DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Wed May 23, 2012 2:24 pm

Кое точно не е вярно? :twisted:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 23, 2012 2:48 pm

Ей сега ще излезе Гилд Уорса, моля те не изперквай. :lol:

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed May 23, 2012 3:25 pm

Delegat wrote:Кое точно не е вярно? :twisted:
По-лесно е да се изброи кое е вярно.

Offline single player
Lan
Distributable shit
Allows spawned copies
In development for 11 years

Всичко останало е или субективно (music/atmosphere) или чиста измислица (stable servers на Diablo :lol: )
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Wed May 23, 2012 3:50 pm

Искаш да ми кажеш, че 3ката има по-добра музика/атмосфера от 1цата? :shock:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed May 23, 2012 3:59 pm

не четеш ли темата
Графиката и музиката...Да, обръщах им внимание, докато играта не излезе
Филтъра на фенбойс изключва графиката и всичко останало - като Tron или Матрицата - фенбойс виждат само числата на предметите и пораженията и чуват само звъна на падналата плячка.


Кое е измислица бе Гоше - Диабло 1 ми беше първата оригинална игра и още 97 играех в батъл нет с модем и беше перфектна връзката. В тирстрам не може да се биеш и се уреждаха дуелите в Hell че е по-широко.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed May 23, 2012 4:04 pm

Delegat wrote:Искаш да ми кажеш, че 3ката има по-добра музика/атмосфера от 1цата? :shock:
Каквото исках да кажа го казах.

Спести си опитите да ме обучаваш какво трябва да ми харесва и какво не.

RRSunknown сигурен съм че 2028ма година ще се намери някой да ми обясни как едно време е играл Диабло 3 и връзката му е била перфектна, не като сегашните боклуци. И ти си играл и аз съм играл, но явно ти си играл на някакъв по-различен battlenet. Е факт е аз не съм играл първата седмица като го пуснаха, диабло си го взех чак като излезе Hellfire. Може първата седмица да е била различна.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed May 23, 2012 4:16 pm

hellfire няма нищо общо с Диабло - Сиера си го поддържаха отделно.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed May 23, 2012 4:36 pm

RRSunknown wrote:hellfire няма нищо общо с Диабло - Сиера си го поддържаха отделно.
Възможно е, 15 години са доста време да помня подробности.

P.S. Сега ти прочетох цялото мнение.

Това че продължаваш да наричаш всеки на който му харесват различни неща в играта от теб "фенбойс" ... някак си повече очаквах то теб не знам.

Да много много слабо ме интересува музиката в Диабло (3, 2 И 1). Или музиката в която и да е игра. Или музиката по принцип. Това явно е непростима обида която моментално омаловажава каквото и да кажа защото съм част от тази митична група "фенбойс".
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed May 23, 2012 4:50 pm

фенбойс наричам всеки който на някаква тема омаловажава иначе важни неща като несъществени за конкретния му случай.

Както искаш го разбирай. :roll: не е обида а констатация. Харесването няма нищо общо освен ако не смяташ и не си вярваш че Диабло 3 трябва задължително да се играе без звук и на минимална графика.

Фенбойз винаги е имало във форума и много хора са се проявявали така вкл. аз на няколко пъти.


Аргумента че не те вълнува музиката точно теб разбира се нито е съществен нито интересува мнозинството иначе щяха отдавна да спрели да правят музика в игрите.


Другото характерно за фенбойз е че почват да се палят за някакви иначе елементарни неща прибягвайки до лични обиди след няколко опита.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed May 23, 2012 5:26 pm

RRSunknown wrote:фенбойс наричам всеки който на някаква тема омаловажава иначе важни неща като несъществени за конкретния му случай.
Важни са за теб (музиката в случая). За мен е нещо което в най-добрия случай не забелязвам, а в общия изключвам.

Да разбирам ли че според теб мнението за музика/атмосфера не са субективни, а абсолютни понятия и има ясно определено вярно/грешно както предполага таблицата?

Или си съгласен че е субективно, в който случай спора е безсмислен, или смяташ че има правилен и грешен отговор на въпроса кое е по-доброто важащ за всички хора, в който случай спора също е безсмислен.

Просто ми е интересно кое от двете е.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 23, 2012 7:17 pm

Той нарича дори един брой такъв човек "фенбойс"....старата граматика.... :roll: :roll: :roll:

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Wed May 23, 2012 7:56 pm

Заеби ти граматиката. Играта е трамватичен фейл и това всеки разумен геймър, който не е предан близард маняк го осъзнава пределно добре. Още като си правих героя мисълта за "боже дори графиката на човечето и същата като на дебелият селянин в WoW /тоест като си правиш хюман/". А да не говорим как днес след като убих диабло на хелл акаунта ми беше хакнат и златото си иде. Та за това рейджнах по адрес на публичните игри. В момента релаксвам с Лига. Мисля да си взема обратно бокса от един авер и да разцъкам и новият Мортал щото иначе ще пребия някого :mrgreen:

П.П. Всяко друго студио до сега щеше да го издуха мощно :wink: Поредната игра на Blizzard, която явно ще се оправя в движение в продължение на половин година след релийза.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed May 23, 2012 8:01 pm

как бе - вие сериозно ли твърдите че в игрите не трябва да има музика :shock: ?

Аз се майтапех ама сега вече почвам да размислям.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Wed May 23, 2012 8:02 pm

RRSunknown wrote:как бе - вие сериозно ли твърдите че в игрите не трябва да има музика :shock: ?

Аз се майтапех ама сега вече почвам да размислям.
П.П. Едва ли някой ми прочете поста, но все пак. Отделно майка ми я ограбили днес със 60 лева. Еби му майката.

П.П 2: Тъжната истина http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4309852712

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 23, 2012 8:31 pm

Никой не ти го е прочел, не се притеснявай, аз спрях още на първата глупост:) Ех как ме е яд, че не те баннаха веднъж завинаги по ip и по всичко още навремето :roll:

Дано Спарки поне я е харесал, той ми е най-важен!

А в линка ти направо ми се доплака, такива глупости има колосални...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 65 guests