F.E.A.R. 2 Project Origin

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Feb 22, 2009 2:57 pm

Amikae wrote:Никакви проблеми с 8800GT тук. На 1280х1024 с всички филтрации и всичко на максимални настройки играта върви прекалено гладко вътре и вън. Дори не съм си направил труда да видя с какви кадри ми върви. Никога не ми е засичала.

Едит2: Аха прочетох в темата. Защо не пробваш да свалиш играта от Арена и да видиш дали ти прави проблема. Може би са го оправили. Ако не то вероятно е от драйверите. Аз когато я играх бях с едни по старички и нямах ядове.
не знам ама вчера я гледах на резолюция 1680х 1440 (нативната на 20.1 инчов монитор и се държеше доста зле с HD3850 на ATI.
Но той Aldim си го каза :) (Edit след намесата на AlDim- 1680х1050 имах предвид обаче от бързане омотах резолюциите )
А същата игра на същия монитор на 360-ца беше не само с някак по гладка графика но вървеше перфектно.
Last edited by RRSunknown on Sun Feb 22, 2009 9:57 pm, edited 1 time in total.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Feb 22, 2009 4:35 pm

Е аз ако имах xbox също бих го предпочел. Единственото нещо, което ме спира да си взема конзолата е непоносимите за мен цени на игрите. Пък и в момента нямам пари. Отидоха по ликвидации :lol:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Feb 22, 2009 9:38 pm

1680х 1440
1680x1050 искаш да кажеш ;) За 19-инчови е 1440x900.

Бтв аз пробвах предложеното в темата, която постнах по-горе, "решение" - да преименувам exe-то на "FarCry2.exe" и верно имаше огромна положителна разлика. :lol: Обаче пак не е достатъчно добре, за да се играе спокойно. Иначе разправят, че пълната версия прави същите проблеми, деба. А аз съм с последни драйвери и всичко.
Тъпото е, че в 360 версията малко са наебани контролите - идиотите са направили стрейфа все едно е със стрелките на клавиатурата и дори най-лекото отместване наляво или надясно, докато вървиш напред, те кара да стрейфиш. Прицелването също е леееко лагавко.
Но иначе визията си е трепач. Единствените разлики, които забелязах, бяха 1-2 по-малко детайлни странични текстури и на едно място липсващи търкалящи се тухлички за пестене на полигони. Иначе на 360 върви от мазно по-мазно, има си всички шейдърски ефекти, осветление и т.н.
В тоя ред на мисли чудя се защо повечето PC игри не предлагат опция за локване на 30 кадъра в секунда. Стигането на стабилни 60 кадъра е много рядко срещан феномен, та и с v-sync, и без v-sync е гадно.

User avatar
neEd'Le
Sorcerer
Posts: 438
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:57 pm
Location: пуофдиф

Post by neEd'Le » Sun Feb 22, 2009 10:15 pm

В тоя ред на мисли чудя се защо повечето PC игри не предлагат опция за локване на 30 кадъра в секунда.
прекалено малко са за шутър,не лагва,но се играе дискомфортно някак си :)
И излитам в студения мрак,където порядъчни хора не летят.Тук има само дяволи и вещици, яхнали метли, и един Витя Суворов с неговия парашут.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Feb 22, 2009 11:30 pm

За всеки сингъл шуутър са повече от достатъчно, а и за мулти става, стига да не е ултра фаст пейсд като Quake. Ако има лек моушън блър е повече от перфе.
На мен лично лашкането между 30 и 60 ми е далеч по-дискомфортно, а и без v-synch ме дразни в повечето игри.
И в края на краищата не пречи поне да присъства опцията.

User avatar
santana
Smallfolk
Posts: 18
Joined: Sun Feb 01, 2009 1:52 am
Location: Някъде
Contact:

Post by santana » Mon Feb 23, 2009 8:32 pm

Превъртях играта и малко не схванах за какво става въпрос.
Spoiler: show
На мен ли ми се стори така или главния герий беше изнасилен от Алма.
Моля някой който я е врътвал да сподели, че нещо май аз не съм в час.
Image
Всичко, което има начало, има и край

jean_lesn
Smallfolk
Posts: 10
Joined: Wed Jan 21, 2009 9:15 pm

Post by jean_lesn » Wed Mar 18, 2009 2:01 pm

Врътнах PC версията и ми хареса. Не се разбираше много за какво става въпрос, защото Story telling-а не беше много на ниво. Но иначе много солидно като геймплей и като атмосфера. Спомнете си изоставеното училище, например.
Spoiler: show
Ми тя Алма си го таковаше главния герой почти във всяко ниво. Ама май искаше кръвчицата му да изпие, или греша :shock:

Who is online

Users browsing this forum: Majestic-12 [Bot] and 30 guests