Guild Wars - The War, The Guild, The Spam!

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Jan 17, 2008 12:47 pm

:) Все пак парагона и ритуалиста по гейщина са ненадминати. Уориърът денси като Джон Траволта от Криминале, пък ^^. И е гот.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jan 22, 2008 4:06 pm

Йе изкласихме пресиъринга :) Са ше трее само с Огден и аз да си ползвам некви по-слаби скилове, че иначе е прекалено лесно ма да претичаме до планините, че аскалон си е яка депресия пък после разчистване.

Домързя ме нещо да фармя ранг. Ше вида тия дни да зеем некой лев ше тествам и wow-а сигурно.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jan 22, 2008 5:47 pm

Земах си и уоу-а. Да има. :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Jan 22, 2008 5:53 pm

Предаде идеята на игрите без месечна такса... :lol:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jan 22, 2008 9:13 pm

Ми кат ви нема в Гилда.
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jan 25, 2008 12:53 am

Аз съм леко откачена и главата ми пуши преди изпит, та седнах малко да поиграя и с една приятелка (а на една от частите и Коцето се прежали да се включи) направихме последния елитен куест от Елона - за Маликс. Domain of Anguish е категорично най-неприятното място от всички кампании. Ако не бяха измислили изключително мазния начин да се мине куеста на нормал моуд с Ursan Blessing и три монка, сигурно щях много зор да видя, за да го мина всичкото.

Куестът е разделен на няколко части, 4 подкуеста в 4 различни зони на Домейна се правят, накрая се отключва Цитаделата на Маликс, който фактически е последният бос... Той умря за няма и една минута >.<, но аз ТОЛКОВА МНОГО гадини на едно място откакто играя ГВ не съм виждала... те не бяха орди и орди и орди и орди... огромни, гигантски количества зли същества, тъчъри, рейнджъри, елета, какво ли не всъщност. Босовете дропят зелени айтъми на поразия дори на нормал моуд. От всяка от четирите зони взимаш по един скъпоценен камък като убиеш боса (или босовете) на финала на подкуеста, който се развива във въпросната зона. Докато минавате през ордите лошковци случайно може да ви падне още някой скъпоценен камък от същия вид... Накрая имах два сета по 4 и ги ползвах за Coffer of Whispers.

Разбира се съм тотален карък и ми се паднаха 5 еликсира ъф валор и 5 тайтън скъпоценни камъка >.<...

Исках само да споделя, че ДоА е доста красиво място по своя изродски начин с всичката зловеща тъмница и грозни зли гадини. А специално залата, в която е Маликс е невероятна... Снежно бял сняг се изкачва от земята към тавана (не обратно) и се вижда блестящо черното стълбище и блестящи колони на самото помещение... невероятно е... сиянието на този сняг... не знам, аз останах без думи. Бтв, от финалния ковчег на Маликс ми падна неговата зелена брадва. 20к била...


Бтв, кратък едит. Вече мога да споделя, че в ГВ нищо не ми е чуждо вече ^^ или поне почти. Всякакво ПвЕ съм прецапала с некромансърката, изключая Ургоз Уарън (елитната мисия на курзикците в края на Факшънс) и не съм правила пълен рън на Underworld and Fissure of Woe.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sat Jan 26, 2008 11:24 am

Domain of Anguish Rocks!

имам по 4-5 от всички камъни за един рън през 4-те куеста на Маликс, като още не сме убили гадината аргх. Ръна отне 2 часа и половина, за торментед оръжие трябват по 15 камъка. Всъщност от Stygian gemstones имам вече 15 мисля (solo ranger trapper in hard mode :)). Още 2 ръна и торментед щит will be mine 8-)

сега с Ursan Blessing якото е, че всеки може да участва, няма дискримация като преди :) Освен ако не си монк де, въпреки че има и монкове с Ursan Blessing, които трепят наред :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Jan 26, 2008 11:39 am

Rox, вярно е, обаче е голяма лудница :) и си е трудничко, сигурно вие също виждате зор (монковете имам предвид), особено във Фъндри-то с титаните, дето се делят като матрьошки >.<..., а и Маликс не знам защо два пъти ни убива вчера... баси, бая пари изхарчих за консюмабълс :(.

Аз имам само 1 Маргоните джемстоун >.<, а и торментед са ми мааалко, май само 2.

Бтв, вчера изфармих за 30 минути ранк 8 и половина на норн титлата с ПъГ от Олафстед. Врътката е да сте Урсани с два монка и някой от вас да има активен последния куест от веригата на Керш. Защото докато стигнете до мястото, където е Керш, сте набрали доста блесинги и вече убиването на бос дава 450 точки към титлата, а куестът ако е активиран споунва 5-6 боса фасети, които се убиват един след друг на едно място и така се правят ненормално много точки, просто лудницата >.<...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Wed Jan 30, 2008 11:20 am

Добре, че съм монк и не се налага да фармя Норн титла :)

8-12-11-11 камъни, което е гарантирано 15 от всички без margonite след още един рън. От margonite ще имам 10 гарантирано, дано паднат повече... Или да започнем от вейл :) В краен случай ще фармим, стига Дима да си добута монка дотам :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Jan 31, 2008 3:06 pm

За монка и който и да е друг герой, който трябва да влача по някоя кампания напред-назад, страшно много ме мързи. Трябва пак да проиграем ГвГ, че сериозно взе да ми писва >.< (освен игрането в компания, разбира се, по по-трудните локации) всичко - най-малкото 'всичко', което вече съм правила с геройче.

Пък аз съм идиот и вместо да си пазя скъпоценните камъни, които падат в ДоА, за да си купя торментед оръжие, си купувам coffers of whispers и ми падат глупости (разбира се), но ми е фън. Та съм доста по-назад с камъните от Коцето.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Feb 12, 2008 10:20 pm

Хехе, ше напраим тия дни 1 година гилдец. бахти 780 часа изиграни общо :shock:
:ninja:

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Thu Feb 28, 2008 6:23 pm

Guild Wars II wikipedia wrote:"The control system is going to be significantly changed (in particular mouse movement in the form "click to move" will be removed from the game), however target locking will still function. Guild Wars 2 will introduce a Z-axis to the game which will allow characters to jump over obstacles. Actions which have characters interacting with the environment, such as sliding and swimming will also be introduced. "
:( :mnia: :dash: :<
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Feb 28, 2008 6:40 pm

Карай тамън са посвикнах на контролите на вов-а нема грижи :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Apr 01, 2008 7:59 pm

Хех, добре, че ми хрумна да вляза и се натъкнах на АренаНет'с първоаприлска шега - всички геройчета са като нарисувани човечета, от най-прост вид :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests