И PC Mania хлопва кепенците

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Lord
E'lir
Posts: 163
Joined: Tue Jul 01, 2008 10:21 am

Post by Lord » Wed Feb 18, 2009 8:28 am

Има значително по добре списвани, поддървани и оформени бг-сайтове със същата насоченост, докато техния не е мръднал за последните няколко века.
Аз точно в това не виждам какъв е проблемът - хората правеха списание досега (качеството му изобщо не го споменавам де), а не сайт. Сега става обратното. И поне като дизайн изглежда добре. Че няма да има качествени текстове - така е, но на мен си ми е интересно да видя за какво ще става дума като го завършат.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Feb 18, 2009 11:09 am

Това че са правели списание досега не ги оправдава че за 10 години не са си пипнали сайта дори минимално, да не кажем хич. Щото ако досега сайта им за нищо не е ставал, не виждам как ще се обърнат нещата. Щото "новият" им ще се прави от същите хора най-вероятно.

User avatar
Lord
E'lir
Posts: 163
Joined: Tue Jul 01, 2008 10:21 am

Post by Lord » Wed Feb 18, 2009 11:52 am

От това, което се вижда на корицата на последния брой, ще се опитат да направят нещо подобно на Gamespot.

Shamajotsi
Sorcerer
Posts: 427
Joined: Sat Dec 30, 2006 9:01 pm

Post by Shamajotsi » Wed Feb 18, 2009 4:28 pm

Брех, един ден не влизам тук, пък какъв екшън се бил разразил след мен :) . Един се бил обидил на първия ми пост (втфомгхакс! След като го наредих до "Зона Ф" и "ФФ", се оказа, че съм го поставял над "ГУ", при все че дори не използвах дори превъзходна степен - някои хора тук ще ме обесят с тълкованието на думите ми). Друг ми обяснява как "ПеЦе Мания" било "тематично списание" (рофломглолзорвтфхакс! Интересно като махнем от множеството на списанията подмножеството на "тематичните списания" какво ще излезе), като във всеки пост едни и същи хора повтаряха едно и също по един и същи начин. Последното звучи особено интересно в светлината на реакциите от форума на ПС Маниа ("О, не, какво ще правим в тоалетната без списанието") и Далчевата поезия.

Ок, гайз, още от първата страница ми стана ясно, че "ГУ" е легнал на душите на повечето от вас. Затова, каквото и да съм смятал за качествата на двете списания. Нямате си и идея колко се бъхтя да звуча неутрално (нито "тролски", нито подмазвачески). Вярно е, че според някогашните ми учителки по БЕЛ нямам добър изказ, ама се старая. Та като си гледам предните постове, все пак съм свършил добра работа и повече старание от мен не можете да очаквате. Съжелявам ако наистина съм ви обидил (ама вие наистина ли, бтв,...?), но проблемът е във вашия телевизор, този път. Дори историята с емикончетата/емотикончетата, старах се моето да не е обидно, като дори и смайли му турих, като знам как не е възможно да се определи тон на изказ в такъв тип общуване.

И за да бъда на темата за ПСМания - абе някои се престараха да го изкарват като "Блясък" - хем през всичките тези 10 год. не се е променяло, хем нямало и да се промени, защото щяло да бъде със същите хора. Еми, то така или иначе не е същото и със същите хора като отпреди 10 години, защото много по едно време отидоха в ПСКлуб, ако не се лъжа (почти съм сигурен, че съм прав) - докато имах пари да си купувам и него, и то ми харесваше, бтв, за потенциално обидените и незасегнатите от рендъм форумни дюдове.

И наистина, какво ще правя в кенефа, както се казва на форума там, като няма да има хартиено ПЦ Мания?

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Feb 19, 2009 3:13 am

Бе ако щеш със списания за поп-фолк и мода го сравнявай. В края на краищата виждам, че не ти дреме какви точно глупости четеш, стига да имат (някакъв) текст и шаренко.
И наистина, какво ще правя в кенефа, както се казва на форума там, като няма да има хартиено ПЦ Мания?
Книга? Дълбок размисъл? Блясък?

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Feb 19, 2009 8:44 am

Аз в кенефа само едно нещо правя и то не е свързано със списание :)

User avatar
Onslaught
Sorcerer
Posts: 401
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Post by Onslaught » Thu Feb 19, 2009 9:18 am

RRSunknown wrote:Аз в кенефа само едно нещо правя и то не е свързано със списание :)
Джиткаш си на PS Portable?

User avatar
lordsandro
Merchant
Posts: 85
Joined: Thu Jan 12, 2006 2:27 pm
Location: Чертозите на Валхала

Post by lordsandro » Thu Feb 19, 2009 9:43 am

Я пък то се обиди момчето....
Тцъ тцъ трябва да съм по внимателен да не наранявам нежната му душа особенно след като е загубило любимото си списание. :wink: :mrgreen:

Ти наистина ли взе че ми се обиди от последния емикон?
Споко ракетомета е заредена със сапун (все едно имам пари и за ракетомет и за ракета), най-много да ти излезе цицина. :twisted:

(това емиконче :twisted: го изплзвам вместо :D защото имам много особенно и извратено чувство за хумор.)
Anger! Rage!! Wrath!!! Berserk!!!!

User avatar
Lanelor
Farmer
Posts: 66
Joined: Mon Jun 11, 2007 9:51 am

Post by Lanelor » Tue Mar 03, 2009 10:15 pm

Това, което предлагаше ПСМ може да се намери в нет-а много лесно. Навремето (1999) имаше единици ,в класовете, с домашни компютри. за 10 години нещата се обърнаха.

Иначе е жалко. Все пак усещането да държиш в ръцете си списание е много по-добро от предоставената онлайн алтернатива.

User avatar
Lord
E'lir
Posts: 163
Joined: Tue Jul 01, 2008 10:21 am

Post by Lord » Fri Mar 27, 2009 9:24 am

http://www.pcmania.bg

Пълен с умопомрачително количество бъгове на този етап - влизането във форума или изобщо сайта, за да можеш да пишеш коментари е невъзможно.
Имат доста работа още.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sun May 16, 2010 4:13 pm

Много ми е гадно че минаха онлайн,вече не ги чета,не е същото като със хартия. :(

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue May 18, 2010 10:06 am

Claymore47_Fen wrote:Много ми е гадно че минаха онлайн,вече не ги чета,не е същото като със хартия. :(
Е, да, не е същото. Преди PC Mania ставаше поне за да си избършеш задника с нея. :lol:

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Tue May 18, 2010 10:29 am

Ти бърсал ли си си задника с гланцирана хартия?
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue May 18, 2010 11:03 am

б.т.в. доста бяха добри за свиване на тънки фунийки за пълнене на тонер :)

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue May 18, 2010 3:07 pm

JaimeLannister wrote:Ти бърсал ли си си задника с гланцирана хартия?
I'm not tellin' :oops:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests