Random stuffec

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Tue Jan 18, 2022 5:19 pm

Майкрософт купиха близърд бе чивес... Надявам се на безценица и Боби котик кенефа да иде в затвора а не да се е облажил с ебаси бонуса ама надали

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: Random stuffec

Post by Matrim » Tue Jan 18, 2022 5:55 pm

68 милиарда не ми се вижда безценица, макар че това включва печатници за пари като Call of Duty и WoW.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Tue Jan 18, 2022 6:51 pm

Ясно, че не е, само се занасях, просто трябваше да стане след всичките съдилища и да видим дали някой щеше да бъде доказан виновен и наказан. Тая компания е небивала клоака. Но все пак има 18 месеца, докато всичко реално приключи. Иначе най-голям култ е, че ако не беше кенди кръш, тая сделка едва ли щеше да е толкова астрономическа.

С тва на ум, ме кефи как най-голямата новина тая седмица беше няква супер умна мацка успя да продаде nft-та с нейни (далеч не голи, ми нормални бански снимки) за безобразни пари, а в същото време зуркербърг сака да ни сканира днк-то през зениците сигурно и ни вкара във виртуална вселена. Бъдещето е сега, ама за съжаление няма летящи коли и джетпакове, а всичката болнава корпоративна офанзива по всички фронтове от 2-3 монопола във всеки сектор... фаг.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Random stuffec

Post by Yan » Wed Jan 19, 2022 5:38 pm

Това ми напълни душата:
Spoiler: show
FJZxeFCUYAA6G_l.jpg
FJZxeFCUYAA6G_l.jpg (298.59 KiB) Viewed 4298 times
Тъжно е как някои държави имат по-малък бюджет от кинтите по тая сделка.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Wed Jan 19, 2022 6:56 pm

Определено е доста уау как такива сделки остават скрити преди да друснат някаква финализация, а в същото време геймингът се пука от нелицеприятни лийкове. Корпоративната мощ на майкрософт е неква друга вселена.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Random stuffec

Post by Xellos » Wed Jan 19, 2022 7:02 pm

Бе то дори в момента на тотално дъно в батълнета има повече платежоспособно население от в някои държави. :?
Като знам кво направиха на Skype нещата са повече от тегави.
Untitled-1.jpg
Untitled-1.jpg (40.99 KiB) Viewed 4289 times
:ninja:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Mon Jan 24, 2022 10:44 pm

Elden Ring гоус голд! :panda:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Tue Feb 01, 2022 8:20 am

Рилийснаха BloodbornePSX - https://b0tster.itch.io/bbpsx, - ps1 demake (даунгрейда) на блъдборн за пеце. Налазвайте, докато от Сони все още не са го баннали.


п.п. поразцъках малко и е много добро. :metal:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Tue Feb 01, 2022 9:53 am

евала, мяза яко, а иначе сони действат ли неадекватно с фенските неща като нинтендо например? Не ги виждам да банват подобни проекти, още повече га ся купиха бънги и ме съмнява да им се занимава с нелицеприятния ПР, ако вземат и надрискат проекта.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Tue Feb 01, 2022 10:08 am

Трият!
Някакъв чиляк бе направил римейк (мотамо) на Goldeneye 007 на мап едитора на FarCry 5 и качваше ниво по ниво. Когато качи цялата игра му видяха сметката. Ся, реално Юбисофт го надраха, но Сони не са по-малки лешпери и адски не юзър френдли компания (в това отношение Майкрософт са много напред, колкото и парадоксално да звучи). Ако не бяха ексклузивите и dualsense иновацията им, отдавна да съм им бил шута.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Tue Feb 01, 2022 11:28 am

Бахти идиотите, що просто не ги наемат тия хора, или праснат некъв лиценз и буквално му кихнат кинчи на чиляка от порядъка на мижав процент и си го турат легално в библиотеката, ако въобще им се занимава да го продават, щото даже просто като фрий адон за някоя игра могат да го добавят или въобще като фрийби на платформата. Зими колко добре ще изглеждат спрямо останалите компании и няма да им струва нищо.

Дано не го сполети блъдборнеца подобна изтриа съдба, ми баце маязаки даже да го похвали.

С тва на ум ги разбирам все пак юби, донякъде, щото предполагам е било само фенски проект, няма как да се правят кинчи, но от друга техен софтуер се ползва за лицензиран продукт на друга компания та е малко сива ситуацията, щото за съжаление вече модинга не е квото беше преди 10-15 години, а знаем как са корпорациите като сметнат, че са оставили пари на масата от доброта... :mrgreen:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Tue Feb 01, 2022 12:13 pm

трубадур wrote:
Tue Feb 01, 2022 11:28 am
Бахти идиотите, що просто не ги наемат тия хора...
Имаше подобен прецедент - един фен беше прекарал десетилетие в разработването на римейк на Метроид 2 (с подобрена графика) и малко след като пусна играта от Нинтендо изтриха даунлоуд линковете. Впоследствие от Moon Studios го присламчиха да работи върху Ori and the Will of Wisps. :metal:


трубадур wrote:
Tue Feb 01, 2022 11:28 am
С тва на ум ги разбирам все пак юби, донякъде, щото предполагам е било само фенски проект, няма как да се правят кинчи, но от друга техен софтуер се ползва за лицензиран продукт на друга компания та е малко сива ситуацията, щото за съжаление вече модинга не е квото беше преди 10-15 години, а знаем как са корпорациите като сметнат, че са оставили пари на масата от доброта... :mrgreen:
Абсолютно!


п.п. в момента един пич прави римейк на първия Silent Hill на Dreams - интересно ми е да видя там какви ще са "последствията". :roll:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Random stuffec

Post by Delegat » Tue Feb 01, 2022 12:30 pm

Някой от вас въобще знаят ли какво означават думичките Авторско Право?? Естествено, че ще ги трият, всеки си защитава собствеността.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Random stuffec

Post by трубадур » Tue Feb 01, 2022 12:42 pm

Знаем, брат, споко


penzata wrote:
Tue Feb 01, 2022 12:13 pm
п.п. в момента един пич прави римейк на първия Silent Hill на Dreams - интересно ми е да видя там какви ще са "последствията". :roll:
мен ми е интересно кво ще стане с резидент ивъл ънриъл енджин фенския проект

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Random stuffec

Post by penzata » Tue Feb 01, 2022 1:06 pm

трубадур wrote:
Tue Feb 01, 2022 12:42 pm
penzata wrote:
Tue Feb 01, 2022 12:13 pm
п.п. в момента един пич прави римейк на първия Silent Hill на Dreams - интересно ми е да видя там какви ще са "последствията". :roll:
мен ми е интересно кво ще стане с резидент ивъл ънриъл енджин фенския проект
Конами затриха P.T.; имаме Silent Hill HD абоминацията; и уж се очаква рибуут на Silent Hill, така че за този проект ясно. :lol:

След Resi4 VR се очаква и Resident Evil 4 Remake, така че и с "твоя" проект ясно. :hihi:
The hardest battles are fought in the mind.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests