DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Sun May 20, 2012 10:30 pm

Това са глупости. Съгласен съм с теб, че чест експлойта разваля донякъде нещата, но играта е много добра.
Look at the darkness...
...around me.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon May 21, 2012 1:27 am

3 часа сутринта е и с мъка се спрях да играя. Бахти тъпата игра, нал' тъй RRS? :lol:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon May 21, 2012 6:49 am

RRSunknown wrote:Ето какво мислят хората за да не кажете че само аз съм разочарован от постиженията на близард.
www.metacritic.com/game/pc/diablo-iii

юзър скор - 4.
Баце, Metacritic е troll central за юзър ревюта :lol: Няма каквото и да е общо с реалността.

Играта е много добра, макар че Torchlight и Titan Quest ми харесват повече засега. Поредното резъректване на големите лоши демони е станало малко като Marvel Comics. Артът кефи много, въпреки че графично SC II (че и Titan Quest, ако гледаме същия жанр...) беше доста по-напред.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon May 21, 2012 9:09 am

Играта е много добра, макар че Torchlight и Titan Quest ми харесват повече засега
Ето за това говоря.
Никъде не става дума за ебахти тъпата игра а за неоправданите очаквание за най-очаквания хак едн слаш разработван 10.



А от какво се откъснал трудно някой изобщо не би трябвало да е обективен критерий за каквото и да е.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon May 21, 2012 9:24 am

Не знам кое ви харесва повече в Torchlight/Titan Quest. Невероятният геймплей вероятно и страхотното разнообразие от скилове.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon May 21, 2012 9:36 am

RRSunknown wrote:
Играта е много добра, макар че Torchlight и Titan Quest ми харесват повече засега
Ето за това говоря.
Никъде не става дума за ебахти тъпата игра а за неоправданите очаквание за най-очаквания хак едн слаш разработван 10.



А от какво се откъснал трудно някой изобщо не би трябвало да е обективен критерий за каквото и да е.
Добре бе мама му стара, хайде дай една конкретна критика. Обективна и подплатена с аргументи. Какво беше счупено в твоята игра/клас което близард е трябвало да го хване?
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon May 21, 2012 9:39 am

Обори че това че не мога да се логна не е счупеност от Близард.

Всъщност какво ли пиша - фенбойс ис фенбойс.

Само ви развалям лигавенето по играта :roll:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon May 21, 2012 10:07 am

RRSunknown wrote:Обори че това че не мога да се логна не е счупеност от Близард.

Всъщност какво ли пиша - фенбойс ис фенбойс.

Само ви развалям лигавенето по играта :roll:
Измъкваш се сега. :P Ако флеймеше за съпорта им много добре знаеш каква готовност имам да се включа в плюенето на хората, които ми развалят кефа. А те ми развалиха кефа. Развалиха ми неделята, нещастниците. И въпреки всичките им шибани хвалби, снощи клъстера, в който бях имаше 400 пинг и лага се УСЕЩАШЕ в играта. Смешници.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon May 21, 2012 10:10 am

Естествено че плюя съпорта и недъгавите бъгове и екпслойти.

Никъде нищо друго не съм коментирал .

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon May 21, 2012 10:44 am

Така, след едноседмичен цикъл, в който стигнах пчоти края на Хел с 58ми лвл уизърд и разцъках на рандъм един барб до 31ви левъл да си кажа, че играта ми харесва адски много въпреки многото си трески за дялане.

Прегледах последните страници и за пореден път съм в пълен шах колко хубаво и едновременно колосално идиотско нещо са форумите....спорите 3 страници с човек, който дори не е пускал играта и съди за нея по рандъм неща, които ще се оправят с първи пач?!?!? Смисъл сериозно ли по дяволите? Защо въобще му регистрирате постовете, наистина....От всички неща по форуми най-много мразя някой да се изказва без дори да се е докоснал до определена игра/книга/филм, че и някой да му се връзва на всичкото отгоре.

Като имам време ще пиша повече впечатления, парадоксът с диабло 3 е, че нещата за коитосе притеснявах ми харесаха адски много, но пък се появиха други доста досадни неща, за които не бях подготвен. Ще пиша по-дълъг пост като имам желание и време.

И убили Диабло....В смисъл сериозно ли го написа това като някакъв меродавен критерий? Ти чемпиън пак на инферно виждал ли си въобще, че да знаеш къде е трудността на тази игра?

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon May 21, 2012 10:51 am

който дори е превъртял играта на само три сядания на нормал и отказва да се занимава с нея докато не оправят експлойтите и техническите проблеми
fixed

Не се изказвай непоготвен Коле, това че не съм играл от вкъщи не значи не съм играл изобщо.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon May 21, 2012 10:52 am

Само не нормал :lol: :lol: :lol:

И три сядания го казваш като критерий ли случайно, "Раде"? Аз с варварин я минах за един по-дълъг следобед. :wink:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon May 21, 2012 10:55 am

Достатъчен критерий е за това че не може да се логнеш и лага те убива.

б.т.в. Според твоите думи ти също не си виждал чепмиън на инферно тъй че по твоята логика не би трябвало да се изказваш за тях.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Mon May 21, 2012 11:13 am

RRSunknown наистина няма смисъл да си вадиш изводи от нормал за играта, но няма да се опитвам да те убеждавам.

За съпорта не вярвам да има човек който да не се съгласи с теб че мирише. Не разбирам защо продължаваш да го повтаряш.

Кои точно от "недъгавите бъгове и екпслойти" ти създадоха огромните проблеми лично на теб докато играеше normal? Сериозно питам, аз бъг не съм срещал а exploit-a с честа го хотфикснаха преди 3 дни и ако е имало някакво влияние върху AH (единствено че е свалило малко цените на high end предметите) то отдавна е отминало.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon May 21, 2012 11:33 am

RRSunknown wrote:Достатъчен критерий е за това че не може да се логнеш и лага те убива.

б.т.в. Според твоите думи ти също не си виждал чепмиън на инферно тъй че по твоята логика не би трябвало да се изказваш за тях.
Искрено ме забавляваш с глупостите си:) Да, не съм ги виждал на инферно, но на хел съм навъртял вече над 10 часа чисто игрална време и има комбинации, които могат да ти УБИЯТ нервената система, БУКВАЛНО. Пример любимата ми - vortex molten jailer:) Тествай се срещу един такъв пак със сравнително нормален гиър пък после ми пиши каквото и да е за това как убили Диабло на инферно.

Бтв днес с Гаро си говорихме за един интересен аспект на наводняването на аукциона с легендарни - с барба ми буквално бях пионер в областта в петък, защото го екипирах с всякакви легендарни за ниски нива, които са по рандъм 5к в аукциона и съответно прегазих нормала за отрицателно време, скоро и с легендарните от найтмеър ще е така. Лошо няма.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 68 guests