Предстоящи заглавия

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 31, 2007 12:25 pm

Съгласен, но е ключов елемент от понятието "почти-перфектна игра", освен това мен поне една неошлайфана игра е в състояние да ме откаже - неудобен интерфейс, липса на анимации м/у мисиите, липса на качествен войсактинг, стерилна музика, липса на "режисура" в историята, ако щете даже грозни менюта, готина механика без запомнящи се герои....
Last edited by Muad_Dib on Thu May 31, 2007 12:29 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Thu May 31, 2007 12:28 pm

Специално за Тибериум уарс, бих минал и без филмчетата между мисиите :P

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 31, 2007 12:30 pm

Честито, ти си първият човек, за който чувам, че не е харесал цинематиците на Ц&Ц 3 :wink:

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Thu May 31, 2007 12:32 pm

Ми сори, ма старите по ме радваха. Тея са ми безумно скучни :twisted:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 31, 2007 12:36 pm

Е, имаше едно много готино убийство. Нека спрем с офтопика, темата се загрози много вече. Все пак тук говорим за upcoming titles.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Thu May 31, 2007 12:41 pm

Друго, което очаквам с нетърпение е и задаващия се експанжън към Guild Wars - Eye of the North :D

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Thu May 31, 2007 12:49 pm

http://www.gametrailers.com/player.php? ... ov&pl=game

Само това филмче изгледайте и ми кажете как точно се слива с тълпата, с тая бяла чистичка наметка, сякаш направена от коприна...
Не казвам че играта няма да е яка, напротив, изглежда обещаващо. Обаче просто бъка от фенсървщина... мамка му дори и продуцентката е като излязла от няква школа за манекенки :roll: .
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu May 31, 2007 12:52 pm

Относно Oblivion: ми за мен е лайно. Първия един час е относително забавен (поправка - вторят един час, защото в първия се моташ из някакви канали, придружавайки сладък крал с Йода-фейс и после убивайки гигантски плъхове). Та във втория един час можеш да се помоташ, да се понакефиш на готината визия (колкото и зле да върви на уж мощни компове и дори на Xbox 360), да отидеш в някоя страноприемница, да поговориш с иннкийпъра, да си наемеш стаичка, да се затътриш нагоре по стълбите, да влезеш в стаичката и да си легнеш да поспиш. Много кефи (първия път), наистина. После можеш да си вземеш конче, да пояздиш из красивите горички и полянки (нищо че въпросните насичат на всеки 5 секунди, до известна степен разваляйки внушението), да говориш с всеки срещнат (не че има кой знае колко хора с нещо полезно за казване, а и постоянно те гони странното чувство, че си говориш с един единствен пич, който е отнесъл дяволски голям хонорар в звукозаписното студио), че дори и да се заслушваш в разговорите на околните (например: "Здравей" "Добре съм" "И на мен ми е приятно" "Да, дъщеря ми се ожени миналата седмица" "Довиждане" "Да, добре"), които правят света още по реалистичен и убедителен. Та туй е първият един час. После изведнъж почваш да осъзнаваш, че в тоя огромен и дишащ свят има 2-3 вида подземия и 2-3 вида градове, че ковачът явно си е правил табелата на същото място като хотелиера, библиотекаря, магьосника, бармана и т.н., че самия Обливиън е много куул, докато не забележиш, че навсякъде из него се ширят копи-пейстнати кули и пейзажи. Както и че всъщност играта няма нищо повече от Badur's Gate примерно (не забравяйте, че в единицата го имаше дори мотането из де що има горички и полянки по картата), само че основната история е тотално дърво, страничните куестове са пълна скука, битките и левълъпа са гъз, инвентарът е неудобен, "съкровищата" из дънджъните са от по пет стинки, а търсенето на разни "интересни" скрити местенца е скучен процес, отнемащ часове. В края на краищата за 20 часа празният свят на Oblivion ми достави минимално удоволствие и, след няколко опита да потъна в убер величието му, го продадох по бързата процедура.

п.п. Казват, че Oblivion ставал адски фън като левълъпнеш до небесата след 50-60 часа игра, но, не знам защо, през това време бих предпочел да се занимая с 5-6 по-кратки игри, които са добри от начало до край, или поне една дълга, която е хубава ПЪРВИТЕ 50-60 часа.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 31, 2007 1:06 pm

какъв е проблемът с продуцентката на Крийда не мога да разбера аз :lol: :lol: :lol:

Мерси за изчерпателното мнение на Ал Дим, ей това е постец! Само за едно нещо не съм съгласен - фрейм рейтът на компютър. Машината ми вече се води среден клас (7900 ГТ, Core 2 Duo 2.13, 1Gb RAM) и играта просто хвърчеше на 1600х1200 с всички настройки на максимум и на отворените пространства. Гаро ми е свидетел;) Само за това не съм съгласен, иначе евала за позицията.

Дайте наистина да стикваме що-годе към темата

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu May 31, 2007 1:26 pm

Muad_Dib wrote:(7900 ГТ, Core 2 Duo 2.13, 1Gb RAM) и играта просто хвърчеше на 1600х1200 с всички настройки на максимум и на отворените пространства
Всъщност това все още е висок клас система. Новото поколение карти може да вади по-добри кадри за Dx9 игри, но разликата не е огромна, а по-high end от Core 2 Duo здраве му кажи.
Обаче абсолютно не ти вярвам, че е вървяло идеално, защото с 1GB RAM стърже много.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu May 31, 2007 1:38 pm

Muad_Dib wrote:какъв е проблемът с продуцентката на Крийда не мога да разбера аз :lol: :lol: :lol:

Мерси за изчерпателното мнение на Ал Дим, ей това е постец! Само за едно нещо не съм съгласен - фрейм рейтът на компютър. Машината ми вече се води среден клас (7900 ГТ, Core 2 Duo 2.13, 1Gb RAM) и играта просто хвърчеше на 1600х1200 с всички настройки на максимум и на отворените пространства. Гаро ми е свидетел;) Само за това не съм съгласен, иначе евала за позицията.

Дайте наистина да стикваме що-годе към темата
Хайде дай малко бенчмарк - колко са ти средните фреймове? Малко се съмнявам да си държал на подобна машина винаги над 40.

@AlDim - quad core :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Thu May 31, 2007 2:24 pm

Аз с мойта карта, 7600ГТ, скорвам 4200 на 3D mark 2007, но Обливион ми върви добре само на средно ниво на детайлност. Тежка си е играта, но иначе не е лоша. А и това е играта, която товари най-много процесора, заради физичния енджин и изкуствения интелект, които са на топ нива, да. Така че не ти стига само GPU да имаш.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 31, 2007 3:13 pm

Драгъне, хуквам да се занимавам с бенчмаркове ТОЧНО сега специално за теб :lol:

Ако искате вярвайте - такъв си беше перформансът, Гаро поства чат-пат тук и заедно я пуснахме, ако иска да се обади. Не забравяйте, че играта далеч не е от вчера. С Фиър имах многократно по-големи проблеми от нея, но пък там са всеизвестни де...Вярно, че не съм играл повече от 2-3 часа, нататък ако става по-зле моя грешка, но умишлено доволно се поразходих из открити пространства.

Ал Дим - наистина не е толкоз висок клас вече, имай предвид, че аз съм с едва втория клас на core 2 duo. Макар от C & C 3 искрено да бях изненадан как си хвърчи на 1280 с всичко на макс. За Биошок примерно съм леко притеснен ма да видим.

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Thu May 31, 2007 3:24 pm

Muad_Dib wrote:Екстра, ама пък са някви неизвестни пичови...
абе не са баш неизвестни, па и на пратчет щерката поне си носи бащиното име, та и тя не е от неизвестните. :lol:


асасин'с крийд дълбоко подозирам, че няма да излезе тая година, нищо че е ТBA 2007. леко обнадеждаващо е, че книгата по него е обявена за октомври, но на туй като ориентир не може много да се разчита. иначе и сетинг и пръдакшън изглеждат чудесно - на туй му викам аз next gen. за геймплея ще видим, кака джейд може много сладко да говори, ама ние на приказки отдавна се не ловим. :)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu May 31, 2007 3:37 pm

Muad_Dib wrote:Драгъне, хуквам да се занимавам с бенчмаркове ТОЧНО сега специално за теб :lol:

Ако искате вярвайте - такъв си беше перформансът, Гаро поства чат-пат тук и заедно я пуснахме, ако иска да се обади. Не забравяйте, че играта далеч не е от вчера. С Фиър имах многократно по-големи проблеми от нея, но пък там са всеизвестни де...Вярно, че не съм играл повече от 2-3 часа, нататък ако става по-зле моя грешка, но умишлено доволно се поразходих из открити пространства.

Ал Дим - наистина не е толкоз висок клас вече, имай предвид, че аз съм с едва втория клас на core 2 duo. Макар от C & C 3 искрено да бях изненадан как си хвърчи на 1280 с всичко на макс. За Биошок примерно съм леко притеснен ма да видим.
Ми ко да ти кажа - изисква се да пуснеш обливиън и кажеш средните ФПС по време на игра в по-красивите местности с 2-3 врага около теб :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 81 guests