Играно напоследък

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri May 02, 2014 8:45 pm

termit wrote:Цъкам Kingdoms of Amalur (да, знам, старо вече и т.н.). Игрицата ме кефи доволно, и голям бонус че меле маг е всъщност съвсем работещ build, поне до към 12-то ниво. Язък че фалираха 38 studios :(
Е те не фалираха заради качеството на играта, а заради качеството на меринджея.

User avatar
Nameless_onee
Scholar
Posts: 133
Joined: Fri Oct 14, 2011 6:18 pm

Post by Nameless_onee » Sat May 03, 2014 12:37 am

тъкмо приключих south park thestick of truth. Играта е меко казано гениална, но най-вече за почитателите на сериала, толкова lore има, че ако човек не е запознат трудно ще се изкефи.

Направо не мога да повярвам колко наситен и богат свят и система са вкарали, доста сериозно е направена и определено не е за отбиване на номера, да се направят още парици на гърба на известен франчайз. Струва си.
Фанатизма е другата страна на ограничението

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Mon May 05, 2014 11:55 am

Мда, знам че не е заради качеството на играта. Впрочем определено си личи, че са планирали да го разширят към ММО като следваща стъпка, добре поне че това се е разминало.
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu May 22, 2014 10:11 am

Поприцъквам малко Bound by flame тия дни с известен скептицизъм, изглежда ми като вегетарианска версия на Amalur - става за игране ама не е нещо дето ще довърша.
:ninja:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jun 16, 2014 3:17 am

Вече 15 години чакам наследник на Heroes 2 или 3, който да ме зариби, ама няма. Не можаха да ме хванат нито 4, нито 5, нито 6, нито King's Bounty, нито Age of Wonders, нито Disciples. Все се връщам към 2 и 3 и все се впечатлявам колко по-добре изпипани и зарибяващи са... Ей сега цъкам малко King's Bounty и хем артът е мега Уаркрафтски кич без собствен характер, хем музиката е супер скапано рандъм миди, хем камерата е отвратителна и нон-стоп трябва да я въртиш, докато някакви гигантски стени или дървета ти бодат очите. Самият геймплей е долу-горе ОК клонинг на Heroes, ама при това положение може просто да си цъкам оригинала.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Mon Jun 16, 2014 7:54 pm

Еми да ти кажа никога няма да го дочакаш този наследник.

А King's Bouty-то(новото) е голяма игра.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Wed Jun 18, 2014 12:35 pm

Eador: Genesis, таман в момента в ГОГ е с намаление. На пръв поглед прилича на брутално крадене от хироус 2 и кампанията тръгва малко бавно, ма после не усещаш къде са ти отишли часовете... мамка му...
Elves dig rocket launchers.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Jun 18, 2014 9:01 pm

termit wrote:Eador: Genesis, таман в момента в ГОГ е с намаление. На пръв поглед прилича на брутално крадене от хироус 2 и кампанията тръгва малко бавно, ма после не усещаш къде са ти отишли часовете... мамка му...
Хубу, ама буквално ме заболя глава като му видях на това ужасно претрупания кичозен интерфейс.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Wed Jun 18, 2014 10:48 pm

Да не си взел Eador: Masters of the Broken World?
Това е нещо като римейк в 3д енджин, и е зле като цяло.
Genesis е 2Д, и поне на мен интерфейсът не ми се вижда претрупан.
Elves dig rocket launchers.

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Thu Jun 19, 2014 10:00 am

Цъкам The Bard's Tale на таблета и съм доста приятно изненадан. Очаквах да е доста скучно, но всъщност е доста интересно. Харесва ми хумора, а и начина по който са я портнали. Може би 7/10 като за мобилно устройство.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Tue Jun 24, 2014 11:05 am

В сесия съм, та естествено че сега се сетих да подхвана мощно Fallout 2. :roll: Много по - яка от единицата, но това тук всички го знаят.
Искам само да питам - аз ли се бъркам или в първата май можеше да си увеличаваш атрибутите през няколко левъла?
И още нещо - в момента е март, годината след тази в която ме изпратиха да търся GECK-а, но пристигнах и цялото село е било избито или отвлечено от някакви типове със сериозна екипировка. Да не съм сбъркал нещо? Тръгнах декември, правих зигзаги и карах по утъпкания път, защото няколко пъти попадах на останки от армията на Мастъра които ми разказваха играта. Което ми подсказва, че май е време да намеря пауър армър и да дигам енергийни оръжия, ма не знам как ще стане като имам точно 20% скил с тях и 130% със Small Arms. И по някаква причина нито веднъж не ми е излязъл perk-ът Bonus Rate of Fire като избор, а е страхотен в комбинация с Fast Shot.
П.П. Саундтракът е много добър, на първата 2012 не бях обърнал внимание, но тук е маняшки.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Tue Jun 24, 2014 1:49 pm

Нищо не си сбъркал, такъв е сюжета каквото и да правиш.

Не ти трябва да вдигаш енергийни оръжия, Small Arms ти върши прекрасна работа, стига да намериш хубави оръжия от този клас.

Bonus Rate of Fire изисква да си доста високо ниво, за да го вземеш (15-то).
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Jun 24, 2014 1:51 pm

Това със селото е според сюжета, споко. Aма явно много се влачиш пеша, щом цяла година е минала.

Ако си попадал на останки от армията на Мастъра обаче, значи нещо не се движиш по каналния ред на играта. (Следва да тръгнеш надолу-надясно и после да продължаваш надясно или надолу-надясно, поне в началото на играта. Ти си запердашил право надолу сякаш.)

Огнестрелните по нищо не отстъпват на енергийните, така че лошо няма да са на 130% (толкова ти стига бтв, не помпай повече там).

Bonus Rate of Fire иска Perception: 6, Agility: 7, Intelligence: 6 и 15-о ниво, така че нещо от тия ти куца.

(Аз лично съм много по-голям фен на снайпер (или hand-to-hand/melee) герой с увеличен шанс за критикъли, честно казано.)

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Tue Jun 24, 2014 3:25 pm

Аааа, значи просто са решили че е твърде overpowered Bonus Rate of Fire отрано, та са го сложили на по - късен левъл. Нямам 15.
Иначе тоя билд за мен е перфектен, щото с More Criticals, Better Criticals, Bonus Rate of Fire и Action Boy сичко мре. Поне в първата де, като фанех турбо плазма пушката повечето мутанти ми бяха на два хита макс. Жалко че сестра ми я изтри преди да мина Марипоза и Мастъра. Някой друг път ще я мина.
Емо, курсът ми е направо, ма като тръгнах вече бях минал повечето куестове в Кламат, Леговището, Волт Сити, Геко, Убежище 15 и Новокалифорнийската република. А останките от армията ги срещам по -отляво около Убежище 13 като тръгвах на север, ма имаше някви и до Ню Рено.
Last edited by Claymore on Tue Jun 24, 2014 3:52 pm, edited 2 times in total.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Jun 24, 2014 3:40 pm

Много странно да си минал повечето куестове из тия места и да не си 15-о ниво... Но с всички тия пъркове не би трябвало останките от армията да са ти проблем - ако не друго, бавни са и лесно можеш да им бягаш.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 54 guests