DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 30, 2008 12:32 am

Гаро, айде стига фенбойски изцепки. Хубаво, ше има Диабло 3, всички ще я играем. Айде значи НИКАКВИ критики, щото е светотатство. Ми сори, киди ми изглежда графиката. Не е нито само до цветове, нито само до фигурките (баси, зомбитата са ЧИБИ), а е до комбинацията от всичко това накуп. Същата комбинация, заради която Старкрафта новия изглежда като играчки.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 30, 2008 12:38 am

Bat Garo Still Rots wrote:В продукта е, просто казвам, че нищо чудно ситуацията да се повтори. :D Като чета из нета общото мнение е, че въпреки че наистина играта е в типична за Близард графика, все пак цветовете са туширани и не толкова ярки, колкото във ВоВ. Все пак в самите катакомби в началото си е мрачно.
Браги, падна ли ти нещо уникално или компелктно :)?

Между другото, ако правилно съм разбрал, няма да има хелт поушъни, а само орбовете, които остават след убитите?
Гаро го е казал просто идеално. Силно подкрепям.

Аман от хейтърчета, братче. Едно почти фантастично нарицателно (Кога ще се ожениш? Хаха, като излезе Диабло 3!) се превърна в реалност, един мит най-после ще слезе на земята и аз трябва да слушам как имало прекалено много зелено, синьо и пембено...АМАН.

Да идва по-скоро!

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Jun 30, 2008 12:38 am

Xellos wrote:Ех, докато си филосовствате минах и набързо пречуках Андариел днеска, зарибявка пак :shock: :twisted:
демн, трябва да те настигам :) Вчера вечерта стигнахме с Драгън до връщането на прословутия чук, ама днес нямаше кога да играя и Андариел ще я пречуквам утре. Какво цъкаш като геройче? :)

а за графиката - надявам се този път да не повторят грешката с акт 1 от втората част. Просто беше покъртително колко по-красив е всеки следващ акт след първия.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 30, 2008 12:39 am

ТАКА Е! КРИТИКАТА Е ХЕЙТЪРСТВО! ИЛИ ХАРЕСВАШ ДОКРАЙ, ИЛИ СИ ВРАГ! УМРИ В КАЛ!

Бате, некои хора така са си сбъркали форума тука, че не е истина :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 30, 2008 12:41 am

Ще им го предадем на всичките на лични, братле.

Това да ти обявят Диабло 3, то да има ОТВИНТВАЩ геймплеен трейлър и после да плюеш - просто не знам какъв трябва да си, сериозно.

Тъжно ми е за хейтърчетата. :roll:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 30, 2008 12:42 am

И на Спарки му е тъжно, мое си поплачете заедно.

Геймплейният трейлър не ме отвинти. ДАЙ МЕ ПОД СЪД!!!!!1
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jun 30, 2008 12:43 am

thunder wrote:
Xellos wrote:Ех, докато си филосовствате минах и набързо пречуках Андариел днеска, зарибявка пак :shock: :twisted:
демн, трябва да те настигам :) Вчера вечерта стигнахме с Драгън до връщането на прословутия чук, ама днес нямаше кога да играя и Андариел ще я пречуквам утре. Какво цъкаш като геройче? :)

а за графиката - надявам се този път да не повторят грешката с акт 1 от втората част. Просто беше покъртително колко по-красив е всеки следващ акт след първия.
Специално преди експанжъна и 800х600 само четвърти акт изглеждаше поносим. След експанжъна окей бяха акт 4,5 и Arcane Sanctuary.

А графиката на новия сериозно убива атмосферата. Изглеждаше като Dungeon Siege 2 като го изгледах целия геймплеен трейлър.

Бтв - гаро графиката в Диабло 2 в по голямата си част беше сбъркана като техническо изпълнение. В Диабло3 от това което са показали е сбъркана като концепция.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 30, 2008 12:44 am

Roland wrote:И на Спарки му е тъжно, мое си поплачете заедно.

Геймплейният трейлър не ме отвинти. ДАЙ МЕ ПОД СЪД!!!!!1
Такни некое бързо мюзикълче и евентуално един-два епизода на Скинс преди лягане и всичко ще е на 6! :wink:

Дани, и ти и аз знаем, че ще го играеш. Защо се опъваш? :wink:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 30, 2008 12:46 am

Уийк, соу десперътли уийк...

Бате, има КОЛОСАЛНА връзка между тва, че графиката е кич, и това дали ще се играе играта. Смисъл, ЖИВОТООПРЕДЕЛЯЩА.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 30, 2008 12:48 am

Ако някой ми каже, че след първото минаване на Диабло 2 е забелязвал особено много графиката и не ме излъже, силно ще го имам предвид.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 30, 2008 12:50 am

Аз и НА първото не я забелязвах, щото концептуално ме кефеше. Мен за техническата страна ми е през уя. Тая концептуално ми вони на киндергардън. ДЕМОНИ, бате, ЗЛО. РАЗРУХА и ЧУДОВИЩНА ПОКВАРА! И ЕЛЕКТРИКОВО СИНЬО!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 30, 2008 12:51 am

Мен за техническата страна ми е през уя
Хем ти е през уя, хем страдаш вече пета-шеста страница? :lol:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 30, 2008 12:52 am

The Dragon wrote:Бтв - гаро графиката в Диабло 2 в по голямата си част беше сбъркана като техническо изпълнение. В Диабло3 от това което са показали е сбъркана като концепция.
Бате, накара ме да цитирам Драгън. Къде блееш?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jun 30, 2008 12:52 am

The Dragon wrote:
thunder wrote:
Xellos wrote:Ех, докато си филосовствате минах и набързо пречуках Андариел днеска, зарибявка пак :shock: :twisted:
демн, трябва да те настигам :) Вчера вечерта стигнахме с Драгън до връщането на прословутия чук, ама днес нямаше кога да играя и Андариел ще я пречуквам утре. Какво цъкаш като геройче? :)

а за графиката - надявам се този път да не повторят грешката с акт 1 от втората част. Просто беше покъртително колко по-красив е всеки следващ акт след първия.
Специално преди експанжъна и 800х600 само четвърти акт изглеждаше поносим. След експанжъна окей бяха акт 4,5 и Arcane Sanctuary.

А графиката на новия сериозно убива атмосферата. Изглеждаше като Dungeon Siege 2 като го изгледах целия геймплеен трейлър.

Бтв - гаро графиката в Диабло 2 в по голямата си част беше сбъркана като техническо изпълнение. В Диабло3 от това което са показали е сбъркана като концепция.
точно!
Между другото официално обявявам звуците в Диабло едно за най култови звуци в такава игра въобще. Няма такава музика- едновременно някъкъв вой , примесен с плач на бебе и налудничава смях подчертаван с тътен на нещо като удар с чук.
И звуците- порязвам някакъв козопръч и с главата му се пуква със звук като трошене на диня а кръвта се чува как плисва като внезапно извадена тапа на шампанско. Няма такъв звук в друга игра. :lol: :lol:
Ами репликите- само е достатъчно да чуеш "AAArghh Fresh Meat" и ти става ясно за какво става дума. А китарното мотивче от Тристрам ми се е набило в главата от преди 10 години още не съм го забравил за разлика от стотици други мелодии на игри. ( на Диабло 2 например си изключвах музиката).

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 30, 2008 12:53 am

Хора, спомнете си само звука на барба като прави лийп атак! Всичко СВЪРШВА!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests