DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon May 21, 2012 11:37 am

Аз докато не мога да се логна Колето пазарувал от акциона извадени с екплойта предмети - пълен кръг на забавлението с глупости :lol:

И докато с варварина мачкаш явно много ми е интересно какво ще правиш в Уич доктора на хел и инферно при положение че има един-два валидни билда с които изобщо да са полезни . Единствения вариант са мечките и всичко останало засмуква. Ебати баланса.
Last edited by RRSunknown on Mon May 21, 2012 11:43 am, edited 1 time in total.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Mon May 21, 2012 11:42 am

Да от сандъците на Inferno честичко падат предмети за 15-25 ниво които Колето е напазарувал. ЧЕСТИЧКО. Особено тия дето се крафтват затова има по 100 в AH от всеки. Тях най-много.

Не си ми отговорил за "недъгавите бъгове и екпслойти".

P.S. Аз съм на Inferno с Witch Doctor. Да има малко viable builds. Не това не е недъгав бъг/експлойт и не виждам с какво ти разваля играта.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon May 21, 2012 11:47 am

Тавтология, тавтология -
RRS - не може да се логнем
Фенбойс - ааа, това не е бъг , правим се че го няма
RRS- хората трупаха предмети от сандъчета с log in/log които после продаваха на евтини цени.
Фенбос - аааа, това не е експлойт това си е фийчър кой преварил той заварил.
RRS - хора експлойтващи глифове на монк минаха играта на инферно
Фенбойс - аааа, това не са експлойти , тя и Диабло 2 била небалансирана и Инферно диабло всъщност нищо не значел - истинското минава е да минеш с меле уизърд с гли ръце и да стриймваш как убиваш най-неподходящия чампион пак иначе ако ти се падне някаква не толкова гадна комбинация значи си нубб.
RRS - класовете са небалансирани
Фенбойс - да има малко действащи билдове на Уич доктор , 80% от скиловете нямат смисъл но това в никакъв случай не е слаб баланс и дизайн - фийчър си е .




За какво да си говорим изобщо

:lol:

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Mon May 21, 2012 11:54 am

RRSunknown wrote:Не мога да кажа нищо затова ще повторя бълвоч прочетен по форуми и ще нарека всички които не са съгласни с мен Фенбойс. THAT WILL SHOW THEM.
fixed
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon May 21, 2012 11:54 am

Amikae wrote:Не знам кое ви харесва повече в Torchlight/Titan Quest. Невероятният геймплей вероятно и страхотното разнообразие от скилове.
Torchlight - левъл дизайнът и зарибяващият непретенциозен геймплей. Да не говорим, че зад нея стоят създателите на Diablo.

Titan Quest - пак левъл дизайнът (в по-голямата му част) и възможността да си правиш комбо класове. Честно казано няма ARPG, което да чакам повече в момента от Grim Dawn. http://www.kickstarter.com/projects/cra ... /grim-dawn


п.п. Деца, не се карайте. :lol:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon May 21, 2012 11:57 am

Когато не може да отречеш нещо най-лесно да наречеш другите хейтъри и изведнъж ти става едно спокойно и весело. :lol:

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Mon May 21, 2012 12:19 pm

RRSunknown wrote:Когато не може да отречеш нещо най-лесно да наречеш другите хейтъри и изведнъж ти става едно спокойно и весело. :lol:
Последно се вързвам (ако просто тролиш - поздравления, хванах се) - отговарям 1 по 1 да видим.

RRS - не може да се логнем
Goshko - За съпорта не вярвам да има човек който да не се съгласи с теб че мирише. И да не е бъг.
RRS- хората трупаха предмети от сандъчета с log in/log които после продаваха на евтини цени.
Goshko - exploit-a с честа го хотфикснаха преди 3 дни и ако е имало ефект въобще е бил само за високи нива + вече няма.
RRS - хора експлойтващи глифове на монк минаха играта на инферно
Goshko - нищо не съм казвал, но ще напиша сега - хората с глифовете за монк ги хотфикснаха. Не не са минали инферно. Не това няма никакъв ефект върху играта ти.
RRS - класовете са небалансирани
Goshko - Да има малко viable builds за witch doctor. Не това не е недъгав бъг/експлойт и не виждам с какво ти разваля играта. На мен не ми я разваля. Използва се определен билд защото с него се убива най-бързо траша, не защото с друго не може да се играе. Този билд не работи за босове - там е в голяма степен експериментиране - например билдовете ми за Azmodan и Diablo на hell бяха напълно различни. За Rakanoth си измислих билд със скилове които по принцип не ползвам въобще и тн.

Продължавам да чакам да ми изброиш "недъгавите бъгове и екпслойти" които ти развалят играта на теб лично. Ако е гореизбореното - сумирай "По форумите има много whine и това ми разваля кефа нищо че реално влияние върху играта ми няма" - това ще го разбера, хора всякакви.

Не те кефи играта ок. Защо продължаваш да играеш нещо което едва ли не те отвращава си е твоя работа.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon May 21, 2012 12:23 pm

РРС, като теглиш чертата, можеш ли да кажеш, че има нещо генерално счупено, което не може да бъде оправено с пач/хардуер или с намаляването на броя играещи(което неизбежно ще се случи до 1-2 седмици)?

Нека не критикуваме сървърната инфраструктурата, винаги около оупънинга на подобни франчайзи има проблеми с логването и лага(нещо родният ми език взе да ми беднее).

Аз примерно(с не достаъчно богатия си опит) мога да посоча няколко аспекта, които не стоят добре, но това са детайли, подлежащи на тунинговка.

Да кажем категоризацията на предметите. По форумите чета, че масово сините айтъми са с по-добри характеристики от жълтите, което първо че ми разваля кефа от момента жълт дроп и второ че ме кара да инспектирам многото синя плява, която пада. Сега, това изведнъж може и да се окаже че не е вярно, защото аз реално не мога все още да заключа такъв извод и си се размятам с 90% жълта екипировка(и един легендарен колан :P ).

Друго мое опасение е че гринда за предмети може би ще се пренесе в AH.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon May 21, 2012 12:28 pm

Не те кефи играта ок. Защо продължаваш да играеш нещо което едва ли не те отвращава си е твоя работа.
който дори е превъртял играта на само три сядания на нормал и отказва да се занимава с нея докато не оправят експлойтите и техническите проблеми

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Mon May 21, 2012 1:03 pm

RRS кво се пениш. Кучетата си лаят кервана си върви. И мене ми писна да гледам Близард как рециклират общо три игри вече 20 години, но фенбойчетата няма да спрат да им наливат кофи с пари.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon May 21, 2012 2:56 pm

Razaelski wrote:RRS кво се пениш. Кучетата си лаят кервана си върви. И мене ми писна да гледам Близард как рециклират общо три игри вече 20 години, но фенбойчетата няма да спрат да им наливат кофи с пари.
Image
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon May 21, 2012 3:09 pm

RRSunknown wrote:Аз докато не мога да се логна Колето пазарувал от акциона извадени с екплойта предмети - пълен кръг на забавлението с глупости :lol:

И докато с варварина мачкаш явно много ми е интересно какво ще правиш в Уич доктора на хел и инферно при положение че има един-два валидни билда с които изобщо да са полезни . Единствения вариант са мечките и всичко останало засмуква. Ебати баланса.
Защо мислиш че са с експлойти? При 10 предмета лимит и 2000 да извадиш няма особена полза. Всъщност всичко идва от това че дроп ченсовете са високи и гиъра е обилен. Като добавиш ефективността на аукциона да обменя гиър между хората е логично да има такъв race to the bottom.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon May 21, 2012 3:09 pm

RRSunknown wrote:Аз докато не мога да се логна Колето пазарувал от акциона извадени с екплойта предмети - пълен кръг на забавлението с глупости :lol:

И докато с варварина мачкаш явно много ми е интересно какво ще правиш в Уич доктора на хел и инферно при положение че има един-два валидни билда с които изобщо да са полезни . Единствения вариант са мечките и всичко останало засмуква. Ебати баланса.
Защо мислиш че са с експлойти? При 10 предмета лимит и 2000 да извадиш няма особена полза. Всъщност всичко идва от това че дроп ченсовете са високи и гиъра е обилен. Като добавиш ефективността на аукциона да обменя гиър между хората е логично да има такъв race to the bottom.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Mon May 21, 2012 5:32 pm

dellusion wrote:
Razaelski wrote:RRS кво се пениш. Кучетата си лаят кервана си върви. И мене ми писна да гледам Близард как рециклират общо три игри вече 20 години, но фенбойчетата няма да спрат да им наливат кофи с пари.
Image
yes, you are a deluded fanboy. no facepalm required here

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon May 21, 2012 7:47 pm

Лошото е че и модове не може да има с шибания батълнет.

Никога няма да видим нова Dota и Eastern Sun.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests