PSP

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 02, 2008 11:10 am

Аз писах за демото преди около 2 седмици:

Минах демото на LEGO Indiana Jones! Много е приятно, не знам дали заради хайпа около филма или просто защото е много яко, но не се и замислих колко е часът, докато го свърша. Доста нови геймплейни решения спрямо Стар Уорсовете (баси някои от героите имат страх от паяци например и не щат да вървят напред докато не им разчистиш пътя;поне 5 различни неща за правена с бича като за начало), несравнимия хумор на всичките Лего-заглавия досега, стабилно подобрена графика (нивото от демото е началото на първия филм т.е. дори има и малко вода и тя е прекрасна) и ИНДИ баси. Чакам играта през юни с нетърпение, както и евентуалния Батман края на годината.

п.с. След като намерих 7 от 10 ковчежета на нивото от демото представете си какво е зарибявка Laughing (на стар уорсовете ми стигаха нерви максимум до 2-3)
Нямам търпение за цялата, филмчетата и простият факт как не можеш да станеш най рутят:))).

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Jun 02, 2008 11:14 am

А вярно, бях забравил :lol:

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Mon Jun 02, 2008 5:25 pm

Играта е страхотна и като цяло забравяш колко време е минало :) Още повече, че е едно към едно с трите филма. Имаш си база в университета и от там отключваш тонове екстри и избираш приключения. Лично аз супер се забавлявам :)
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 02, 2008 6:09 pm

Ееееее не са ли включили четворката мамицата им гадна....???

Базата я нямаше в демото та за това не знам.

Иначе всичко звучи едно към едно Стар Уорса. В което няма нищо лошо, а пък и графиката е многократно по-добра, а и има маса нови геймплейни решения.

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Mon Jun 02, 2008 6:22 pm

Четворката може би се отключава, знам ли. Идеята на онези 10 парчета от артефакт, които събираш на всяко ниво е да ги редш в една стая на пиедестали. Ако не ги намериш можеш да ги платиш с пари. От средата на стаята излиза лъч светлина към всеки пиедестал и пише, че там се отключват нива. Има доста екстри и неща за отключване, които не разбирам много много. Например на едно място ми казаха, че на стената има руни, които не мога да разчета, защото нямам книга. Но книга така и не намерих, а това не ми попречи да завърша нивото.
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 02, 2008 6:40 pm

Просто ако беше цъкал стар уорс щеше да разбереш горе-долу основната схема (не че аз съм цъкал особено много де):

1. Някои места се минават с определени типове човечета (например за да разчетеш руните ти иска да имаш в партито туземец, това е само след първо минаване на нивото, после можеш да си избереш партито ти сам, например да е въобще без Инди).
2. Бонус частите няма как да отключват ЦЯЛ 4ти епизод, просто не мога да си го представя, поне преди не беше така

И те тва е горе-долу. уф баси да свърши тая сесия пуста ще го ИЗРИНА без да ставам от бокса заклевам се...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jun 02, 2008 6:40 pm

Некой да ми пасне линкове на лс кво да свалям ;р че утре дай боже дадат заплата и ше зема 4гб карта.
:ninja:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 02, 2008 6:43 pm

Оф то подзаглавието било "оригиналните приключения". Зле....

Сега го видях като пращах линка на Ники

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jun 03, 2008 11:17 am

Ех, обаче Крайсис Кора става все по-нърдгазмиш за фенове на седмицата :) Ей ся се появи и Клауд...

Бтв, в оня форум пуснаха ФФ7 за псп, обаче без третия диск :/
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jun 03, 2008 5:10 pm

Принципно я има на датата, един пич беше писал някъде из една от темите, но за съжаление нямам време да ровя.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jun 03, 2008 5:13 pm

Е точно за него говоря, третият диск го няма вече. Бтв, тая па игра колко задължителна е според мен...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jun 03, 2008 5:15 pm

Абсолютно съм съгласен, просто не ми се цъка, защото ми е прекалено старинко и конзолно. Но винаги съм искал да я мина. някой ден може да те накацам да я пина на ПС-то, не ми се занимава на комп.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jun 03, 2008 5:22 pm

Тя всъщност има доста комедийни моменти вътре. В смисъл, историята е сериозна и т.н., но самата игра изобщо не е тая емо-претенция, която е филмът и следващите игри :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 09, 2008 9:42 am

да де, боли го някой, но аз си превъртях Crisis Core. Отне ми 32 часа, а ако бях минал всички мисии, щеше да е и към 40. Още си пазя сейва, та може и да се пробвам. Като я превъртиш, се отключва хард моуд. Иначе играта е страхотна геймплейно, когато човек свикне със странната бойна система (най-добрата в гей-рпг до момента бтв), но доста тъповата като сюжет. В моментите, обвързани със седмицата, носи яко емоция, ако си играл въпросната, но нейната собствена история е просто омг бозата :roll:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Sep 13, 2008 11:43 am

Разцъквам в момента The Force Unleashed на PSP-то и е бая бозава визуално, но иначе съм още в началото и не мога да кажа много за геймплея...
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 65 guests