Играно напоследък

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Играно напоследък

Post by Xellos » Tue Aug 04, 2020 10:32 pm

A, същата работа. Ма ся тва ме зариби достатъчно да игнорна терабайтите инсталирани простотии и квото пускат епик стора ся без пари боцкам, като бордърленд 2 и пресекуела му и некви други като торчлайт 2. батълнета седи прашасъл откак дестини избегаха у стиийма поне, вовеца само пари давах за некъф експанжън преди година и така и не го играх после :ninja: . Пускам дестини че има нови експанъни и безплатни чекийки там ся, ама стават все по-малко фрибитата и там. Иначе толкоз се изкефих че BEYOND са я портнали за ПЦ, а не съм изиграл и час от тях още.
:ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Играно напоследък

Post by Martix » Tue Aug 04, 2020 10:55 pm

Истина говорите. Това лято наизлязоха толкова игри, които чакам от години да се появят за PC, а ей ме на, гриндя маунт - тигър с коронка на Heroes of the Storm.

Поне отвреме навреме между HotS сесиите успявам да намеря малко време за Persona 4, тази игра е велика, трябва някой път да напиша дълъг пост за нея, ама и за това не остава време от пустия HotS.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Играно напоследък

Post by Claymore » Thu Aug 06, 2020 1:43 am

Martix wrote:
Tue Aug 04, 2020 10:55 pm
Истина говорите. Това лято наизлязоха толкова игри, които чакам от години да се появят за PC, а ей ме на, гриндя маунт - тигър с коронка на Heroes of the Storm.

Поне отвреме навреме между HotS сесиите успявам да намеря малко време за Persona 4, тази игра е велика, трябва някой път да напиша дълъг пост за нея, ама и за това не остава време от пустия HotS.
Ако ти се трае другар който или е на серия победи или загуби, рядко със средно положение, дай батълтаг да цъкаме някой път. В крайна ситуация винаги мога да избарам Мърки, с него съм 67% winrate :D Само quickmatch си цъкам аз де

Сега се опитвам да задобрея с новия Азмодан който не е мн нов вече, и не ми се получава много :D
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Играно напоследък

Post by Xellos » Thu Aug 06, 2020 10:09 pm

Хъх, странна работа, по едно време Warframe ми се разписка, че ми се е бъгнал инвентара и да пиша на тек съпорта, за което нямаше никва причина, а ся случайно видях че ми се е появил подарък нов фрейм Hydroid prime в слота дето го нямам, дет рантвах по-горе че иска кинти да имам повече от 2 фрейма. Дано не си го приберат обратно ако е некъф бъг, че е баси якото водно животно, скиловете са некъф тентакъл рейп просто. :ninja:

https://www.youtube.com/watch?v=QACf0yN5eYU

Хироуса на близард го пограх само с Каелтас, мразим пвп особено в детска градина като там. Квартиранта ми от как е излязла тая игра прекарваше по минимум 5-6 часа на ден да псува в микрофона... явно тва е търсеният ефект де. :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Играно напоследък

Post by Martix » Fri Aug 07, 2020 12:12 am

Няма да ти го вземат, как, нали го подаряват на всички които се логнат тея дни.
Един от основните съвети към нови играчи беше да си ползват началния plat за слотове. Много хора се лъжат да си вземат някакво оръжие или скин с него, а най-добрия use е слотове за фреймове и оръжия.

@Claymore Martix#2851 съм, ама не се знае кога ще ни са отвори парашута да цъкнем. Quick Match цъкам с едни приятелчета 5-ма premade, а за ranked обикновено се добирам до компа след 2-3 през нощта. :twisted:
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: Играно напоследък

Post by termit » Fri Aug 07, 2020 9:01 am

А аз искам да се похваля, че минах Dead Space 2. Което би трябвало да даде прилична идея къде съм с разчистването на беклога :(
Много съм доволен от играта, ако и да ми се видя е също като единицата, просто повече и в малко по-различна среда - което не задължително лошо, няма нужда да се чупи работеща формула.
Сега дебатирам вътрешно дали да хвана 3-ката, защото по всичко, което съм чел, са я направили доста по-стандартна пуцалка (и си спомням нещо за грайндене на ресурси, което хич не ме кефи). Някой, играл всички части, да сподели мнение?
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Играно напоследък

Post by Claymore » Fri Aug 07, 2020 9:03 am

Martix wrote:
Fri Aug 07, 2020 12:12 am
Няма да ти го вземат, как, нали го подаряват на всички които се логнат тея дни.
Един от основните съвети към нови играчи беше да си ползват началния plat за слотове. Много хора се лъжат да си вземат някакво оръжие или скин с него, а най-добрия use е слотове за фреймове и оръжия.

@Claymore Martix#2851 съм, ама не се знае кога ще ни са отвори парашута да цъкнем. Quick Match цъкам с едни приятелчета 5-ма premade, а за ranked обикновено се добирам до компа след 2-3 през нощта. :twisted:
Е па, ако мине, както казва един приятел :D Ще те добавя довечера
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Играно напоследък

Post by Xellos » Fri Aug 07, 2020 10:29 am

Martix wrote:
Fri Aug 07, 2020 12:12 am
Няма да ти го вземат, как, нали го подаряват на всички които се логнат тея дни.
Един от основните съвети към нови играчи беше да си ползват началния plat за слотове. Много хора се лъжат да си вземат някакво оръжие или скин с него, а най-добрия use е слотове за фреймове и оръжия
Ааа, добре. Интересно никъде не ми показа че ми го дава официално. :shock:
ндаааа, точно така се прецаках и аз с слот за оръжия... от друга страна за 5€ - 75 платина е ок цена, да не се скръндзя вече, след War within играта е яка. Точно като за лами кат мене си оправя фрейм слотовете. Иначе 3-4 дни още и ще имам пълно доджо с базови рисърчи. Яко е да си летиш по 2-те карти, ся рисърчнах модула. :heart:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Играно напоследък

Post by трубадур » Fri Aug 07, 2020 10:47 am

Xellos wrote:
Thu Aug 06, 2020 10:09 pm
Хъх, странна работа, по едно време Warframe ми се разписка, че ми се е бъгнал инвентара и да пиша на тек съпорта, за което нямаше никва причина, а ся случайно видях че ми се е появил подарък нов фрейм Hydroid prime в слота дето го нямам, дет рантвах по-горе че иска кинти да имам повече от 2 фрейма. Дано не си го приберат обратно ако е некъф бъг, че е баси якото водно животно, скиловете са некъф тентакъл рейп просто. :ninja:
май съм изтървал далаверата, нищо таквоз нямам язе, стоя си с двата дето имам и съм тъга, щото аниме пустиняка в мен го желае тоз :ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Играно напоследък

Post by Martix » Fri Aug 07, 2020 2:11 pm

Излъгах ви леко, не го били давали на всички, а само на някои, заради тенокона... Ще трябва да го гриндя явно като се върна към тая игра неминуемо през следващите 3-6 години. Хидроид ми е един от топ фреймовете, слабичък, но е мега фън за игра.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Играно напоследък

Post by Xellos » Fri Aug 07, 2020 3:40 pm

Тая игра явно не и е писано да я плащам... днеска мислех да цъкна 5 евра, айде ДСК директ е къхнал, баси и банката, оп не мога да потвърдя плащане. ся ми изгоря и бушона в нас, ай без ток, почивка днеска докат намеря жичкаджия да смени с50 и стопен контакт. дано не е треснало до компа, уж модерно табло... инче хидрото е най силният от тия дето имам... мое да цапнеш градушката с 1 върху някой докат ти е в зума снайпера на майната си. ся даде да крафтя още 1 от куеста с гатанките гръцките дет минах.
:ninja:

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Играно напоследък

Post by coldie » Fri Aug 07, 2020 9:46 pm

Поиграх малко GTA V на PS и определено ще си я взема за PC-то. Тя не е и скъпа. Дори не знаех, че са я направили истински рейсинг, помня ги само от първите им версии. Стори ми се доста реалистична. Макар че по-реалистично рали от първите Колин Макрий не съм играл.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Играно напоследък

Post by Xellos » Sat Aug 08, 2020 9:43 am

Лол, след всички идиотщини вчера днескашният дейли бонус ми е 75% отстъпка при поръчка на платина. 170 пл за 2.50 примерно :mrgreen: Ще стигне за фреймове инвентара да дигна малко, че имам части за 2 нови... :mrgreen:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Играно напоследък

Post by трубадур » Sat Aug 08, 2020 2:09 pm

А бе фелоу нинджи, тая кретения stolen dreams куест тъпнята важна ли е, требе ли да се свършва или мога да го скипвам. Щото тия нонстоп мисии една след друга с хакване и стелт кенефщина могат много спокойно да се наденат на тях. У игра дет фръчиш из нива и коляш да внимавам за кретенски алармени системи е много антифън и повече от един опит не си позволявам на такава геймплей клоака.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Играно напоследък

Post by Xellos » Sat Aug 08, 2020 9:01 pm

Боднах аз малко платина на промоция, ще има 4-5 фрейма различни поне място. :mrgreen:

Отключва ти вендорка май, Maroo. Мароо bazar на Марс, може да трейдваш там с други играчи и да продаваш AYATAN star и некви трежър хънт мисии дето са за време джъмпНрън и ще ги намразиш и ти.
Иначе са доста досадни тия с хакването, особено ако не си носиш cipher да прескачаш хака, аз ги брутфорсвам повечето с хакове юрюш през бариерите има време докато изтече алармата, а и с 1 от 3 ти признава мисията. Най-мразим да спасявам затворници типа мисия тип ескорт и тия с 4-те места да кепчърваш и да пазиш.

Мене ми седи един последен бос, дет не мога му насмогна от механиката в Deadlock Protocol, безумен е.
Иначе най-ценните куести до са са ми да изкрафтя Xoris един меч/glaive дет коли, мята се като фризби и можеш да го детонираш в полет с аое бомба, за без пари, и The second dream и The War Within, че ти отключват сума нови таланти и са някаква история като хората почти.


Уф рисърчнах си квото трябва базово из доджото, всички лаборатории. Още 2х3 дни чакане за да пипна Helios. Не знам ако се джойнне някой в доджото дали ще му го даде направо ей така на него сега...
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests