Magic: The Gathering

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jul 20, 2010 9:14 pm

Бате, имам сетове от ВСИЧКИ чейс реъри и митици в стандард, без праймивъл тайтън. Точно в момента можеш да ми дишаш прахта :lol: :lol: :lol: Повърти се из играта седмица-две да ме догониш и тогава приказвай, щото ситуацията с мен е ДОСТА различна от това, което бях когато играех преди ;)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Wed Jul 21, 2010 10:05 am

Начесахте ли си егото вече? :)

Рол продължавам да не разбирам как бие джунд честно казано ;) Последната вече почти една година това "моя дек бие джунд" сме го чували често и отдавна не го вярваме...
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jul 21, 2010 10:40 am

Roland wrote:Бате, имам сетове от ВСИЧКИ чейс реъри и митици в стандард, без праймивъл тайтън. Точно в момента можеш да ми дишаш прахта :lol: :lol: :lol: Повърти се из играта седмица-две да ме догониш и тогава приказвай, щото ситуацията с мен е ДОСТА различна от това, което бях когато играех преди ;)
Аз като съм играл на световното по Меджик ти си гледал филми с рисувани япончета и си пръскал по клавиатурката, а Меджик кариерата ти се е свеждала до събирането на легенди, така че моля ти се недей. Наистина :lol:

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Wed Jul 21, 2010 2:29 pm

Симе тая игра я цъкам от одисей насам,имаме карти за около 50 000$,съмнявам се да ни минеш :lol:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Jul 21, 2010 6:49 pm

Бате, ноу ъфенз, ма ако харчех твоите пари за карти и събирах с още 100 човека, и аз щях да съм много голям мъж. Също така, я си калкулирай пак картите след новата ротация на Екстендед ^_^

Коле, дай да не почваме с "аз като съм правил Х, ти си бил еди къв си ламер", щото няма да му се види краят :lol: Я раздуй кво се случи на онова световно бтв? :lol: :lol: :lol: Сърцето ми кърви за това, че не си пипвал играта от години и копнееш пак да си самодокажеш, че си алфа дог, ма не с мен плс.

Коце, направи дека и го тествай. Не знам ВИЕ какво сте слушали една година, аз лично обожавам Джънд и нямам точно никакъв мерак да изкарвам кой да е дек по-добър от него.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Wed Jul 21, 2010 7:37 pm

вие се мерехте патараните :lol:
аз удрям рамо на колегата

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jul 21, 2010 7:43 pm

Към Симеца, все така комплексиран : Човече, моля те се прикрий някъде, ти не си печелил турнир по Меджик през съзнателния си живот и говориш на мен, Ефо и Коцето? Сериозно, прегледай се. Боли ме фара че в Щатите нямаш какво да правиш и си зацъкал сериозно Меджик, все още мога да взема дек от същия пауър левел и да ти надуя шошоните като на онзи пререлийз и на онзи екстендед, спомняш ли си? Помниш ли също така, когато си играеш римувълите на лимитед в сайдборда за срещу крийчъри? :lol: :lol: :lol:

И на онова световно (за което се класирах точно с две загуби от 15 мача на националното - на което ти също никога не си стъпвал, защото е нямало как да се класираш) ме биха сериозно на Стандарт, на лимитед бях горе-долу (но на минус) и на Легаси, които никога не бях играл бях 5-1. Със сигурност имах отрицателни победи/загуби, но не помня какъв. И бях в абсолютната среда на таблицата - някъде около 200 и някои от около 400 човека.

И не мисля, че имам нужда да се самодоказвам точно на теб и "моночерното, БАТЕ". Играл съм повече Меджик от теб и на доста по къмпетитив ниво и с доста по-умни хора, от които съм научил много повече от теб. Имал съм достатъчно успехи и провали. Сега нямам време да ходя по турнири като преди, но ще си поцъквам чат-пат докато ми писне пак.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Jul 21, 2010 7:49 pm

Muad_Dib wrote:Към Симеца, все така комплексиран : Човече, моля те се прикрий някъде, ти не си печелил турнир по Меджик през съзнателния си живот и говориш на мен, Ефо и Коцето? Сериозно, прегледай се. Боли ме фара че в Щатите нямаш какво да правиш и си зацъкал сериозно Меджик, все още мога да взема дек от същия пауър левел и да ти надуя шошоните като на онзи пререлийз и на онзи екстендед, спомняш ли си? Помниш ли също така, когато си играеш римувълите на лимитед в сайдборда за срещу крийчъри? :lol: :lol: :lol:

И на онова световно (за което се класирах точно с две загуби от 15 мача на националното - на което ти също никога не си стъпвал, защото е нямало как да се класираш) ме биха сериозно на Стандарт, на лимитед бях горе-долу (но на минус) и на Легаси, които никога не бях играл бях 5-1. Със сигурност имах отрицателни победи/загуби, но не помня какъв. И бях в абсолютната среда на таблицата - някъде около 200 и някои от около 400 човека.

И не мисля, че имам нужда да се самодоказвам точно на теб и "моночерното, БАТЕ". Играл съм повече Меджик от теб и на доста по къмпетитив ниво и с доста по-умни хора, от които съм научил много повече от теб. Имал съм достатъчно успехи и провали. Сега нямам време да ходя по турнири като преди, но ще си поцъквам чат-пат докато ми писне пак.
И все пак изпитваш нужда да се самодокажеш, нали? :lol: Симето е все така комплексиран, факт.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Thu Jul 22, 2010 11:10 am

дядо Стефчо wrote:Оффффффф
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jul 22, 2010 11:12 am

А пък аз си направих фън вампири и мисля да ги тествам :)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jul 22, 2010 2:26 pm

Симеоне, открадвам ти аватара за Меджик форума. Прости ми, моля те.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jul 22, 2010 7:32 pm

Презирам те! И аз съм регистриран там!

(...влачи...)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jul 25, 2010 4:13 pm

Ходихме на сийлд, обуха ни, но боцнахме черен, зелен титан и балот, много ни е гадно :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jul 25, 2010 7:11 pm

Айде пак почна да говори за себе си в множествено число...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jul 25, 2010 9:36 pm

Добре бате имаш нужда да ти напиша, че аз съм изтеглил черен и балот, а ефо зелен ли? :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests