де, вероятно няма да е задълго на този ранг, ама поне от кумова срама, дето се вика... :lol:

а за Шопската салата се носят едни слухове за репресиране на членовете от страна на Гилд мастъра, щото не пиели достатъчно, че и не пеели, ама не си разкривам източника! :lol:

Едит: аууу, бегайте да четете Battle Plan!-топика, дето е пуснал Холи в гилд-форума... най-сетне яснота за прогрешън-плана, поне мераците де... дано и се следва... :roll: връщат четвъртъка като редовен 25-човека рейд... май беше време... хм... тона не ми харесва, нито глупостите да не четем чужди тактики или как другите са го направили, защото това би трябвало да им говори, че тези дето го правят поне четат тактики и са наясно какво се случва, както и че се интересуват и опитват да са полезни, давайки идеи как би могло също да се прави... баси, как може някой да иска овце в рейда си, не разбирам... то ако ги води винаги Виър, да слушаш, ама когато са останалите офицери, дето хич ги няма да лидерстват хард-моудс, ще е пародия...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Oct 22, 2009 4:47 pm

Пропуснала съм бурната радост, ама аз съм си заплес и това обяснява нещата :D

Изчетох го плана... УРА ЗА ЧЕТВЪРТЪЦИТЕ! Искам 25ман рейдове пък!

Мен тактики никой няма да ме спре да чета, каквото щат да казват. Хубаво е, ако се закъса, да има под ръка и друга гледна точка:)

Но иначе се съмнявам, че ще го екстендват до Алгалон - като ти гледах въпроса, Танче. Но да видим как ще вървим. Крайно време е да има някаква идея и да се следва и стига "тън-мън".

Добавено:
Слухове в Шопската салата вървят само.. с шопска салата и пиене...
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 22, 2009 4:55 pm

ToC25 отпада от рейд календара?... И може да се ходи евентуално там? :roll:

Това не ми харесва. Няма нищо лошо целта ни да е Алгалон и да бичим Улдуар хард моудс до откат, обаче ТоС25 си Е начин за гиърване с "the best", при това бърз и лесен. Това, че много от мембърите са събрали каквото им е необходимо (почти), не значи, че всички сме :(.

Очевидно не позволяват ToC25 да се пъгва (а и какъв ще е този достатъчно добър пъг за 25-ца се чудя), но ти казват, че 'може' и да не се ходи там изобщо.

:roll: :roll: :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Oct 22, 2009 4:58 pm

ами това, което ги питам е абсолютно резонно при толкова твърдо заявената позиция и промените, дето се правят в рейд-графика в тази насока... след като вече имаме толкова ясна и конкретна цел, остава да се работи само по нея... не е "работа по нея" да се правят едни и същи хард-моудс, особено при положение, че по-трудните тепърва предстоят... ако си мислят, че ще рейдвам до следващия експанжън Улдуар 25, не са познали... като се поставя Алгалон за цел, в която сме закъснели доста, щото нормалните хора борят вече ТоС 25 хероик, то трябва да са готови да я следват ежедневно и последователно... така мисля аз...

Едит: Дима, това да отпадне ТоС25 ще е ден до пладне... просто отпадне ли една седмица, на другата очаквам по 15-тина записани за рейд вечер... защото на идеята за прогрес в Улдуар25 ще се гледа като на каприз на офицерите, дето не ги е грижа за това какво народа иска... затова не очаквам ТоС25 да отпадне като рейд... по-скоро ще е към края на рейд-седмицата, нещо като бисквитка за верните кучета...
Last edited by Tais on Thu Oct 22, 2009 5:09 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests