Предстоящи заглавия

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи заглавия

Post by penzata » Tue Apr 14, 2020 12:53 pm

Mortal Shell - https://www.youtube.com/watch?v=r16Dc_jMWzA :shock:

Баси, това толкова блъска да е на Фром Софтуер; камерата е някаква готафорска; трейлърът е от 1-ви април :roll: ; на 1:13 има даже детблоу-а от Секирото. Нищо не се чуваше за тази игра и изведнъж, уж, щяла да излезе тази година. Разработчикът е Cold Symetry. :unsure:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи заглавия

Post by трубадур » Tue Apr 14, 2020 1:34 pm

penzata wrote:
Tue Apr 14, 2020 12:53 pm
Mortal Shell - https://www.youtube.com/watch?v=r16Dc_jMWzA :shock:

Баси, това толкова блъска да е на Фром Софтуер; камерата е някаква готафорска; трейлърът е от 1-ви април :roll: ; на 1:13 има даже детблоу-а от Секирото. Нищо не се чуваше за тази игра и изведнъж, уж, щяла да излезе тази година. Разработчикът е Cold Symetry. :unsure:
Тва е за некви с 200+ IQ жентълмени от слой, плебеите чекаме поне неква чикия да бъде пусната от Elden Ring или и тоя проект с мартин да го пишем бегал. :spite:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи заглавия

Post by penzata » Thu Apr 16, 2020 12:52 pm

трубадур wrote:
Tue Apr 14, 2020 1:34 pm
penzata wrote:
Tue Apr 14, 2020 12:53 pm
Mortal Shell - https://www.youtube.com/watch?v=r16Dc_jMWzA :shock:

Баси, това толкова блъска да е на Фром Софтуер; камерата е някаква готафорска; трейлърът е от 1-ви април :roll: ; на 1:13 има даже детблоу-а от Секирото. Нищо не се чуваше за тази игра и изведнъж, уж, щяла да излезе тази година. Разработчикът е Cold Symetry. :unsure:
Тва е за некви с 200+ IQ жентълмени от слой, плебеите чекаме поне неква чикия да бъде пусната от Elden Ring или и тоя проект с мартин да го пишем бегал. :spite:
Винаги можеш да си насочиш вниманието към Hellpoint (поредната игра, която ще забави премиерата си тази година):
трейлър - https://www.youtube.com/watch?v=Fdub_c0Ml0I
геймплей - https://www.youtube.com/watch?v=igYDIzE3GKM


А за Елдън Ринга, валиго, няма никаква нова информация; обаче, Мортал Шела яко ме надъха и чакам с нетърпение да видя геймплей.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи заглавия

Post by трубадур » Thu Apr 16, 2020 1:09 pm

Извън сайбърпънку тая година реално не остана нещо, за което да ми дреме. След Alyx и Doom останалото не ме ебе дали ще се бави, ще го пускат и дали въобще ще съществува. Имам няколко инди простотии от Devolver които очаквам да са мелявина и това е. Единственото, за което се чудя е дали да съм цвичка и оставя Mount & Blade II: Bannerlord докато не се пръкне пълна версия или да улатам в ърли аксеса както абсолютен чад би направил. Не е като да не го чакам това почти колко нов халф лайф, а и горе-доле толкова време :mrgreen:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Предстоящи заглавия

Post by Claymore » Thu Apr 16, 2020 3:11 pm

трубадур wrote:
Thu Apr 16, 2020 1:09 pm
Извън сайбърпънку тая година реално не остана нещо, за което да ми дреме. След Alyx и Doom останалото не ме ебе дали ще се бави, ще го пускат и дали въобще ще съществува. Имам няколко инди простотии от Devolver които очаквам да са мелявина и това е. Единственото, за което се чудя е дали да съм цвичка и оставя Mount & Blade II: Bannerlord докато не се пръкне пълна версия или да улатам в ърли аксеса както абсолютен чад би направил. Не е като да не го чакам това почти колко нов халф лайф, а и горе-доле толкова време :mrgreen:
Е сега, не вдъхваха твърде много доверие, ама все пак - някаква част от оригиналния екип разработва VTM: Bloodlines 2 и нямаш никакъв интерес? И аз съм по-скоро скептичен, ама към он :) Не че ще мога да си позволя да играя нея или Cyberpunk 2077, за който впрочем също по-скоро съм скептичен колко ще е наистина киберпънк, и колко ще го удари предимно на power fantasy с elbow blades и прочие, вместо акцент на role-playing частта, но все пак.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи заглавия

Post by penzata » Thu Apr 16, 2020 3:13 pm

Ooo, на Диволвер, абсолютно - чинно си чакам Carrion; а скоро пуснаха и My Friend Pedro за пеес 4-ка, а и на Gris отдавна съм хвърлил очо.
И тъй като държа да цъкам Observation по тъмна доба, а последните две седмици не ми се отдава такава възможност, не съм стигнал кой знае колко далеч в играта, но от това, което играх, геймката е чук. :yay:

Иначе, в чакалнята за тази година са вторият Дъ Ласт ъф Ас и Мортал Шела. :mrgreen: Силно се надявам и Силксонга да се пръкне тази година за пеес, както и Хадес.

п.п. имам и някакви надежди за Ghost of Tsushima, ама ще видим.

п.п.п. и Psychonauts 2, ако излезе някога.

п.п.п.п. заредих се малко с игрици, така че Думеца ще почака; някое намаление, може би.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи заглавия

Post by трубадур » Thu Apr 16, 2020 3:53 pm

Claymore wrote:
Thu Apr 16, 2020 3:11 pm
Е сега, не вдъхваха твърде много доверие, ама все пак - някаква част от оригиналния екип разработва VTM: Bloodlines 2 и нямаш никакъв интерес? И аз съм по-скоро скептичен, ама към он :) Не че ще мога да си позволя да играя нея или Cyberpunk 2077, за който впрочем също по-скоро съм скептичен колко ще е наистина киберпънк, и колко ще го удари предимно на power fantasy с elbow blades и прочие, вместо акцент на role-playing частта, но все пак.
Това ми е интересно от културна гледна точка, но vtm и с него, и без ми е все тая, така че как се вика с тая игра ако ме направят фен ще е яко. Както например (СЛЕДВАТ ЕРЕТИЧНИ СЛОВА) не ми дреме за балдурс гейт, ама сега като третия се прави от Лариан студио, гледай как изведнъж нивата на интерес се покачиха. Инак от сиди проджетк да се съмняваш, че ролплея няма да изпипат, това по-скоро важи за бетесда, които от мороуинд не са наясно какво означава това и трябваше да викат обсидиан да спасяват положението с new vegas. Тва не пречи да имам 400 часа на скайрим де... се тая

@penzata аз не знам дали ласт ъф ass 2 ще го огрее тая година. От големите заглавия е, които отидоха в неясната есен. От друга страна.

ДУУУУУМ чувес - ако не друго показва, че болшинството ютуб коментатори са същите тупани като типичните гейм ревюиращи, а извън това наистина е най-полираният и монументален арена fps появявал се досега. Чаках нещо да ми засенчи F.E.A.R. и пейнкилър у fps въобще, doom 2016 имаше наченки, но там изиграй 50% от кампанията и си видял всичко, докато DOOM Eternal е алфата и омегата. Нема дестини, бордърлендс, fear, пейнкилър, killing floor, call of duty, който кадърен пуцалник се сети човек. Това е толкова, ама толкова изпипан продукт, постоянно учещ те на нещо, хвърлящ ти нови предизвикателства, разпрано на ебаси мащабните вертикални нива, всичко хубаво от модерния AAA гейминг без глупостите. Музиката е дори по-яка от миналия път, за звукът да не говорим, това ще прекине кран на по-високи децибели.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи заглавия

Post by penzata » Thu Apr 16, 2020 6:23 pm

трубадур wrote:
Thu Apr 16, 2020 3:53 pm
аз не знам дали ласт ъф ass 2 ще го огрее тая година. От големите заглавия е, които отидоха в неясната есен.
Играта е готова; самото забавяне е поради логистични причини; та, да, относително е да се каже кога ще излезе (особено, след като от Палавия Пес връщат, ако искаш, пари за приордърите), защото това е една от най-чаканите игри за пеес4 и при нея процентът от приходите от физичиски копия ще е огромен, сравнен, примерно, с Призръко на Тцушима (засега няма да има забавяне), който е ново айпи и не се очаква чак такъв интерес към него, въпреки Инфъмъс поредицата.


п.п. Думът изглежда изкъртващо. :metal:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи заглавия

Post by penzata » Fri Apr 17, 2020 7:18 pm

Страхотен фенски трейлър на The Last of Us II - https://www.youtube.com/watch?v=3fa3sJl ... e=emb_logo
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи заглавия

Post by penzata » Thu Apr 23, 2020 3:27 pm

Баси, чак сега видях, че щял да излиза трети Десперадос - https://www.youtube.com/watch?v=PeJ9G77rau4 :panda:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи заглавия

Post by penzata » Fri May 08, 2020 3:08 pm

Нов стори трейлър на The Last Of Us Part II - https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo
Още месец и малко. :cry: :ninja:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи заглавия

Post by трубадур » Fri May 08, 2020 3:39 pm

penzata wrote:
Fri May 08, 2020 3:08 pm
Нов стори трейлър на The Last Of Us Part II - https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo
Още месец и малко. :cry: :ninja:
Е чей бе според лийковете и спецовете в тубата тва не трябва да те кефи. Защо не следваш гейм критикарите, м? Защо не си разваляш кефа като се оспойлиш до ушите? И се нарича модерен геймър...

инак, сериозно, лийковете са смех чесну, ако ги оставят непокътнати :mrgreen:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи заглавия

Post by penzata » Fri May 08, 2020 3:53 pm

трубадур wrote:
Fri May 08, 2020 3:39 pm
инак, сериозно, лийковете са смех чесну, ако ги оставят непокътнати :mrgreen:
Всичко извадено от контекст е смех. Историята на първата част на хартия също е смех.
Като врътна играта ще ги прегледам, да видя за какво беше цялото това циврене последните седмици.


п.п. и Дед Стрендинга уж беше смех (изключая количествата тъп инфодъм :hihi: ), пък игрицата радва на макс. 8-)
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Предстоящи заглавия

Post by Yan » Sun Jun 14, 2020 1:33 pm

Baldur's Gate III Early Access in August 2020. Maybe.
Не, че имам на какво да я играя, но това видео ме надъха. Larian до сега не са ме разочаровали.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: Предстоящи заглавия

Post by AlDim » Thu Jun 18, 2020 6:14 am

Доста добре изглежда със сигурност. Тъжното е, че изпитвам само добри чувства за това, че Bioware нямат нищо общо с играта... :?

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 14 guests