DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Sep 04, 2013 11:06 pm

Предполагам, че ти е важно следиш историята дори в игри като супер марио или нийд фор спийд но аз лично не намирам такава нужда.

За сметка на това
По- адекватен loot с липса на скрап и дроп съобразен с класа
По- балансирани скилове и врази.
По-интересни бос битки усещащи се като реален екшън адвенчър
По-добър итемизейшън
Малко по- тъмна графика
Никакъв RMAH
Мазен бой
Никакви дропове във фрейма
Никакъв шанс да умреш заради забил сървър или калпав интернет (особено важно с хардкор герой).
Офлайн кооператив

и бая други работи

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Fri Oct 04, 2013 10:02 pm

Изиграх starter edition-a и ми се вижда като една малко по-три Д версия на Diablo 2.

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Wed Mar 26, 2014 10:57 pm

На когото м у е интересно първото видео за експанжъна у нас, че и видео - http://podmosta.bg/?p=5272
:)
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Sat Mar 29, 2014 10:40 am

Звучи доста приятно. Всичките нови неща към Диаблото. Един въпрос - Направиха ли нещо по ПвПто?

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Sun Mar 30, 2014 10:15 am

Не. Но акт V е много кадърно направен и напълно си заслужава. Баунтитата и рифтовете са идеален начин за пост-70 грайнд, сега като се сетя за старите фарминг пътища ми се повръща. Тоя новия project leader има (поне) една бира от мен, имайки предвид с какво нещо в какво състояние е трябвало да се пребори. Битките с босовете за мен са най-добрите в Диабло вселената досега, имат механики и трябва да се внимава, представяш ли си?

Слабите моменти също не отсъстват, като за първи път евър нямаме cgi филмче след края на играта. За парите които взимат за един експанжън с един нов клас можеше поне за това да се постараят ебаси. Също така луут системата колкото и да е смарт, продължава да си страда от някои недостатъци, ама след кашата която забърка чичко Джей не знам какво повече можеше да се очаква.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Mar 30, 2014 10:24 am

Да не забравяме и клановете - в момента нямам никакъв проблем да намеря игра на трудност и гейм мод който ме интересува, да се включа към някой да ме буустне (или обратното) а чата също е сила :) постоянно става лаф.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Apr 04, 2014 8:02 am

Сдобих се и аз с експанжъна. Наред с разните патчове и големи промени през последните месеци, крайният резултат определено е огромна стъпка напред спрямо първоначалната игра. Вече се дропят някакви по-нормални предмети (за два часа игра се сдобих с първите си два легендарни досега), битките са по-добре балансирани, има по-интересни странични куестчета... Абе кажи-речи всичко са оправили! Браво на Близард!
Е, историята продължава да е мега тъпа и персонажите си декламират репликите особено смешно, но това няма никакво значение.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon May 12, 2014 10:08 pm

AlDim wrote:Сдобих се и аз с експанжъна. Наред с разните патчове и големи промени през последните месеци, крайният резултат определено е огромна стъпка напред спрямо първоначалната игра. Вече се дропят някакви по-нормални предмети (за два часа игра се сдобих с първите си два легендарни досега), битките са по-добре балансирани, има по-интересни странични куестчета... Абе кажи-речи всичко са оправили! Браво на Близард!
Е, историята продължава да е мега тъпа и персонажите си декламират репликите особено смешно, но това няма никакво значение.
Не съм много навътре, ама и за да си поправя предишното мнение, тройката е доста по бавничка, което донякъде се и дължи на 3д-то. Което няма смисъл да е толкова 3д, който е играл игра като пътя на изгнаника, знае за какво за говоря, което е доста по раздвижено.
Не знам какъв е тоя стремеж в световен мащаб, не само за Диабло 3, да усложняват геймплея и да го правят по муден.
Особено това с куулдауните, което са направили просто сложи пепел на целият енжой, който ти даваше Диабло 2.
Със сигурност е най-добрата игра в момента, но тия простотии, за които споменах не са мой тип.
Мъчиш се до Хел и после докато направиш приличен левъл, но след това вече си е кеф. Така беше в 2, а тук не е така, тук продължаваш да се мъчиш.
Това не е само в Диабло, пробвах няколко диабло лайк игри и навсякъде сякаш са се наговорили, а може и така да е, правят живота на геймъра труден.

User avatar
SatanicSlayer
Merchant
Posts: 90
Joined: Thu Sep 26, 2013 4:32 pm
Location: Grind Line - Arabasta.
Contact:

Post by SatanicSlayer » Mon May 12, 2014 10:19 pm

Каквото и да говорим Тройката никога няма да стигне Двойката.
Тройката ми донася пълна скука по време на игра, докато Двойката продължаваш да циклиш и ти е кеф да колиш наред.

Сигурно е заради уменията. Предпочитам си старото дърво умения на даден герой, отколкото да избирам от няколко и така да са ми шорткътите.
Освен това тук легендарните оръжия са адски зле и лесно се падат, докато в Двойката си беше откачено цикленето за да ти се падне.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon May 12, 2014 10:56 pm

SatanicSlayer wrote:Каквото и да говорим Тройката никога няма да стигне Двойката.
Тройката ми донася пълна скука по време на игра, докато Двойката продължаваш да циклиш и ти е кеф да колиш наред.

Сигурно е заради уменията. Предпочитам си старото дърво умения на даден герой, отколкото да избирам от няколко и така да са ми шорткътите.
Освен това тук легендарните оръжия са адски зле и лесно се падат, докато в Двойката си беше откачено цикленето за да ти се падне.
То мене даже тая идея за легендарни айтеми ме дразни, както си беше юник ми харесваше повече. Въобще аз не го казах, ама сега ще го кажа, прилагат правила от УоУ във Диабло, което е голям тъпотия.
А за дървото си абсолютно прав.

User avatar
SatanicSlayer
Merchant
Posts: 90
Joined: Thu Sep 26, 2013 4:32 pm
Location: Grind Line - Arabasta.
Contact:

Post by SatanicSlayer » Mon May 12, 2014 11:03 pm

За това вече не играя WoW дори на PvP, заради промяната на уменията. Преди четеше и притегляше всяко едно умение дали да го сложиш, колко точки ще ти останат и тн. Всичко това ми отнемаше около час, а сега е просто цъкаш и за 10-15 минути си готов.
Същото е и с Диаблото - до 20то ниво въобще не слагах точки по уменията, за да си ги пазя за основните показатели и умения с които ще бъде моят херой. Доста пъти умирах заради това нещо.
Тук обаче имаш няколко умения и ти е все тая къде ще сложиш точката, защото можеш да си ги вземеш обратно.

Оф. Ето защо Титан Куеста ми е на второ място след Диабло 2, при хакнслъшърите.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon May 12, 2014 11:39 pm

И като от Близард ти нърфнат гениалния билд гризваше дръвцето и настъпваше плач и скърцане на зъби на Хел. 8-)

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon May 12, 2014 11:50 pm

SatanicSlayer wrote:За това вече не играя WoW дори на PvP, заради промяната на уменията. Преди четеше и притегляше всяко едно умение дали да го сложиш, колко точки ще ти останат и тн. Всичко това ми отнемаше около час, а сега е просто цъкаш и за 10-15 минути си готов.
Същото е и с Диаблото - до 20то ниво въобще не слагах точки по уменията, за да си ги пазя за основните показатели и умения с които ще бъде моят херой. Доста пъти умирах заради това нещо.
Тук обаче имаш няколко умения и ти е все тая къде ще сложиш точката, защото можеш да си ги вземеш обратно.

Оф. Ето защо Титан Куеста ми е на второ място след Диабло 2, при хакнслъшърите.
Провай Path of Exile, дори е фрий.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon May 12, 2014 11:52 pm

RRSunknown wrote:И като от Близард ти нърфнат гениалния билд гризваше дръвцето и настъпваше плач и скърцане на зъби на Хел. 8-)
Ще се повторя с играта, ама ако искаш да видиш какво е те ти го нърфнат, пробвай Path of Exile.
Нърфа на близард е просто детска закачка.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue May 13, 2014 12:52 am

какво да я пробвам аз я цикля от сумати и време :) Това е истината в хардкор хак енд слашовете.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests