WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Martix » Thu Jul 08, 2021 10:03 pm

Мега си е як к-драйва. Просто трябва да се качиш веднъж, да го разцъкаш, и после никога да не го ползваш отново. Има цял синдикат, фокусиран върху к-драйв изпълненията (ventkids), и с гордост мога да кажа, че не съм изпълнил нито една мисия за тях, нямам и намерение. Това е хубавото на WF, наистина има твърде много механики и гейм модове, но пък повечето от тях могат да се игнорират напълно или почти напълно без да страда прогреса. Ширина, а не дълбочина и тн.
А за новия пач нищо не мога да кажа, тея дни въобще не мога да се добера да геймя, но отгоре отгоре като четох какво ново има ми изглеждаха добри промените.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Fri Jul 09, 2021 10:30 am

Тя новата фръцла е свързана с к-драйва, цялата й история е разказана през комикси, които се отиключват като правиш трикчета :mrgreen:

пп. само ДЕ може да са толкова прости и в картата, където се очаква да летиш ще сложат възможно най-досадните и противни врагове, чиято единствена цел е да те спира докато си хвръчиш, баси галошите - orb vallis e бахти идиотията, въобще цялата корпус сган може да се дави на немит чеп по цел ден

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Sat Jul 17, 2021 5:30 pm

След 2 часа почва тенокон. Йе... :ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Fri Sep 24, 2021 6:36 pm

То не остана ама тия дни форумно фармене на форма у ивента?

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Sat Sep 25, 2021 9:40 am

Нещо я заебах аз, не ми се инсталира ся наново, че смених биг въртялката с малко ссд 512гб и чопля валхала и киберпънк и мас ефекти и кът местото.
Имаче форма лесно, ако разглобя доджото, 2 етажа пустеят дзен градинки, дори имам спейсдок с рейлджак. :roll:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Sat Sep 25, 2021 1:11 pm

Мен интимната ми мисъл беше да цъкам с някого да си лафим, че ми писна да пиша с рандъми. Не че се оплаквам оня ден помагахме на един да си сготви картофите, ама да се лее приказка докато се фарми в фън, ама някой друг път.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Tue Oct 05, 2021 6:33 pm

Некой ден.

Мернах, че раздават нещо ся покрай рак кампания, сигили, форма етц... ма не ми се инсталира нещо да видя.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Thu Dec 02, 2021 6:21 pm

Надали ще го инсталирам пак скоро, ама това е нещо красиво. :heart:
Колко са досадни Sentient с това адаптиране не е истина...
:ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Martix » Fri Dec 03, 2021 5:21 pm

Аааа, те се сетиха кога да го пуснат като не играя вече. всички игри изведнъж много са се загрижили за мен по коледа. И танкчетата пуснаха яките ивенти, ама 100 гб форза са си 100 гб форза и място за разсейки нямам :(
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Fri Dec 03, 2021 5:33 pm

Доста сносен трейлър, кефи колко лабави са фреймовете в полираните си синематици, докато в самата игра тая стая отнема под секунда анихилацията.

Самата анимация и всите симулации в трейлъра са на безобразно високо ниво. Пир е за очите и супер стилизираният артстил на играта бая добре носи на турбо реализъм (откъм текстури и осветление). Изглежда зашеметяващо, дет се вика. В последните години ми прави впечатление колко вдигат летвата DE в това направление и тука избиха.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Mon Sep 12, 2022 8:24 pm

Ся ме спами стиима че...

Add the 50th Warframe Styanax to your Arsenal now!
All you have to do is log in before September 21 and Styanax will be in an Inbox message waiting for you. Get introduced to the spear-and-shield wielding hero Styanax in the animated trailer “Ascension Day”.
Красиво, ма все още не може да ме накара да джиткам. :mrgreen:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Mon Sep 12, 2022 9:02 pm

Xellos wrote:
Mon Sep 12, 2022 8:24 pm
Ся ме спами стиима че...

Add the 50th Warframe Styanax to your Arsenal now!
тва ме накара да ида чекна за кво става дума и втв е станало @Martix що са го ревюбомбнали тва нещо до безобразие? кво е станало с последните ъпдейти.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Martix » Mon Sep 12, 2022 11:57 pm

Нинам, тва лято играя само single player игри и не съм следил кво става с warframe-а, ама сега като каза отворих стийма и дългата пръчка с recent негативни ревюта ме удари в лицето. Изглежда да е нърдрейдж, пуснали са New War след не знам колко години чакане, имало и бъгове, и след тва са нърфнали много meta оръжия и сега всеки реве че са му почупили билда.

А видеото отгоре ако накрая не бяха казали Тено нямаше никога да позная, че е от WF, а не някъв фенски jojo проект. Толкова малко хайп с нещо за което са давали пари не са ми предизвиквали от доста време насам. 50-тия wf браат, чай да си изгриндя equinox не прайма пък после ще мисля за 50-тия.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Tue Sep 13, 2022 9:47 am

Е аз не бях влизал в стиим отдавна и понеже имам точно 2 игри там с дестини 2, която отказва да тръгне и след прясна инсталация по някаква причина :< , та я видях вчера чак. Поцъкнах нощес няколко часа с тоя фрейм, грозен не грозен е доста е добър с копие и щит скиловете, ама нямам намерение да фармя, иначе тия хора ме поразглезиха с толкова контент в началото, с 20 лв за платина дет им цъкнах си нагласих сингъла до 50лв да си трепя, ама вече си е захабена работата квото и да пробутват. Не ми се лети с некви рандъмляци по мисии. Га не фармя и месеци за некро робота частите.

Иначе ревюта рядко чета вече за квото и да било, много се научиха хората да реват, еле па геймърското племе. :mrgreen:
:ninja:

User avatar
филмов критик
Farmer
Posts: 50
Joined: Mon Feb 14, 2022 5:49 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by филмов критик » Tue Sep 13, 2022 11:09 am

Почвал съм няколко пъти тази игра и всичко изглежда много добре, но грайнда ме отблъсква и до никъде не стигам.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests