DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Morrowind
Adept

Post by Morrowind » Thu Jul 03, 2008 11:33 am

Точно така си е...никъде не се говори за друго освен потъмняване...първата петиция бе точно за това:) Пълен абсурд...искат да се потъмни и те им казват, че е възможно, защото изисква пререндериране на всичко с няколко гами по-тъмно и изостряне на останалите детайли....но това ще намали качеството(детайлността) на графиката. Ще заприлича на D2, където както и да си говорим графиката още при излизането му е зле:) Точно защото не е имало възможността да се направи по-добра, а да върви на всичко и всички. Сега има тази възможност. D3 ще върви на всички, но това не е причина да се унищожава дтайлността. А те по-мрачна атмосфера няма да направят, защото най-малко ще им забави играта с много...а с този енджин не могат да си позволят да я пуснат след повче от година, година и половина максимум.
www.branev.blogspot.com - моят блог
http://fortumo.bg/ - SMS услуги за 5 минути

The Dragon
Elder God

Post by The Dragon » Thu Jul 03, 2008 11:35 am

dellusion wrote:Как да няма? Когато разполагаш с по-малка цветова гама, става по-трудно да направиш даден детайл да изпъква. Един вид всичко се слива в една сивокафява маса. Гледаш стена, няква сива. А ако имаш повечко цветове - гледаш стена, с ясно изразени тухли, с дефектите по тях... и така.

Незнам. Или е така или аз не разбирам, какво хората разбират под потъмняване.
Аз рабирам набити на кол трупове, плискаща се кръв, реалистични рани по зомбитата и брони и оръжия които са функционални - виж двата шота и ще разбереш.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

dellusion
Warmage

Post by dellusion » Thu Jul 03, 2008 11:52 am

Плискаща се кръв има в изобилие. Рани по зомбитата и в Диабло2 няма, която ви е еталон. А броните и оръжията ми се виждат доста ок откъм реализъм. Кои 2 шота?
Look at the darkness...
...around me.

inkheart
Paragon

Post by inkheart » Thu Jul 03, 2008 11:54 am

Единия със розовите пера на Сорката, или там каквото е друго. :lol:

The Dragon
Elder God

Post by The Dragon » Thu Jul 03, 2008 11:57 am

RRSunknown wrote:тоя се оказа фейк - направил си с муви мейкъра филмче с което се чуват звуци все едно че играе, и с което се появява менюто, това което играе е едно към едно с това което е на близард :)

Пуснали са петиция за по дарк визия- каквото всички искаме - засега са гласували към 4500 човека а е само на един ден.
http://www.petitiononline.com/d3art/petition.html
призовавам да се гласува.
ето за каква разлика става дума:
Spoiler: show
Image

Ето тези два. Става дума за тъмен feel на играта. Трябва да бъде брутална, депресираща, подтискаща.

Muad_Dib
Shadowdancer

Post by Muad_Dib » Thu Jul 03, 2008 1:00 pm

Добре, а ако аз просто искам да кликвам некви неща и те да ми дропят некви неща проблемът в мен ли си е? :lol:

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Thu Jul 03, 2008 1:01 pm

Muad_Dib wrote:Добре, а ако аз просто искам да кликвам некви неща и те да ми дропят некви неща проблемът в мен ли си е? :lol:
+666
If you have come to these pages for laughter, may you find it.
If you are here to be offended, may your ire rise and your blood boil.
If you seek an adventure, may this story sing you away to blissful escape.
If you need to test or confirm your beliefs, may you reach comfortable conclusions.
All books reveal perfection, by what they are or what they are not.
May you find that which you seek, in these pages or outside them.
May you find perfection, and know it by name.

RRSunknown
Elder God

Post by RRSunknown » Thu Jul 03, 2008 1:08 pm

мен почна да ме дразни ефектите при удари- все едно че гледам God of War- варварина се бие не с брадви ами някакви ленти от светлина, и хвърчат цсетни точки тип конзолен екшън където от светлинки не с евида нищо.

The Dragon
Elder God

Post by The Dragon » Thu Jul 03, 2008 1:08 pm

Muad_Dib wrote:Добре, а ако аз просто искам да кликвам некви неща и те да ми дропят некви неща проблемът в мен ли си е? :lol:
Ами не :) В Митос си е ок. Само че някои безумно ни кефеше и атмосферата на старата игра. Особенно първата.

Scourge
Mistborn

Post by Scourge » Thu Jul 03, 2008 1:19 pm

The Dragon wrote:
RRSunknown wrote:тоя се оказа фейк - направил си с муви мейкъра филмче с което се чуват звуци все едно че играе, и с което се появява менюто, това което играе е едно към едно с това което е на близард :)

Пуснали са петиция за по дарк визия- каквото всички искаме - засега са гласували към 4500 човека а е само на един ден.
http://www.petitiononline.com/d3art/petition.html
призовавам да се гласува.
ето за каква разлика става дума:
Spoiler: show
Image

Ето тези два. Става дума за тъмен feel на играта. Трябва да бъде брутална, депресираща, подтискаща.

десните шотове = шарп филтър + спекюлър абюз = по-детайлни текстури + по-дълги шейдъри = по-високи изисквания към хардуера = няма да стане

The Dragon
Elder God

Post by The Dragon » Thu Jul 03, 2008 1:24 pm

Това което го виждам от ляво = неща дето ги имаше за DirectX 7. Те искат да върви на Celeron 300 с 64 рам ли?

Scourge
Mistborn

Post by Scourge » Thu Jul 03, 2008 1:36 pm

не, мяза да е доста ЦПУ интензивно (анимации, физика), но тва не е особен проблем. в наши дни има повече машини с читаво ЦПУ и сравнително кофти ГПУ (примерно повечето лаптопи), отколкото обратното.

Bat Garo Still Rots
Moderator

Post by Bat Garo Still Rots » Thu Jul 03, 2008 1:56 pm

С това темпо до излизането на играта ще излезе, че 3/4 от писалите по темата изобщо не бива да си я теглят от *специализираните магазини*, да не говорим за купуване... :evil: Ми като ви прилича твърде много на ВоВ, купете си него, или си активирайте акаунтите или продължавайте да играете на него. Като ви е твърде древна графиката, си пуснете някоя от последните ДХ10 игри.
Що ли чета и аз изобщо :roll:
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

Muad_Dib
Shadowdancer

Post by Muad_Dib » Thu Jul 03, 2008 1:57 pm

Абсолютно каквото Гаро каза е и моето мнение.

DELgado
Elder God

Post by DELgado » Thu Jul 03, 2008 2:25 pm

Всички мрънкат. Ама като излезе играта, аз поне не познавам геймър, който няма да си я пусне. :evil:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!