[парите и] World of Warcraft

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

[парите и] World of Warcraft

Post by herairness » Thu Dec 22, 2005 2:59 pm

искам да изкажа възмущението си от гадовете мръсни!!!
вчера с приятеля ми си разделихме 90лв за играта с идеята че има 1 месец free play,а после се оказа че пак ни трява пре паид card за 53лв която да въведем след наще си данни и тя ше е 30 дена free после почва си тече гррр
другия вариант беше кредитна карта каквато и да е междуанродна,забележете,нямало се чаргва ама за verification пърпосес.снощи направо ми идеше да си изям кутията на играта и да изфърля пкто през прозореца.а патката дет я продаде трява я линчувам задето не ми каза че се пъкл без карта не може грррррррр :evil: :evil: :evil: :evil:
Image

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Re: World of Warcraft

Post by thunder » Thu Dec 22, 2005 3:08 pm

в някакъв първоначален момент наистина имаше един месец безплатно, сега явно са я разкарали гадовете

Игрицата кефи, но не мога да си представя да давам толкова пари, при положение, че няма кога толкова да я играя
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Dec 22, 2005 3:15 pm

не бе,то си има 1 month free,ама той се добавя към първата карта,която си купиш или платиш с credit card,не е само по себе си free както пише на кутията грррррррррррр
Image

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Thu Dec 22, 2005 5:26 pm

herairness, радвай се. Така ще можеш да не си губиш времето с WOW, а да играеш Star craft :)
Той си е безплатен...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Dec 22, 2005 5:28 pm

тс,то не ми хареса:(
Image

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Fri Apr 07, 2006 4:35 pm

***
Last edited by Hijo de la Luna on Wed Mar 21, 2007 8:49 pm, edited 1 time in total.
Gone for good

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Fri Apr 07, 2006 4:56 pm

Hijo de la Luna wrote:Ми то хората са го казали - "Няма такова нещо като безплатен обяд". Пък и StarCraft наистина си е алтернатива...
алтернатива друг път - всичко живо ходи да играе WoW, стареца се играе почти само от играчи, запонали да го играят когато излезе или малко по-късно и които са отказали да престанат да играят (много хора престанах да играят и преминаха на Уоркраффт, примерно).
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Sat Apr 08, 2006 2:18 am

***
Last edited by Hijo de la Luna on Wed Mar 21, 2007 8:50 pm, edited 1 time in total.
Gone for good

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon Apr 10, 2006 11:23 am

thunder wrote:
Hijo de la Luna wrote:Ми то хората са го казали - "Няма такова нещо като безплатен обяд". Пък и StarCraft наистина си е алтернатива...
алтернатива друг път - всичко живо ходи да играе WoW, стареца се играе почти само от играчи, запонали да го играят когато излезе или малко по-късно и които са отказали да престанат да играят (много хора престанах да играят и преминаха на Уоркраффт, примерно).

Има истина в думите ти...
Ама ако погледнеш статистиката на всякакъв род гласувания из нета за любима игра, най- играна игра и т.н. Винаги печели стар крафт. Просто комюнитито ни е най- задружно и силно :)
Но е факт, че повечето дето играем сме стари кучета започнали преди доста време.... :)
И все пак, корейската про сцена, това че броят на платените он лайн турнири се увеличава и официално обявеното участие на стар крафт на следващите кибер игри ми дава надежда, че пред любимата игра има още доста години...
Все пак няма нищо вечно, ама ако има нещо като най- дълголетна и сполучлива игра, това е стар крафт!
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Mon Apr 10, 2006 1:02 pm

***
Last edited by Hijo de la Luna on Wed Mar 21, 2007 8:44 pm, edited 1 time in total.
Gone for good

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon Apr 10, 2006 7:27 pm

Hijo de la Luna wrote:Амин!

Знайш ли къв амин ша ти дам...
:twisted:
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Apr 10, 2006 8:21 pm

мдаа, брудеца си прескача само от хард на хард ;) както и c&c-то WOW не ме грабва особено, пък пари да дам за такова нещо е изключено.
:ninja:

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Tue Apr 11, 2006 12:26 am

***
Last edited by Hijo de la Luna on Wed Mar 21, 2007 8:38 pm, edited 3 times in total.
Gone for good

User avatar
sage01
Adept
Posts: 239
Joined: Tue May 03, 2005 11:18 pm
Location: Plovdiv
Contact:

Post by sage01 » Wed Apr 12, 2006 10:52 pm

thumbs up xellos .. хич не ме зариби нито WOW, нито WC3 ...друго си е брудеца.. а пък и аз съм пример за човек,дето играе от 1-2 години, не съм от първите там играчи прота..аз съм си аматъорче,ама разцъквам някви победи там..от време на време
I think fish is nice, but then I think that rain is wet, so who am I to judge?

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Apr 13, 2006 9:08 am

Е мултито си е по-яко. Ма мноо бой ям тука в кварталната мрежа на брудеца. Виж на red alert-a никой неще да играе срещу мене ;). Пък и пари пари пари.
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests