DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Fri May 16, 2014 10:32 pm

Аз си мислех, че като се запиша за бета веднага ще мога да цъкам като SMITE, пък то трябва да чакам... Играе ми се HotS... :cry:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Oct 04, 2014 9:30 am

Хах, пуснали с го по 20 евро диаблото ся, и пак нещо му се чудя.
:ninja:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Oct 04, 2014 1:07 pm

Xellos wrote:Хах, пуснали с го по 20 евро диаблото ся, и пак нещо му се чудя.
Don't buy it.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Oct 04, 2014 1:13 pm

Точно в момента играта е най-добрата си форма btw.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Oct 04, 2014 1:33 pm

Което не променя статута и на най-слабата игра, която се е пръкнала от Blizzard. Не мога да препоръчам експанжъна, защото го имам и знам, че не фиксва проблемите на играта, а просто ги притъпява. Луут системата е все така шибана. Давам пример: не си играл 1 седмица, влизаш и ти падат 2-4 легендарни от 1 рифт. В следващите 5-6 рифта не ти пада нито един.

Системата им очевидно е на таймери, които целят да ти прецеждат определен брой легендарни итеми на час, за да не се облечеш прекалено бързо. Единственото, което това постига е да ти ограничи играта предимно на един герой, в който ако не забиеш едни стотина часа, няма да се доближиш дори до това да събереш някой топ сет, но дори да ги играеш 100-те часа, нямаш гаранция дали ще ти падне готин сет итем.

Диабло 2 има стабилна ладер система, в която никак не е лесно да станеш 99 левел, но не е проблем, защото има PvP и бос рънове. В Диабло 3 правиш рифтове и салвейджваш безполезни легендарни итеми. И криво ляво всеки герой има точно 2 читави билда, които ако не използваш, просто гриндиш болезнено скучните рифтове много по-бавно и съответно много по-бавно вадиш легендарни, от които 99% са помии.

Играта я направиха сингъл и въпреки това я оставиха RNG върху RNG, върху RNG. Не съм я играл от месеци и този път наистина нямам интерес към следващия им експанжън.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Oct 04, 2014 1:53 pm

Не мисля, че си играл последния тотално сменящ- всичко- към по-добро пач :lol:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Oct 04, 2014 4:56 pm

Аз за мой голям срам трябва да си призная, че сякаш когато дропа беше съвсем мизерен и имаше RMAH, имаше и частица от старата тръпка от дропа. Защото от време на време изкарвахме по някой лев, ако ни вържеше. А сега и това го няма. Просто една скучна игра.

Няма да им се сърдя, ако просто приключат с 3 и се захванат с 4, но някак се съмнявам, особено с добрите продажби на конзолните версии. А и дори Диабло 4 ще е вечно компроментирано, така както стана и с 3, която в процеса си на разработка се превърна от PC фокусирана игра, в конзолна помия. Очевидно цялата философия на играта е претърпяла обратен завой за да може да пасне добре за игра с джойстик и не виждам как могат някога да избягат от тези ограничения.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Oct 04, 2014 5:04 pm

:shock:

По-голям хардкор от в момента не съм виждал в Диабло поредицата.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Oct 04, 2014 5:12 pm

Няма нищо хардкор в Диабло 3. Единственото, което се иска от теб е да имаш маса свободно време и по някакъв начин да не ти доскучава да правиш рифтове по 8 часа на ден. А при конзолните версии го няма и това, там дропа сигурно е 4х този на PC.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Oct 04, 2014 5:34 pm

:lol: :lol: :lol:
Не си играл май последния пач...
Пък и конзолните...

Проучи как само със свободно време се правят greater рифтове с фиксирана трудност за по-малко от 15-те минути които се изискват за убиеш боса (като само той ти дропи предмети) и като умреш те респаунва отначалото.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Oct 04, 2014 5:42 pm

Не ми е много ясно на къде биеш. Играх последния пач и GRifta също е адски боринг. И доста лесно ми се стори за абюз. Просто умираш на вълна, която не те затруднява особено, съотвено рифта е елементарен. Гледаш да не минеш рифта прекалено бързо, за да не ти го ъпгрейдне до много висока трудност, и си фармиш елементарни рифтове с гарантирани легендарни. Направих го 2 пъти и ми писна. В смисъл легендарни падат, но са все така боклучави. :lol:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Oct 04, 2014 5:53 pm

Всичко на лесните степени на трудност е боклукчаво - нормално и заложено в играта. Истинските предмети се падат нагоре.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Oct 04, 2014 6:01 pm

RRSunknown wrote:Всичко на лесните степени на трудност е боклукчаво - нормално и заложено в играта. Истинските предмети се падат нагоре.
А може. Нагоре, където босовете имат по над 1 милярд живот и да ги убиваш си трябват итеми. То си е затворен кръг. Crusadera ми си фарми на Тормент 2 с лекота. Просто не виждам смисъла. Няма PvP и съответно тези итеми нямат никакво приложение, освен да ми дадат възможността да фармя следващите тормент трудности. Какъв е смисъла от това обаче?

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: DIABLO III

Post by coldie » Fri Aug 28, 2015 6:47 am

Ще ми се да отворят Real money AH отново, има някакви такива слухове.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: DIABLO III

Post by coldie » Fri Oct 23, 2015 8:51 am

Няма ли някой, който да е заеал диаблото, да ми даде акаунт да поцъкам докато съм в отпуска?

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests