Random stuffec

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Mon Jun 22, 2015 10:35 pm

Проблемът е, че в първите два Фолаута е derpy и карикатурно. Оттам нататък става "кинематографично" и "куул", при това в стила на произволен fashionable хак-режисьор на екшъни с ефекти, правени в Бояна.

А иначе крафтингът сам по себе си не е чак такава драма, при все, че не ме кефи тоя тип ММО геймплей "Събери еди колко си парчета ръждив боклук и си играй на пъзели с тях". Но още по-малко ме кефи като излезе Тод Хауърд на Е3 презентацията и почне да се изсилва с неща в стил "Супурнайсе оръжия със супурнайсе на втора броя модификации" и заиграе кадърът със светкавично сменящите се придатъци към произволно пушкало, а пък дебилите в публиката вземат да ахкат. Толкова "продавач на коли втора употреба" ми е всичко, че ...

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Jun 22, 2015 10:47 pm

Мда, не е много в духа на Fallout, но аз все още тая надежди за играта. Пък и може да не се окаже добър Fallout и пак да е читава игра.

Единствено съм разочарован, че въпреки не особено впечатляващата графика, ще бъде 30fps на PS4. Очаквах повече, но поне можем да се надяваме, че ще са стабилни 30.

При всички положения ще се чака за впечатления преди купуване и надали ще е конкуренция за GOTY-то на Witchera.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jun 22, 2015 10:50 pm

Кога последно сте видяли конзолзно open-world RPG, което върви с 60 кадъра?? :lol:

Non-issue.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Jun 22, 2015 10:55 pm

Ма виж го к'во е... :(

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jun 22, 2015 11:37 pm

Не ми трябват 60 кадъра като знам, че ще играя с преговори.

Бай да уей те и на Фолаут 3 и на Вегас показваха в рекламите само оръжията а дефакто и двете игри предлагаха геймплей с различни скилове и похвати, често с 2,3 или 4 начина да минеш куеста.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Mon Jun 22, 2015 11:52 pm

Пхах, защо точно? След първите десет левела всичко става брутално лесно и с мунициите, и със стимпаковете. Аз още не съм я довършил, ма по спомен в момента съм с 50 стимпака и не знам колко оръжия и се чудя де да намеря място за всичко. Тоя пърк и крафтинга са нужни само като си нисък левъл или си в Сиера Мадре, примерно.
Щото спестяваш стотици хиляди, които иначе ще идат за поправки на оръжия и брони. :)
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Jun 23, 2015 8:50 am

Бай да уей те и на Фолаут 3 и на Вегас показваха в рекламите само оръжията а дефакто и двете игри предлагаха геймплей с различни скилове и похвати, често с 2,3 или 4 начина да минеш куеста.
Бе уж да, ама аз и някакви интервюта и изказвания следя... Всичкият хайп от дивелъпърите, и на думи, и на картинки, е за света, дето ужким съм бил можел всичко да правя и да пипам и да бъзикам по него и тем подобни глупости. Тоя номер остарява много бързо, ако няма с кво да го напълниш тоя свят (и ако не си Morrowind, където светът е визуално готин и шашав)

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Tue Jun 23, 2015 9:03 am

Matrim wrote:
Пхах, защо точно? След първите десет левела всичко става брутално лесно и с мунициите, и със стимпаковете. Аз още не съм я довършил, ма по спомен в момента съм с 50 стимпака и не знам колко оръжия и се чудя де да намеря място за всичко. Тоя пърк и крафтинга са нужни само като си нисък левъл или си в Сиера Мадре, примерно.
Щото спестяваш стотици хиляди, които иначе ще идат за поправки на оръжия и брони. :)
А за кво са ми? Тва не е истинскията живот, аз се чудя кво да правя с тия капачки? За амуниции имам сигурно свайсе кила MFC, а ползвам главно холопушката, снайпера на Кристин, ракетомета от The Divide и Blade of the West, понякога за гавра автоматичната помпа или Mercy. Другите ги държа за разнообразие, ако ми се поиска да гледам нещо друго докато стрелям.

Емо, мисълта ми беше че начина по който изглеждат критикълите, дори без забавения кадър, не е в резултат пряко от некадърието на Бетезда (макар че може и това да е), а от рагдол енджина. Тука съм абсюлотно бос, ама от по-скорошните игри които съм играл, а и по принцип, съм останал с впечателнието че или имаш рагдол физика в която можеш да отделяш определени части от тялото на враг или трябва да имаш scripted екзекуции, в които примерно да хвърчат парчета както от СМГ крит или да правиш дупки като с гаус пушката във Фолаут 2. Разбира се, не помага и че енджина дори във Фолаут 3 беше дърт и никога не е бил особено стабилен, доколкото знам.

A used car salesman маниерът е стандартен за големите представяния, сори. :lol:
Last edited by Claymore on Tue Jun 23, 2015 9:47 am, edited 1 time in total.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Jun 23, 2015 9:30 am

Бе за някои представИТЕЛИ е по-стандартен, да ти кажа. Особено като трябва да докараш олигофрените до състояние на култизъм и преклонение пред един из(по)хабен франчайз.

Колкото до критикълите, проблемът ми е с начина, по който са насилено "изрежисирани", а не рагдоловете.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Jun 23, 2015 6:56 pm

На мен не ми е проблем за изигравенето с ачийвмънт пацифист :)

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Random stuffec

Post by Amikae » Thu Jul 09, 2015 8:35 pm

EZ SKINZ EZ LYFE

Малко епика с българско участие! :mrgreen:

Опа, май си линкнах liked videos, вижда ли се това?

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Random stuffec

Post by Amikae » Mon Sep 07, 2015 9:32 pm

Не знам дали сте обърнали внимание, но цените на бг retail игрите са ги вдигнали с 20 кинта. И не знам защо, наистина не знам. На международните пазари разлика в цените почти няма, тука в момента Mad Max за PS4 струва 139 лева и в Озон, и в Пулсар. Няма такива нагли копелета! В Zavvi.com същата игра е 40 лева по-евтина, в Амазон мисля също. А между другото дори PC версията струва стабилните 99 кинта!

Въобще могат да забравят да си купя от тях!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Random stuffec

Post by RRSunknown » Mon Sep 07, 2015 10:33 pm

И в steam e 100 лева.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Random stuffec

Post by Amikae » Mon Sep 07, 2015 11:30 pm

Дигиталните издания на ААА игрите в steam винаги са били така...

За сметка на това в amazon.co.uk/zavvi.com е на под 80 лева. И така по простички сметки, ако човек пазарува предимно от чужбина, то на всеки 3, максимум 4 игри, си спестил пари за още една чистак нова ААА игра.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Random stuffec

Post by RRSunknown » Tue Sep 08, 2015 8:15 am

То това си беше от преди така - тук игрите струваха 100 лева там 70 за PS3, аз затова доста си поръчвах отвън ако изобщо купувах нови.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 63 guests