Предстоящи заглавия

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Thu May 31, 2007 10:43 am

Само Биошока, нещо напоследък взе да ми писва от новите игрици - нищо не ми е хващало вниманието, така да се каже.
Assasin's Creed звучи интересно, но не мисля, че ще ми тръгне на компира - а нямам намерение да наливам още пари в щайгата само заради едната игра, съответно не си и точа зъбите за него :wink:

Имам и някакво такова странно усещане, че Bethesda ще обяват Fallout 3 тая година, виж това го чакам с нетърпение...
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu May 31, 2007 10:46 am

Дам, точно от Бетезда ли? Да ти имам нетърпението :roll: Oblivion... Oblivion never changes...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 31, 2007 10:58 am

Симеоне, Обливиън е велика игра независимо, че на теб не ти е любимата в крайна сметка. Моля те не ме карай пак да прибягвам до кой какво е играл и какво не е, в крайна сметка ме съмнява да си виждал и менютата. :roll:

Другото е, че единственият проблем на играта е перспективата (както и на предните). Фолоут фърст-пърсън няма да е така че всичко може и да е наред.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Thu May 31, 2007 11:09 am

И на мен не ми е особено любим Обливиона, въпреки че доста съм я играл. По едно време просто ми писна от нея и я зярязах. След което два пъти превъртях Bloodlines :lol:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu May 31, 2007 11:09 am

Ъм, има ли човек на тая планета, който да не смята Обливиъна за скучна и стерилна перфектно направена боза? Поне в ГВ няма щото... Пък понеже СЪМ виждал менютата, пък, омг, и Фолаут съм играл, двете в комплект никак не ги виждам.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 31, 2007 11:16 am

Не вярвам дори за началното филмче, мани менютата :lol: :lol: :lol:

Та по темата - ами да, доста. Обливиън има огромен фен бейз. Адски странно ми е как протата в ГВ и писаха 9тка и опяваха, колко е велика и пристратяваща в ревюто си и после станаха ветропоказатели, ама сигурно няма и да разбера.

Тва за Фолаут беше лайк оу ем джи:):):). Бетесда досега са правили адски стабилен геймплей, единственият проблем на които е перспективата. Във Фолаут това няма да го има като фактор така че аз си го чакам.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Thu May 31, 2007 11:27 am

Бетезда правят страшно добри игри, включително любимия ми Мороуинд, но за мен Обливион е издънка. А за Фолаут 3 имам известни надежди и само бъдещето ще покаже доколко са оправдани те :)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 31, 2007 11:44 am

Е това вече е парадоксално за мен - Обливиън доста повече ме грабна от Мороуинд - много е по-блясква и изпипана, предната я играх сигурно 10 минути преди пълната липса на "полиране" (и то комерсиално такова да ме отблъсне - имам предвид класическото вече изпипване и оформление тип примерно Тибериум Уорс - качествени и известни озвучители, страшна музика, юзър-френдли да е всичко и т.н.).

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu May 31, 2007 11:59 am

Roland wrote:Ъм, има ли човек на тая планета, който да не смята Обливиъна за скучна и стерилна перфектно направена боза? Поне в ГВ няма щото... Пък понеже СЪМ виждал менютата, пък, омг, и Фолаут съм играл, двете в комплект никак не ги виждам.
Yep - аз я смятам за скучна и стерилна калпаво направена боза.
Ники - переспективата и в Мороуинд и Обливиън убива около 90% от геймплейното удоволствие - за да мога да я играя смислено трябва да съм с лък ебати! Търд пърсъна е по-дървен от и от този на Quake II - имаше такава опрция ако си играеш с настройките :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Thu May 31, 2007 12:04 pm

На базата на изгледаните досега филмчета, главния персонаж от Асасинс Грийд ме дразни супер много с клишираноста си и гъзарията си. Асасин, който гледа лошо и концентрирано, има шип, излизащ от ръката, облечен в бяло(омг втф асасин в бяло :shock: )... и всичко това задвижен на бавен кадър... а колко гъзарски само изчезва в края на най-първия трейлър.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 31, 2007 12:09 pm

Ники - переспективата и в Мороуинд и Обливиън убива около 90% от геймплейното удоволствие - за да мога да я играя смислено трябва да съм с лък ебати! Търд пърсъна е по-дървен от и от този на Quake II - имаше такава опрция ако си играеш с настройките
Именно, бате, на мен надеждата ми е въобще да дропнат всичко това и да се мине на "изометричн" 3ди фолаут.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu May 31, 2007 12:11 pm

dellusi0n wrote:На базата на изгледаните досега филмчета, главния персонаж от Асасинс Грийд ме дразни супер много с клишираноста си и гъзарията си. Асасин, който гледа лошо и концентрирано, има шип, излизащ от ръката, облечен в бяло(омг втф асасин в бяло :shock: )... и всичко това задвижен на бавен кадър... а колко гъзарски само изчезва в края на най-първия трейлър.
А асасина трябва да е облечен в какъв цвят за да може да се слее с тълпите? Предполагам, че за нощните мисии ще има и други облекла.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 31, 2007 12:13 pm

The Dragon wrote:
dellusi0n wrote:На базата на изгледаните досега филмчета, главния персонаж от Асасинс Грийд ме дразни супер много с клишираноста си и гъзарията си. Асасин, който гледа лошо и концентрирано, има шип, излизащ от ръката, облечен в бяло(омг втф асасин в бяло :shock: )... и всичко това задвижен на бавен кадър... а колко гъзарски само изчезва в края на най-първия трейлър.
А асасина трябва да е облечен в какъв цвят за да може да се слее с тълпите? Предполагам, че за нощните мисии ще има и други облекла.
+1, няма да коментирам останалата част от мнението на Делюжън, тая игра си е една от 5те най-големи за цялата година, просто си пуснете последното филмче (повтарям) пък и има баси предпоставките - сетинг, дивелъпър :wink:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu May 31, 2007 12:14 pm

Ми на мене главно Асасина ми е фанал отдавна окото ма да видим на кво ше се джитка.
:ninja:

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Thu May 31, 2007 12:21 pm

Полировката не е самодостатъчна, за направата на свястна игра. Пример - Тибериум Уарс :P

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 57 guests