Random stuffec

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Tue May 29, 2018 6:02 pm

В стийм е курец зася, а даже пуснаха приордър на Vampyr, еби гу…

кви пари е у пs стора

ако не друго поне Sakura Sadist е излезнала, което сигурно ше ми е гейм ъф дъ иър

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Random stuffec

Post by RRSunknown » Tue May 29, 2018 6:45 pm

За ПЦ версията обещаха uncensored patch който няма да види свят на конзолите .

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Tue May 29, 2018 11:42 pm

трубадур wrote:
Tue May 29, 2018 6:02 pm
кви пари е у пs стора
Усимдисе марки. :ninja:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Wed May 30, 2018 12:50 am

Няма да има пач, просто са махнали неща от 2 финала, за да не ги съдят и ще пуснат видео за сравнение. Как да е, играта е аут, на пеце е некви си 27 евра, 29 без намаление и зася е фейл ланч, с бая недоволни хорица, оптимизацията е гъзна, дървения в контролите и т.н. ма па трейлърът е убиец, дето пуснаха днеска и е просто болна история. Ще видя дали ще има пачове и подобните и как ще се развият нещата, ама се съмнявам баш тая игра да не я взема :mrgreen:

бтв, гледам някви стриймове и играта е доста лейм за момента :neutral: :mrgreen: :< :!:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Thu May 31, 2018 3:01 am

Около тая игра е ебаси шит шоуто тия дни, толкова много фейл на едно място, то вярно че е инди ново гейм студио, ама това е почти no man's sky минус все пак десетките милиони продажби, но е такъв кенеф ситуацията

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Sat Sep 01, 2018 1:04 pm

Divinity: Original Sin II получи Definitive Edition и е безплатен за хората, които вече имат играта. И в общи линии Larian Studios избиха рибата и ептем ме заковаха като лоялен клиент. Бетесда и Намко бандай от друга страна ти искат между 40 и 60 долара за такива работи или 20 (ако имаш оригиналната версия на игрите им и са в по-щедро настроение).
Играта вече е и достъпна за новите конзоли (баш кога е в най-полираната си версия), тъй че юберски неща прави това студио.

бтв промените спрямо класическото издание са в гугъл документ, дека е 50 страници
https://docs.google.com/document/d/1IcA ... _RI6U/edit

та въобще не се ебават или само да замажат очите, доста работа са хвърлили върху изданието.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Thu Nov 22, 2018 1:03 am

Единн сууууупер спрял, леймърски въпрос: чудя се какво да си взема от на озон сайбър мондей-а (освен Nier: Automata :mrgreen: ) - God of War, Spider-Man или Red Dead Redemption 2? Ако някой е цъкал нещо от тях, нека сподели, защото не мога да избера. :ninja:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Thu Nov 22, 2018 9:43 am

гледам и трите са намалени у псн стора. кви са офертите на сайбър мъндея, дето да са по-добри от тези на леймстейшъна

годеца е 30 ефра даже пълното издание като гледам, за ред дет нема мърдане и просто требва да се бръкне човек отвъд чирвата откъдето и да си е вземе, дори от сивите сайтове (или просто да чака година две, до 5 и да доде при мастър рейса)

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Thu Nov 22, 2018 10:51 am

Реално като кинчи Спиндерман-а и Год-еца са едни и същи пари и на двете места. Плюсът от озоня е, че са физически копия. Иначе Ред Дед-а е намален с трийсе марке и е 110лв., което бива. Единственото, което ме спира (валиго защо, ама) за Ред Дед е, че двата епилога били яко насрани. :ninja:

Ниер-а обаче го боцнах и отивам на обед до офиса на озоня, да го взимам. :mrgreen:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Thu Nov 22, 2018 11:59 am

Niera е голема работа откъм геймплей, а и си на правилната конзола, тва лайно на пеце още издиша да ге, такива бъгове има заради постоянната смяна на перспектива, че ше им мамата. Да не говорим, че ползвам скриптове за да му оправя контролите с мишок и клавира. Представи си за къв мощен порт говорим, не е първия дарк солс зле, ама дори и посредствен не е. Но за момента е най-добрият платинум, даже по-мощен от байонетата и техния прочит на метъл гиър солид. С други думи - арно си направил, атанасе, добра игра е сама по себе си.
Другите 3 нема как да знам, но и трите са готи претенденти, ако съдим по ревюта и фенски възторг. За ред деда обаче чувам, че е мизерия дори на плейстейшън про, явно добре оптимизираната версия е на екс бокс-а. Сигурно са го оправили вече, ма знам ли. Докато бога и спайдермена са си пс4 заглавия отвсегде.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Thu Nov 22, 2018 2:03 pm

От това, което съм гледал за Nier-a (взех го вече :mrgreen: 8-) ) играта изглежда повече от божествена: толкова геймплейни жанрове наблъскани на едно място, които да работят безпогрешно един с друг, си е нищо по-малко от мастърпийс.

Оупън уърлд-а в игрите мноу ми влачи (от март насам, още бъцам Horizon-а), та хем ме сърби, хем ме боли за Спиндерман и Ред Дед-а; да не говорим, че Вичъро още не съм го почвал, а бе първата игра дет си я взех за плейстационо :oops:.

За Год-а бях умерено зарибен, но това ревю драстично засили интереса ми към играта. Та, сигурно ще е Год-а, ще видя. А и вчера боцнах Prey със се Mooncrash-а и пак почвам да трупам игрите на купчина. :ninja: Поне Ню Ордъра го изкласих. :hihi:

п.п. а и доста ми се чегари Hollow Knight: Voidheart Edition и Гуакамеле двойката. :roll: Дойде ли зимата, най-вече ноември, и ми се правят по сто неща едновременно като игри, книги и филми. Да са в добика. :unsure:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Thu Nov 22, 2018 4:08 pm

Специално за ниер чак да работят един с друг и то безпогрешно не е баш, в повечето случаи просто толерираш чепатите моменти, а и не е геймплей миш-маша, за който го водят. Имаш 2 игри вътре - хак енд слаш (с малоумна камера - мани че те гони ако гледаш под полата на героинята, ама и дефолтната версия е плач, особено с мишка, та настройката на тая гняс отнема време, търпение и експеримент) и елементарен булет хел (било то във въздуха или хакването на машинарии). Освен това наративът и вярата на тъпака режисьор, че е набарал мекото на гейминг аудиторията са болезнено очевадни и са като "хрумките" в геймплея - търпят се, заради качеството на други елементи - арт, музика и самото клане на сладки роботчета. Убачи фактът, че имам близо 200 часа на това нещо все пак говори достатъчно сякаш. Но и поради тази причина всичките големи минуси на играта са ми по-познати от леля ми.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: Random stuffec

Post by termit » Thu Mar 28, 2019 10:21 pm

В GoG са пуснали Warcraft 1 и Warcraft 2! Носталгия, here I come :heart:
Elves dig rocket launchers.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Thu May 30, 2019 9:20 am

Death Stranding излиза на 8-ми ноември. Таз година! :panic: :panic: :panic: :panic: :panic:

Гледах някакво геймплейно видео/трейлър, което беше все тая, ама навремето така говорех и за Год-еца. :ninja:

Ето го лейтъст трейлъра: https://www.youtube.com/watch?v=Au5xJlqvhL0
И Рефн е в играта. :panic: И Трой Бейкър. :yay:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: Random stuffec

Post by termit » Fri Jun 14, 2019 11:00 am

Последните patch notes на Hades (Supergiant са бахти идеотите) :rollrofl:
https://youtu.be/gzvulqbyssc
Elves dig rocket launchers.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests