За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Locked
User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Oct 21, 2009 12:48 pm

Вчера за пръв път влязох в Батълграунд с един приятел диск прийст, заради GNERD ачийвмънта. Ултра бърза и хубава победа направихме в WSG и се смях с цяло гърло как не могат да ме убият, хем съм с ПвЕ гиър.

После изръчках Борето :) и тя първо примрънка, че е уморена, но явно беше изкушена да побие ордички. Пак отидохме в WSG - погром, после се позабавлявахме в EoTS - победа. И пак загуба в WSG and AB. Тишо горкия :) сигурно хич не ни обича, а Welian ми броеше секундите между резъректването и смъртта :D.

Може да повторим пак, забавно е.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Oct 21, 2009 1:03 pm

Tais wrote: към момента с офицера ми маге си поделяме първите места в Рекаунта при повечето битки...
Ейййй!!! Не спря да се хвали това :P :P :P

Дима, направо безобразие, че чак сега влизаш. Тишо може да ти разкаже точно в АБ каква веселба е за прийст да стои в засада на Limber mill :)) Едно време Ланис не можех да я измъкна от бг-та... та така се сдобих с черния коч, а Танче скубеше коси и се тюхкаше, че няма да видя 70 ниво аз :).

Не, че стана пвп-ец от мен де :lol:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Wed Oct 21, 2009 1:08 pm

Мда, забавно :cry: Хард-кор райдерите разбираш ли отиват в бетълграунд да се забавляват :cry: А ПвП-играчите дето са отишли да побеждават - chill, dude, it's just a game :roll: Интересно аз като отида да се забавлявам на Емалон и уайпнат заради мен 10 пъти, що на никой не му е забавно :shock:

Пък след 11 часа сървър тайм на Ордата им свършват рейдовете и се изсипват облечени играчи с мисъл в главата, за разлика от алианските такива :? Нямам предвид вас двете с ламариненото Боре, поне ме следвахте, което си беше вид организация :lol: :lol: Ама няма да забравя как в ВСГ пред тяхната база точно за 15 секунди от 10 човека алианс бяхме останали двама-трима :shock: При 7 орди срещу нас... Гиъра си е гиър, независимо дали става дума за ПвЕ или за ПвП

А вчера на Безглавия конник дропа беше уникален - 5 пъти един и същи пръстен, последният дори не успяхме да го луутнем, щото едното ДПС вече го имаше от по-рано.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Oct 21, 2009 1:20 pm

На мен две от ламарините, дори имаха resilience :lol: :lol: :lol:

Мисля да му купя още малко, но пак няма да е чак толкова добре облечено горкото Боре:)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Oct 21, 2009 1:22 pm

Мда, на Конника падат масирано пръстени, тук-там по някоя метла и много рядко нещо друго. Досега епик маунта не съм го видяла. Искам мини-пета обаче.

А за ПвПто. Еми забавно беше като биехме, но определено гиърът с резилиънс и опитът си липсват. Ама банката ми е пълна! :evil: Ще възжелавам ПвП айтъмчетата от ВоА :) за всеки случай. Може пък да опитам така.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Wed Oct 21, 2009 1:47 pm

Той мини пет-а може да ти го дадат и в някой ин, на един от алтовете ми му се падна от първия път като отвори торбата с подаръците :shock: Ама за Паламурника няма радост... отварям ли, отварям торби и все ставам я на скелет, я на малко Диабло :roll:

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Oct 21, 2009 2:31 pm

Аз мога да те превърна в прилепче :P

Обаче съм възмутена - за Ланис само tricks :((
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed Oct 21, 2009 3:16 pm

Tais wrote:как не разбра досега, че съм мейдж, бре?? :twisted:

към момента с офицера ми маге си поделяме първите места в Рекаунта при повечето битки... естествено, когато имаме други функции или много движение, положението е различно, но доколкото разбирам при тази тактика, битката за масата от народа (включително за нас) е статична - стоят на едно място и наливат дмж... в този случай със сигурност ще сме на върха...

значи викаш идеята е 4-те топ-дпс-та да са в бях цвят през цялото време и да бият по Черната?
Знам че си Mage :)

Не е задължително да са 4те топ дпс, но е добре да са нагоре някъде. И естествено да имат сигурен начин да не умрат на вортекс.

Вие DKта и rogues нямате ли че маговете ви са първи :) При нас като влязат сериозните rogues и отнасят конкуренцията направо.

Иначе снощи и аз се нагледах на числа. На последния опит бях с 8700 HPS трети :) На един от неуспешните опити (8%) единия ни друид беше с 10900 HPS (десет хиляди и деветстотин :D ) и не говорим за 1 минута опит - умряхме малко преди enrage защото пусна втори бял вортекс.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Oct 21, 2009 3:49 pm

8700? На дисциплинка?

Аз за нищо не ставам тогава :?
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Oct 21, 2009 3:52 pm

:) Аз трябва да си изтрия геройчето направо в такъв случай. Ланис винаги е с едни гърди напред :? :shock:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed Oct 21, 2009 3:56 pm

Не на holy бях. На тази битка на дисциплина няма идея просто. Танковете не вземат много dmg, обаче рейда ... А PoM е безценен просто. Чак се чудех дали да не си сменя T9 със Т7 за +1 скок.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Oct 21, 2009 4:07 pm

Помислих си, че това е станало... Вероятно наистина е по-добър вариант с Дима да поупражняваме малко холи хийлинг (не го обичам, ей!)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Oct 21, 2009 4:14 pm

Lannis wrote:
Tais wrote: към момента с офицера ми маге си поделяме първите места в Рекаунта при повечето битки...
Ейййй!!! Не спря да се хвали това :P :P :P
че как, бе мило!! :D аз от колко време не съм се виждала като топ-дпс, бре?? то не бяха друиди, то не бяха паладини, хънтъри, рогета, уориъри, лоци, АМАН!
все едно не помните колко ви ревях, за дето магетата, един пюър дпс-клас диша праха на де що хибрид се навъдило :evil:
сега малко и аз де се наперя :lol:
Goshko wrote:Вие DKта и rogues нямате ли че маговете ви са първи :) При нас като влязат сериозните rogues и отнасят конкуренцията направо.
колкото и да е безумно, нямаме грам ДК у рейда напоследък... имаме си принципно един ДК, ама танк... само дето напоследък и той стана силно нередовен... имахме и дпс-ДК и правеше безумен дмж, ама не съм го виждала след 3.2.2 пач, че да премерим с него... каквото там се мери :lol: а рогетата ни си правят традиционно добър дмж - веднага след 2-те аркейн магета са в по-статични битки, освен ако по някаква щастлива случайност, чудо, катаклизъм и т.н. наш Анну е изпил фласка (алилуя!!) и се е концентрирал да се състезава с другото пиле в рейда, та успява да пререди рогета... :lol: но то зависи от битката де... понякога рогетата ни подминават... общо взето в момента само с тях се конкурираме...

а вие кога ще ме водите да видя тази година Конника без глава, бре? :oops: моя син всяка вечер ме пита няма ли да му го покажа и аз казвам "ами Ланис не ме е завела", та мило - да си влизаш във функциите на виновна, ако обичаш! :lol: и да се поправите, щото детето иска да гледа шоу :P
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Oct 21, 2009 4:19 pm

Още днес ще се метнем натам, ако искаш.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Oct 21, 2009 4:29 pm

днес програмата ми е следната:
1. прибиране на мишка (с градския транспорт, че колата тази сутрин отказа да запали :( );
2. къпане на мишка (задължително, че снощи го пропуснахме поради липса на каквато и да е вода в квартала);
3. правене на вечеря на мишка;
4. преглеждане домашните на мишка + подготовка за утре;
5. чистене на апартамента (отложих го за днес поради липсата на вода снощи :neutral: );
6. грабване на нещо си за ядене, което да се дъвче по време на рейд-инвайтите :oops:

таа... май няма да е днес ходенето в Скарлет-манастира :roll: ще трябва да си за малко по-дълго виновна, демек :lol:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests