DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Jun 01, 2012 4:11 pm

Викаш некъв рандъм нуб, почва ся, купува си акаунт и почва да маже. Направо с Тенгу с фит за 2-3 милярда ще гази из нулсек. :lol:

Get out of here. В Eve може и да си купуваш всичко, но за никакъв чеп не ти е един убер акаунт, ако нямаш опит в играта. А ако имаш, то 99% вече имаш акаунт и ти трябва втори за нещо друго. Така че е все тая...

В Диабло 3 са важни само цифричките, посочваш с мишката и убиваш. И това ще може всеки въшльо да си го купи.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Fri Jun 01, 2012 4:24 pm

Твоите твърдения продължават да са изцяло въображаеми.

За разлика от съвсем реалния факт че в EVE (повтарям почти изцяло PvP игра) можеш да купуваш и продаваш всичко, включително accounts и това се насърчава от CCP.

Можеш да си запушваш ушите и да си крещиш "ПРАВ СЪМ. ПРАВ СЪМ ПЪК!" колкото искаш - няма да промени фактите.

И защо трябва да забия 2-3 милиарда за тенгу в 0сек като за тия пари мога да купя и фитна едно 500-600 destroyer-a и да ганквам в Jita? Доста по-печелившо и забавно ще е второто. И е абсолютно елементарно, всеки въшльо може да го направи. Няма да коментирам това къде последствията са по сериозни.

P.S. Не прочетох от кога играеш - от чисто любопитство питам.

P.P.S. Моля те обади се Близард като се забъркат в грандиозен скандал с даване на недостъпен за други upper tier gear от техни служители на гилдиите си. И после започнат да банват хората които ги разобличат. Така де - като CCP.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Jun 01, 2012 5:29 pm

Ти не усети иронията. Значи толкова вдяваш от Eve PvP. А от 2004-та ми играеш. Ако всичкото ти PvP е Jita, оле майко... :lol:

Първия ми акаунт е от 2006-та, да отговоря на страшния ти въпрос.

BTW, затвърдява ми се мнението, че Диабло 3 ще се играе предимно от аудиторията на WoW. Carebearизъм на макс.
Last edited by Amikae on Fri Jun 01, 2012 8:29 pm, edited 1 time in total.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri Jun 01, 2012 8:05 pm

Fuck you Blizzard. Пореден ден, в който не мога да се логна тъй като ми забива или на authenticated или на loading hero list... и така по половин час... още ли има deluded fanboys........

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Sat Jun 02, 2012 3:37 am

Amikae wrote:Ти не усети иронията. Значи толкова вдяваш от Eve PvP. А от 2004-та ми играеш. Ако всичкото ти PvP е Jita, оле майко... :lol:

Първия ми акаунт е от 2006-та, да отговоря на страшния ти въпрос.

BTW, затвърдява ми се мнението, че Диабло 3 ще се играе предимно от аудиторията на WoW. Carebearизъм на макс.
Тоест нямаш аргументи по темата и затова правиш опит да отклониш вниманието с атака по "уменията" ми в EVE PvP? Чакай даже си имаше точно име това сега ще проверя .... дам аrgumentum ad hominem (ако бъркам някой по-запознат с логиката да ме поправи).
Spoiler: show
Особено разпространено е използването на ad hominem при Интернет троловете, които използвайки анонимността в Интернет, атакуват опонента си чрез един от посочените по-горе прийоми. Докато ad hominem с известни участници (например в политиката) е стар и изпитан начин за отклоняване на дискусията, но все пак носи известна отговорност, ad hominem с участието на Интернет трол има възможност да постигне не само целта, но и да позволи безнаказаното разпространение на слухове, клевети и обиди по адрес на опонента.
Нищо в поста не променя фактите - EVE е един от най-ярките примери за грозно направен Pay to win. Да обясняваш как Pay to win много те дразни, затова слава богу че можеш да си цъкаш EVE е най-малкото лицемерно.

Ако си мислиш че някак си ме обиждаш като ми викаш carebear :lol:

Razaelski wrote:Fuck you Blizzard. Пореден ден, в който не мога да се логна тъй като ми забива или на authenticated или на loading hero list... и така по половин час... още ли има deluded fanboys........
По-добре че не си успял - аз се логнах, затова пък открих нова грешка - 316708 - не можеш да влизаш в игри на никой от friend list-a и не виждаш ако някой от friend list-a ти пише. Супер яко.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Jun 02, 2012 9:33 am

Гошко, аргументи прилагам, само при нуждата на такива. Ти още не си се аргументирал как точно има Pay to win в Eve. Камо ли да обориш твърдението ми за Диабло 3. Но самото ти твърдение за Pay to win в Eve е абсурдно само по себе си, защото това е игра, в която не това, което имаш е от значение, а това което можеш да правиш с него и алианса, в който се намираш. Ако щеш и Титан си купи, пак ще си най-големия загубеняк в играта. Не знам дали си виждал килмейла на един Мегатрон(май беше?) с някакъв абсурден фит за 20 милярда(!) как го убиват шепа хора? Това ли е Pay to win за теб?

Изобщо мислиш ли, като пишеш? Ако все още е нужно да ти обяснявам как Диабло 3 ще бъде Pay to win в този си вид, като пуснат RMAH, имаш сериозни проблеми.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Jun 02, 2012 9:44 am

Amikae wrote:Изобщо мислиш ли, като пишеш? Ако все още е нужно да ти обяснявам как Диабло 3 ще бъде Pay to win в този си вид, като пуснат RMAH, имаш сериозни проблеми.
Оплакваш нероден петко. По една или друга причина близард бектракват в момента на RMAH, виж че го бавят indefinitely. Не знаеш пвп арените какво ще представляват - ако трябва еквивалентен стат на resilience - може да не е толкова лесно да се снабдиш с него :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Sat Jun 02, 2012 11:24 am

Amikae wrote:Гошко, аргументи прилагам, само при нуждата на такива. Ти още не си се аргументирал как точно има Pay to win в Eve. Но самото ти твърдение за Pay to win в Eve е абсурдно само по себе си, защото това е игра, в която не това, което имаш е от значение, а това което можеш да правиш с него и алианса, в който се намираш. Ако щеш и Титан си купи, пак ще си най-големия загубеняк в играта. Не знам дали си виждал килмейла на един Мегатрон(май беше?) с някакъв абсурден фит за 20 милярда(!) как го убиват шепа хора? Това ли е Pay to win за теб?
In denial much?

Можеш да купиш есичко в играта, включително герои развивани с години, за rl пари с благословията на CCP. Това не е аргумент, това е факт.

Отговори ми само на този въпрос - ако започнат двама човека да играят днес EVE, но единия само си купи играта, а другия е готов освен играта да плати 300 евро за плексове кой има предимство?

Също ако не ти е ясна разликата между това да те взривят в EVE и това да те убия (нещо което още не е възможно) в Диабло - не мога да ти помогна. За незапознатите - EVE е все едно Диабло ама само на Hardcore. И в тази игра ти можеш да си купиш абсолютно всичко и да ходиш да greif-ваш (не само позволено, но и насърчавано).

Мегатрон за 50 милиарда не съм виждал, но съм виждал как кораб за 50-100 милиона (още познати като 4-5 евро) причинява щети за значително повече от 50 милиарда. С 1 копче - и маймуна може да го направи. И защо си запецнал за ПвП само? Със един сериозно развит индустриалист мога да сговня живота на някой също толкова лесно. При това без да излизам от станцията. Всъщност с day 1 герой мога да сговня живота и този някой и на цялата му корпорация - намирам наемници и им плащам колкото поискат да им разкатаят фамилията без да съм играл 1 ден и да имам и 1 умение над стартовите. Знаеш много добре че имам даже избор по какъв начин да го направят. Даже като се замисля този вариант ще е най-евтин.

Отново за незапознатите ако се чудят защо е толкова важно че могат да се купуват герои - EVE не е като другите игри в които ако играеш повече героя ти става по-як. Там е ако играеш ПО-ДЪЛГО героя ти става по як. Един PvP герой на 1 месец винаги и абсолютно без изключение ще е в пъти по-слаб от PvP герой развиван 1 година. Затова и да се насереш не можеш да минеш някой започнал преди теб - освен ако не си пляснеш портфейла на масата. Тогава леко и спокойно надминаваш всички.


Както и да е аз приклювам с темата тук. Ако искаш прехвърли в тема за EVE и там може да си пишем, достатъчно осрахме тази за Диабло.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Jun 02, 2012 12:38 pm

Стига се карахте - фактите са на страната на Геша.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Sat Jun 02, 2012 12:51 pm

http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... WaX!bYZYZa

Доста интересен колд билд на уизърда, мисля да му дам един шанс на Хел.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Jun 02, 2012 12:59 pm

Не мислиш ли че ако те доближат до обхвата на фрост новата нещо ти куца в генералната стратегия тип бягай и пуцай отдалеч. :)

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Sat Jun 02, 2012 1:08 pm

Не. Идеята е да е абсолютен колд билд и да е фън :D. Че ще има проблеми е ясно, но ми писна да играя с едни и същи "правилни" билдове и реших малко да поекспериментирам.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Jun 02, 2012 4:02 pm

Goshko wrote:За незапознатите - EVE е все едно Диабло ама само на Hardcore.
Аха... :roll:

Жалко е, че само аз разбирам изцепките ти тук. Макар че според мен просто тролваш и играта по-скоро си я пускал 2 пъти на кръст, както и да е.

Не разбирам защо си затваряте очите за очевидното. Има само един начин Диабло 3 да не е pay to win, оставяме сравненията с Eve на страна(Гошко разбира повече от мен, слушайте го :lol: ), и това е да се променят до корен итемизацията и дропа. Но имайки предвид, че те са такива точно заради RMAH, това няма да стане. Единствената причина да задържат RMAH-то в момента е, че цялата им услуга едва работи, а играта е фрашкана с експлойти. Но фиксне ли се веднъж всичко и тръгне ли RMAH, успехите ни в арена ще са правопропорционални на кинтите, които сме набили в героя си. Това директно го сравнявам с Mu Online, фармерска игра, в която съм наливал кинти за да имам някакъв успех. Алтернативата естествено е брутално фармене, asian style, където ще се фарми предимно голд. Ако някой го кефи да фарми голд...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Jun 02, 2012 5:07 pm

Днеска разцъках стабилно на моя си компютър, минах нормала и последния рипорт е че единствения проблем с лаг в цялата игра беше в една стаичка с четири колони преди Леорик заради която стаичка се въздържах от купуване на играта.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sat Jun 02, 2012 11:23 pm

Мен пък диаблото ми пусна абсолютни боклуци и още ходя с ризата от акт две....

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 72 guests