Играно напоследък

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Dec 17, 2012 3:23 pm

Ами Доом 3 ме стряска например. По принцип лесно се стряскам и затова не играя хорър игри, но точно Амнезията не успя да ме впечатли.
Лошо няма де - щом толкова хора ви кефи значи при мене е проблема
:roll:

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Mon Dec 17, 2012 3:27 pm

RRSunknown wrote:Ами Доом 3 ме стряска например. По принцип лесно се стряскам и затова не играя хорър игри, но точно Амнезията не успя да ме впечатли.
Лошо няма де - щом толкова хора ви кефи значи при мене е проблема
:roll:
Doom 3 и мене успя да ме стресне. Просто на нея винаги стигах до едни асансьори-рейсове или нещо подобно на лифтове и, точно там ми писваше и я заебавах. Някъде към три пъти
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Dec 17, 2012 3:51 pm

Според мен разликата между игра, която те стряска, и такава, която те стресира и плаши, е доста голяма. Амнезия не може да се каже, че е чак страшна, и определено не те стряска, не смятам, че това и е целта. Но има перфектната злокобна атмосфера, която в определени моменти си е дори страшничка. Сходно се получава, като с Demons Souls и Dark Souls. Те също не са страшни по принцип игри, но пък са изпълнени с oh shit моменти, породени от стахотната атмосфера и свирепите гадове. Игри, като Dead Space и Doom 3 изобщо не са истински страшни, просто са по-напрегнати, защото очакваш във всеки момент да ти изкочи гадинка с гаден писък, ама аз колкото и да се пъна все успяват да ме сепнат. :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Dec 17, 2012 3:58 pm

В субективните възприятия няма истинско и фалшиво. Всеки чуства различно нещата.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Mon Dec 17, 2012 3:59 pm

Аз пък просто никога не я довърших поради безумното еднообразие, което ми предоставяше Дуум-а.
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Dec 17, 2012 4:07 pm

И аз така за Амнезията - едно и също замаскирано като нещо оригинално.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Dec 17, 2012 4:12 pm

А Doom и Dead Space са от типа игри, които лично за мен, като мине известно време пак ти се прииграват. Има прекалено малко, като тях. Doom 3 съм го превъртал сигурно 10 пъти. За първи път го играх на стария Duron + GF MX440. Не успях да го превъртя, защото на последния бос играта падаше на 1-2 кадъра. :lol:

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sat Dec 22, 2012 11:30 am

Като един истински нууб може и да не доиграя Амнезия. От сървайвъл Хорър играта рязко се превръща в пъзел, които е не много оригинален при това (дръпни еди коя си ръчка, за да се отвари не знам си коя врата, че да налееш масло в машината на асансьора)
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Dec 26, 2012 1:07 am

Не видях тема за третия Асасин, ама може и да ми се спи вече и да пропускам :mrgreen: Изиграх го таман наскоро и малко ми е смесено, хем беше поредния интересен чънк история, хем имаше обичайните за асасина неща, хем успяха мега да ме издразнят с тия нововъведения за мисиите за хоумстеда и други досадни неща като излез за 30 секунди ама не може да минеш отвсякъде или преследвай оня тъпак ама ако не го хванеш почвай отначало.
Image

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Dec 26, 2012 10:07 am

herairness wrote:Не видях тема за третия Асасин, ама може и да ми се спи вече и да пропускам :mrgreen: Изиграх го таман наскоро и малко ми е смесено, хем беше поредния интересен чънк история, хем имаше обичайните за асасина неща, хем успяха мега да ме издразнят с тия нововъведения за мисиите за хоумстеда и други досадни неща като излез за 30 секунди ама не може да минеш отвсякъде или преследвай оня тъпак ама ако не го хванеш почвай отначало.
Ти си успяла да минеш туториъла ... респект. Аз зациклих в младостта на Конър и реших че не е за мен това.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Dec 26, 2012 12:32 pm

А, верно, забравих досадните тоя път сайд мишънс - събери 10 от тва, убий 5 от онова ай сиктир - аз на асасин ли искам да си играя или на дора изследователката :mrgreen: Да ти кажа от фенщина го довърших понеже исках да видя какво са направили със сторито, но е верно, че на моменти бях готова да го зарежа.
Image

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Dec 26, 2012 3:07 pm

Аз пък на всички Асасини досега си оставях мисиите от сюжета за последния възможен момент, и с кеф си обикалях из отворения свят изпълнявайки сайд мисии :roll:

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Dec 26, 2012 3:17 pm

И аз така правих, но за разлика от предните асасини, в този сайд мишъните са меко казано досадни.
Image

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Dec 27, 2012 10:51 am

Mark of the ninja - беше на 50% в стийм - прибоднах я злобно :) Излючително приятна игра. Една от най добрите за 2012
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Thu Dec 27, 2012 12:47 pm

И аз я купих плюс Hotline Miami :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests