Random stuffec

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Mon Nov 13, 2017 4:38 pm

Дууууууууде, толкова бързо ще напълниш де що имаш акаунт накрая само ще си ти виси ебаси цифряка у беклога. Мноо лесно се поддаваш :neutral:

бтв, псайхошитняка го гепих май от хъмбъла фрий, те често пускат някви простотии без пари, както и гог-а, де, познай колко е инсталиран :mrgreen:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Mon Nov 13, 2017 4:59 pm

Кат плащам с кинчи, които реално не ги виждам (дъ съ в пенсиата :roll: ), пилея кат спукан танкер нефт. :ninja:

На стейшъна му напълних харда одма; даже нямам място за Darksiders 2-ката и The Handsome Collection, та си висят у лайбърито, ма, баце, толкова огромен глад изпитвам в момента за гейминг, че няма накъде повече. Сигурно цъкам сто неща едновременно, а и допълнително гледам Stranger Things 2, Mindhunter и The Sinner. :panic:

Е, вчера, заради десете кинта дет вложих у ню ен' тейстито на Abe's odyssey, приятелката ми окупира плейстейшъна, та трябваше чак у дванаасе нощта да бъцам. :unsure: За което не съжалявам, защото почти врътнах The Cat Lady (дет @Claymore заслужено я фали) и се счупих да мра на Darkwood (безобразно як сървайвъл хорор), просто защото тая игра трябва да се играе на последна трудност (като умреш да ти трие сейва), защото вдига адреналина на макс.

Псайхошитняка го почвам скоро, за да се надъхвам за двойката :mrgreen:, пък и винаги е разумно да си имаш някой дабъл файн пойнт-енд-клик под ръка.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Mon Nov 13, 2017 5:06 pm

Деа, ко бордърлендс беше крос платформ можеше да млатиме да го еа, тейпла и платформи тейпа

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Mon Nov 13, 2017 5:09 pm

кам ту дъ дарк сайд :ninja:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Random stuffec

Post by Claymore » Tue Nov 14, 2017 2:59 am

И аз днес сипах 10 долара, главно за Wasteland 2, ама Epistory, Oddworld и Tormentor x нещо си изглеждат яки. Иначе много се радвам че ти харесва The Cat Lady, Darkwood съм й хвърлил око, ама най-много искам Observer да пробвам, най-малкото заради Рутгер Хауер, ама не знам дали ще ми върви.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Tue Nov 14, 2017 1:58 pm

Офф, ква съм коза. Замотах се нещо и изпуснах хелоуин промоцията, а The Observer, The Bunker, Layers of Fear и SOMA-та бяха драстично намалени. :mnia: А на Рутгер Хауер и аз му бях хвърлил око. То тоя човек е ебаси колоса.

The Cat Lady-то ме счупва от кеф. Обожавам дипресии. :ninja: А нешлифованата графика е толкова огромен плюс за тази игра, че не е истина просто. Като я довърша ще пиша; тъкмо да видим и кой финал съм набацал. :mrgreen:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: Random stuffec

Post by termit » Fri Nov 17, 2017 11:16 am

ЕА временно премахват възможността да се купуват кашони с истински пари от Star Wars Battlefront 2, един ден преди официалния рилийз :lol:

https://www.forbes.com/sites/insertcoin ... ed914a1d64

Не че съм имал намерение да купувам играта, ама последните дни попроследявам шоуто около нея, защото принципно изобщо не съм фен на идеята за платени кашони в игри, които не са Ф2П. Не че на ЕА им пука особено за мнението на феновете, но са се случили 2 интересни неща:
1. Белгия е започнала разследване дали платените кашони в SW BF2 и Overwatch се броят за хазарт (дано дано дано ги класифицират така)
2. Според неофициални източници, няколко часа преди ЕА да обявят временното премахване на платените кашони, някаква голяма клечка от Дисни си е поговорила с друга голяма клечка от ЕА :popcorn:
Elves dig rocket launchers.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Fri Nov 17, 2017 12:06 pm

Ако могат всички тия држуно да се метнат и да мрат у кофата ще е доста приятно, начело с дисни, еа, и цялата подобна изгнила смрад.

От друга страна, катастрофата, която се очертава тая игра, плюс всичката негативност и простотия, която костюмите спретват напоследък са доста забавни да ги гледаш как се гърчат след бруталния отпор, който им е насреща, именно заради тия простотии - сякаш само shadow of war мина по-незабелязано, но срещу компании като бетесда, идиотите зад gta, дисни, еа, активижън и подобните жлъчта е на шест

интересно, за първи път от доста време, юбисофт и уорнър са по-назаден план в омразата

близард се скатават както обикновено, особено след кона си, и мажат очите, но поне пуснаха нови неща за всичките си игри, в момента даже стар крафт 2 е фрий, нов герой в оувъруач и т.н. но не може да се забравя, че пред тъпото им име стои активижън

за съжаление свините продължават да купуват нефелни игри и цялата шумотевица може би ще е за нищо :?

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Fri Nov 17, 2017 1:47 pm

Абе и Юбисофт не са по-назад. Вече втори път тази година пускат фрий уикенд плей на For Honor.
Реших да я пробвам (нали е фрий :oops: ) и се оказа, че играта изисква юбисофт акаунт и задължителено трябва да си онлайн. :shock: Вътъфъ, веднага я метнах в кофата.

Предходния Battlefront (римейка или не знам как се води) беше зле, заради липсата на адеквата сингъл плейър кампания и трагична репетативност тип Battlefield, та ще се радвам, ако двойката флопне яко, ама надали. :ninja:
Само заради Раян Джонсън ще ходя другия месец да гледам The Last Jedi, но оттук насетне Дисни могат да се факат.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Fri Nov 17, 2017 1:57 pm

Ся се води че предишният батълфронт става за нещо, тъй като доста неща са добавили. Новата игра убачи....

От друга страна баш батълфронта, заради който всички се празнят все още съществува, а и от гог му вдигнаха мултиплейъра, достъпен и за стийм келешите.

Иначе, дисни и стар варс могат да ходят да се факат някъде, ебаси тъпата поредица и гнусна компания зад нея.


А юби действат като стийм и всички подобни. Юплей е платформата, която изисква да имаш акаунт, че да ѝ играеш игрите. И никой не е по-тъжен от мен. Рейнбоу сикс сийдж щеше да ми е играта на всички времена, ако не зависеше от този клиент. И в общи линии защото Е на юбисофт и иска юплей в крайна сметка имам над 300 часа в Overwatch и едва двадесетина на R6

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Fri Nov 17, 2017 2:48 pm

трубадур wrote:
Fri Nov 17, 2017 1:57 pm
Рейнбоу сикс сийдж щеше да ми е играта на всички времена, ако не зависеше от този клиент.
Добре, че ме светна, иначе щях да си я взимам сега. Тъпо. :<
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Fri Nov 17, 2017 2:50 pm

на песечетфорката ли, в стийм май е фрий уикенд да я пробваш преди това, разкошна игра е иначе, поразцъквам я от време на време

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Fri Nov 17, 2017 5:53 pm

Ахам. :wabbit:

Няма нужда да я пробвам. Отдавна се точа на някоя от на Кланси игрите и Siege-а най ме зариби. А като чета и ревюта, май я водят, ако не най-добрата, поне в топ 3 игри по Кланси. Wildlands-a също радва. Както и да е. Изобщо не ми се занимава с клиенти, акаунти, онлайн-онли плей и подобни глупости. Заебавам я.
Иначе тоя фрий ивент и пс4 са го пуснали, ама Юбисофт могат да се факат. В ямата при Дисни. :ninja:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Fri Nov 17, 2017 7:05 pm

Много е тъпо това с тия малоумни клиенти, но след като толерирам този на близ, реших и този на юби да държа. R6 е наистина толкова добра. От друга страна можеш да пробваш overwatch, в 9 часа днеска почва безплатният уикенд.


бтв, на конзоли иска ли юплей, че и батълнет?
Не е ли всичко да минава през акаунта ти в базата данни на конзолата

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Sat Nov 18, 2017 6:42 am

Тоя викенд ми е безплатен откъм други игри с високо октаново число. :mrgreen:
Иначе го видях Overwatch-a, ама при положение, че на Близард харесвам само Warcraft 2-ката и Диабло единицата, изобщо не ми се занимава. А и ми се цъка нещо сингъл с история, затова си продължавам с Якузата.

Еми, на For Honer от Юбисофт ми искаха да си направя акаунт, затова ги и дропих, а се бях логнал в на стейшъна нетуърка. :dunno:
The hardest battles are fought in the mind.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests