DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sat Jun 28, 2008 2:16 pm

И аз като Валери съм на крачка да си инсталирам 2-ката :)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jun 28, 2008 2:22 pm

DELgado wrote:Баси изгледах геймплей филмчето и се разбих от кеф и носталгия по игарата. На косъм съм да си инсталирам пак двойката. :shock:
Инсталвам си я са...
:ninja:

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Sat Jun 28, 2008 2:26 pm

Видяхте ли боса на края на геймплей филмчето! Доста добре изглеждаше с този апокалиптичен край и прииждащите орди. Постарали са се гадовте от Близард, знаят си работата. :D
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jun 28, 2008 2:29 pm

wall of zombies - нема кво да добавя. :mrgreen:


Ех, стария Тристрам :mrgreen:
"When we got to Tristram, we took our time before we got down to the business of actually going into the cathedral. Town had a nice inn, if I recollect. Truth is, there was something evil coming out of that old church: you could feel it. Now, me and my mates, we didn't want to admit we were scared, so after we ran out of excuses to avoid it, we made our way inside. And let me tell you, I never smelled death like I did in that place.
:ninja:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Jun 28, 2008 2:33 pm

това се беше появило на 25 юни но всички си мислеха че е фейк- оказа се че не е :)

"I have a good friend from college that's now working in blizzard (no not diablo 3 though).
I payed for his dinner for him to tell me wtf is that screen for and what he told me was what i posted earlier.
Diablo 3
2 classes playable and some what developed
barbarian
witch doctor (cross of sorc/necro)
There's gonna be a trailer at WWI, however the annoucement very likely will not be at the front of the event. likely a ending ceremony thing.

Witch Doctor:
witch doctor can cast and summon. however his specialty comes from what he can cast ON the summon.
basicly morph the pet on the go

Barbarian:
Barb has some changes.
They got charge (paladin had it in D2)
Also the Leap is improved
They also got some kind of ground slaming ability that will disarm shield.
However,
It's very likely they don't end up calling it barb. However WW and Leap was shown also... so at least some simularity

About the splash page:
I was told that the eye is suppose to resemble diablo. However they don't want to make it too obvious and still need to create more suspense in the air.

Important new element:

Blizzard had improved net code a lot. This time around they are putting a lot of focus on ENVIRONMENTAL DAMAGE. You can attack a wall and make it fall. It will damage the enermy. Basicly this means that environmental damage is not only cosmetic, but part of the game play =) "

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Sat Jun 28, 2008 2:35 pm

Сега да попитам, дефакто не можем да чакаме играта преди Стар Крафт 2 и експанжъна на вов-а. Което автоматично значи най-рано 2009-та?
Между другото ей заради това поне ми се прииска да бях на обявяването:

"Dude with guitar comes on stage... playing that familiar strummed guitar Diablo theme! Could this be it!?"

Тук вече половината присъстващи са се насрали, другата половина са получили оргазъм, я някой вероятно и двете едновременно :lol:
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Jun 28, 2008 2:42 pm

най реалистично- 2012
Мен повече ме притеснява че хората които ще я правят не са същите които правиха Диабло 2 но пък може и да е за добро- Той Ропър вече си засра името с Хелгейта.

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Sat Jun 28, 2008 2:52 pm

Малко ме притеснява какво ще мислим за тази графика след 4 години :roll: Макар че и за Диабло 2 ревютата наблягаха как първите 2-3 чаптъра са постни, защото са правени в началото на разработката и са морално остарели.
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Jun 28, 2008 2:57 pm

Диабло никога не е блестял с графиката си. Въпреки че съм сигурен, че този път ще се постараят. Пък и вярно е чак към 2010 предполагам че ще я пооправят дотогава. :lol:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Jun 28, 2008 3:04 pm

Диабло 2 никога не е интересувало качеството на графиката му която си беше отвратителна в началото особено с резолюцията 640 по 480.
Тука ще е същата работа- като поцъка овек малко и ще привиква и няма да му прави впечатление.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sat Jun 28, 2008 3:11 pm

Може и по-скоро да го дочакаме Диаблото :) Те и Старкрафта го обявиха миналото лято пък вече се говори за дата през декември :)
Ще поживеем ще видим :)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
VenomPlague
E'lir
Posts: 165
Joined: Fri Jun 20, 2008 10:07 pm

Post by VenomPlague » Sat Jun 28, 2008 3:11 pm

Мен ме издразни, че са орязали класовете. Във факюто пише 5 класа. Те показа 2. И след като доктора ще е средното между некро и сорсерка, да смятаме ли, че няма да има чисти некроманти и магьоснички. Това бяха най-любимите ми класове, ебати. Тогава какво остава за останалите 3 класа - амазонка(не може без нея, но може и да я комбинират със убийцата), паладяга и едва ли друид, по-скоро друг нов(но този път истински нов, а не средно между два предишни). Но както казват братушките, поживем увидем.
Знаех си, че след време аватарът ми ще стане отново актуален ;)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Jun 28, 2008 3:12 pm

Току-що изгледах геймплей трейлър от начало до край, попивайки всяка секунда...

Е няма такава компания, братлета. Тва е презентация просто.

Баси само гласът на Кейн почти ми докара сълза на окото!

Едит: предпочитам 5 коренно различни класа пред 7 сравнително различни ЕНИ ДЕЙ.
Last edited by Muad_Dib on Sat Jun 28, 2008 3:13 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jun 28, 2008 3:12 pm

Ех, кефът! Аз дори не съм си ънинсталвал Д2...

Графиката е яка, ма аз си лелея времената, когато не всичко на Близард приличаше на WoW :(:(:(
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Jun 28, 2008 3:13 pm

VenomPlague wrote:Мен ме издразни, че са орязали класовете. Във факюто пише 5 класа. Те показа 2. И след като доктора ще е средното между некро и сорсерка, да смятаме ли, че няма да има чисти некроманти и магьоснички. Това бяха най-любимите ми класове, ебати. Тогава какво остава за останалите 3 класа - амазонка(не може без нея, но може и да я комбинират със убийцата), паладяга и едва ли друид, по-скоро друг нов(но този път истински нов, а не средно между два предишни). Но както казват братушките, поживем увидем.
кой ти каза че са ги орязали- напротив просто за момента доктора и варварина са разработени- другите след това ще ги правят.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests