Star Craft

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Star Craft

Post by JaimeLannister » Fri May 28, 2004 9:53 am

Така... Не се сдържах. След като се оказа, че някой гений е решил квалификациите за wcg по стар крафт да са в Стара Загора и то на 12 юни и ми стана тъпо... Явно е, че в САЩ няма да ходя, ама ми се искаше поне да позяпам и да поцъкам за кеф. Ама не- изпитите ще решават :( . И така... Какво мислите за тази игра? Дали и е време да умре, след като надживя толкова други. Хваща ли се все още някои да играе стар крафт при толкова много нови игри и ако го прави, защо?
Такива неща. Или пък в детайли- кой ви е любимия играч (макар да се съмнявам някой да се интересува чак толкова) .......
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri May 28, 2004 9:55 am

Е, аз не, но пък навремето разцъквахме в клубчето с един didi_8, който по-късно отиде с Корамуур (май) в балиго-къде-беше и се класира доста напред. Иначе аз не я играя отдавна, но всякак бих се хванал да си я джиткам, ако се намери някой, който да е достатъчно зле, че да не ми е скучно. И сякак бих я предпочел пред недоразумителната WC3.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri May 28, 2004 10:08 am

Играл си си ДИДИ :). Яко. Жалко, че и той май се отнесе към War 3... Иначе и на wcg ходи (май не беше много добро представянето там...). Преди всички играеха стар крафт, а сега са останали само сериозни фенове. Радващо е, че българският сървър в батъл нет е пълен почти както преди 2-3 години... Така че ако искаш да играеш, не е чак толкова трудно :) .
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri May 28, 2004 10:13 am

Бе не ставам за тва аз :) Ламер си останах и такъв ше си умра. Но пък съм си ги превъртал и стареца и брууда по два пъти, а компът винаги е опция, ако ти трябв слаб противник :) А Диди беше фен тогава. Имаше един авер, с който играеха, който после се затри нейде. Но тогава беше единственият път в живота ми, когато за 20 минути игра Теран (въпросният приятел) и Протос (Диди, той тогава само с тази моуст правилна раса играеше) пуснаха срещу вразите 9 (девет!) селекта крузъри и още 2 кериъри. И това само протосът, теранът поддържаше с какво ли не още. Тва дарк-арконите са много болна работа, когато попаднат в добри ръце...

Едит: баси, как ми се доигра :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Fri May 28, 2004 10:47 am

мое да праснем една игричка, от години не съм играл, но пък беше забавно :) протосите рулират, къртят, разлепят и разцепват

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri May 28, 2004 10:52 am

Факт... А ЕМП-то как им влиза... :р Ма и азсъм си темплар до гроб де...
Иначе ако всички обещаят, че няма да ми се смеят (много), аз съм навит ;)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Fri May 28, 2004 12:26 pm

Ами може и мен да ме броите ако ще се организира една игричка. Стига да съм в Сф, ще съм на линия. Ма съм си лама, та не ми се смейте много като зема да падам :wink: Иначе StarCraft в частност и стратегиите в реално време по принцип не ги долюбвам много, честно казано - Star-а е добър да убиеш 1-2 часа веднъж седмично, но не може да ме зариби много. Виж ако се намери някой с когото да поджиткаме DF2....
Elves dig rocket launchers.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri May 28, 2004 2:19 pm

Роланд сиигурен ли си, че не гршиш за 9-те селекта? По принцип, освен ако не са им ги избивали и те да вадят нови, лимита стига за 2-3 селекта максимум. А колкото до расите. Протоса е най- слаб в момента. Зерга... Ами световното първенство си показа. Иначе терана минава за най- силна раса. Далеч съм за да играем ама то за това е измислен и батълнета... :)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Fri May 28, 2004 3:29 pm

терана много го засилиха с последните патчове, протосите обаче поне мен най си ме кефят. А ако има ентусиасти може да направим една гейм-вечеринка в някое клубче из София след седмица-две и да поджъгаме малко старец :)

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Fri May 28, 2004 4:01 pm

Не е лошо като идея, но като твърде голям ламер на Starcraft, май ще пропусна. :)
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri May 28, 2004 5:52 pm

Ами не, не греша. Лимитът стига точно за 2 селекта от въпросните дзверове (192 лимит взимат, има за два арбитера). Само че при конвъртване от Дарк Аркони не се взима лимит. Това ми беше мисълта - теранът праща на съюзника си протос крузъри, а той ги конвъртва. И в рамките на 20 минути Протосът разполага с 9 селекта крузъри.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sat May 29, 2004 1:28 am

Това е яко. Иначе от 3- 4 версии насам, батълите вземат по 6 лимит, а не по 8. Обаче тая работа със завземането е много трудно да стане в реална игра срещу човек. Като че ли това е основният проблем на стар крафта в последно време. Много започнаха да се стараят всички. За сериозните играчи е мания и никой тепърва не иска да се захваща да играе....
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Jul 27, 2004 1:53 am

Какво мислите за тази игра? Дали и е време да умре, след като надживя толкова други. Хваща ли се все още някои да играе стар крафт при толкова много нови игри и ако го прави, защо?
ок....
1:играта е чудесна, само патфайндингът и куца
2:Не, определено още не й е време да умира:)
Просто няма достоен замеснитк асега:)
3:Аз се хващам, както и много хора по горната причина:)

бтв, някой чувал ли е за един СК мод, същата игра, само че направена с ВЦ 3 графика(егати манджата), май и герой щало да има?
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Tue Jul 27, 2004 11:25 am

Дризт, чувал съм. Но доколкото знам все още не се е появил. Това, което аз знам е, че "се говори", че ще излиза. Мен обаче не ме влече особено, след като War 3 ме разочарова толкова...
Хм, какво за патфайдингът? На мен си ми харесва...
Между другото, ако някой се интересува, ето да видите докъде стигат бългастките играчи ...
http://www.wgtour.com/dossier.php?idD=4 ... b=broodwar

:)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Jul 27, 2004 1:05 pm

ми работниците се заклещват, единиците не могат на минат, отделят се от контрола и тръгват по друг път..
такива работи.:)
а тоя сайт трябва да се регистрираш за да го видиш :wink:
и освен ова графиката на SC не е *чак* толкова зле все пак:)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests