DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue May 22, 2012 5:27 pm

- Луут - еми сори, но не стига че от стори босовете нищо няма да падне никога (копеленцата даже в прав текст са си написали доста пъти, че луутът ще е само от чемпиън паковете на високите трудности) ами и на всичкото отгоре за този еднонамилионен (да, ДУМА Е) случай в който ти падне реър/уникат шансът да става за нещо е поднулев. В смисъл пробитият им рандъм генератор можеше да изключва определени комбинации по дяволите - колко пъти съм намирал двуръчни мечове с intelligence и уизърд шапки с яко dexterity само аз си знам. И като прибавим към това, че на високите нива сменяш жълто със СИНЬО оръжие заради dps-a направо не ми се говори.
Не знам за това. На мен и през ушите ми излизат редки предмети (особено от босовете), чудя се какво да ги правя. Това е на околко половината изиграване на нормал.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Tue May 22, 2012 5:37 pm

AlDim wrote:Не знам за това. На мен и през ушите ми излизат редки предмети (особено от босовете), чудя се какво да ги правя. Това е на околко половината изиграване на нормал.
Това е защото на първото изиграване (нормал) имаш гарантирани поне 2 rare предмета от бос + допълнителен magic find. Като стигнеш Nightmare и нещата стават различни.

Иначе за Nephalem Valor - снощи Skeleton King-a на инферно ми пусна 10 (десет) предмета - 3 жълти, 6 сини и 1 книжка за ковач/jeweler от последните дето пак са сини. Това със 161% magic find (5 стака valor + моя mf). Сутринта докато пазех компютъра някой трус да не го събори убих Azmodan на hell с 5 стака valor (май бях със 140%, на hell 1 стак дава по-малко от на инферно) и ми пусна пак 3 жълти и 5 сини.
Last edited by Goshko on Tue May 22, 2012 6:14 pm, edited 1 time in total.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue May 22, 2012 5:38 pm

А да се отбележи като голям недостатък след 10 минутния тест на торчлайт 2. Шибаната камера. Дръпнете я 5-6 метра нагоре бе хора. Ако искам героя ми за ми закрива половината екран ще си пусна хакнат фрийлансер с батълшип.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue May 22, 2012 6:43 pm

Ново двайсе
if you're in a public game with a hacker, they read your SessionID (unencrypted?), spoof it, and take over your game. Blizz is denying all this right now, and blaming hackers using keyloggers etc.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue May 22, 2012 7:21 pm

RRSunknown wrote:Ново двайсе
if you're in a public game with a hacker, they read your SessionID (unencrypted?), spoof it, and take over your game. Blizz is denying all this right now, and blaming hackers using keyloggers etc.
Тц - от вчера е :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue May 22, 2012 7:31 pm

Пример за чийзи билд
http://www.youtube.com/watch?v=pojMsZ0EP7E

И ако някой ми обясни какво е интересното да ходиш и търсиш САМО чампион пакове и то някакви които да са с гадна комбинация, защото всичко останало го мачкаш дори без предмети спамейки една и съща магия до побъркване ,тогава наистина мога да се ревизирам мнението за смисъла за дълга хай енд игра на Диабло 3.

Поправете ме ако грешно съм разбрал - не беше ли идеята инферното да с равна трудност навсякъде и да може да се играе само със сериозно намиране на предмети?

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue May 22, 2012 7:51 pm

Първо не е чийзи, а е точно такъв какъвто трябва да бъде. Интересно взаимодействие на умения.

Трябва да подхождаш към билдовете на диабло с отношение като към MTG. А и освен това има слаби места - много малък демидж. От близард е достатъчно да сложат нов съфикс swarm - пуска много миниони които правят малко демидж и е готов. Освен това този билд е много капризен като гиър, аи мога да видя няколко пака коитo ще го препотят.

http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... !cd!YZacZZ

Ето ти чийзи барб билд примерно. 0 разход на fury. Нищо което не е елит не може да те докосне. А всякякви босове ги стънлокваш заради френзито. А ако се напъна мога да измисля и нещо с оня пасивен ако си под 20% хелт да взимаш само 50% от демиджа.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue May 22, 2012 7:52 pm

ЛООООЛ. Пускам Diablo-то и още от лоуда ме атакуват две-три смешни зверчета... Цъквам ги небрежно (буквално докато в другата ръка държа пилешко крилце и го ръфам) и ми пускат ето това:

Image

Лайк, най-якия ми предмет за 8 часа игра...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue May 22, 2012 7:56 pm

Спокойно - аз даже не правя опити да ги събирам от земята сините и жълтите ако съм на кеф. В аукциона има всичко за до 10 хилки за левълинг.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Tue May 22, 2012 8:19 pm

Тоя аукцион, имам чувството, че наистина намаля кефа от играта...
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue May 22, 2012 8:34 pm

Dante wrote:Тоя аукцион, имам чувството, че наистина намаля кефа от играта...
Или го увеличава. При мен поне е така.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Tue May 22, 2012 8:36 pm

Това да знаеш, че можеш да си купиш всеки айтем от аукциона ли за безпаричие ли?
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue May 22, 2012 9:13 pm

Dante wrote:Това да знаеш, че можеш да си купиш всеки айтем от аукциона ли за безпаричие ли?
Не факта че за разлика от д2 няма да бия Диабло с виличка след като съм изхвърлил 8 жълти лъка.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Tue May 22, 2012 9:26 pm

Легендарните предмети яко съксват като цяло. Днеска гледах един шот в който бяха съпоставени един бял и един легендарен меч. Кво да ви кажа белия правеше ДВА ПЪТИ повече демидж. Ей това най ме дразни от всички проблеми на диаблото. С уизърдката бичех с един жезъл около левел 12 почти през цялото време, защото каквото и да паднеше беше по зле. Стигнах до Диабло и като го утрепах, пусна някакъв жълт, аз се изкефих, че накрая ще сменя стария и какво? Пак по зле.


П.С. Латенсито тая вечер е пълна скръб.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue May 22, 2012 9:51 pm

Докато не добавят акциона с реални пари не чакайте нищо хубаво да дропне - сега е на рандъм генератор както дойде с някакви абсурдизми.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 65 guests