"security question"

Пишете за оплаквания, въпроси и/или предложения по форума. Или недейте...

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Dreamfall
Merchant
Posts: 79
Joined: Sat Aug 01, 2009 7:24 pm
Contact:

"security question"

Post by Dreamfall » Sat Aug 01, 2009 7:34 pm

Убихте ме от смях с тоя security question :) Като идея е чудесно. Като изпълнение е... забавно.

И само между другото - а какво ако някой НАПЪЛНО случайно не знае кой е бил кмета на София през периода [някога си] - [2007 г.]
- But! Now. And this is remarkable. If I change to eight tonal clusters -- [strums violin] Voila. They fly in counter-clockwise, synchronized, concentric circles as though a regimented flock. Watson, this is exceptional. I, using musical theory, have created order out of Chaos.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19282
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Aug 01, 2009 7:39 pm

Ще докаже наличието на някакъв принципно базов коефициент на интелигентност, като използва малко Гугъл, ПРЕДПОЛАГАМ :shock:
This is it. Ground zero.

User avatar
Dreamfall
Merchant
Posts: 79
Joined: Sat Aug 01, 2009 7:24 pm
Contact:

Post by Dreamfall » Sat Aug 01, 2009 7:49 pm

just for kicks - търсене "кмет софия 2007" в google показва всичко друго, само не и УПВО (Участникът Познал Верният Отговор).

Нищо де, аз просто посочвам потенциално интересна ситуация, която ми направи впечатление. Виждал съм следният security question: "Are you a bot?" - и си мисля, че функционалността му би била същата.

Както и да е.
- But! Now. And this is remarkable. If I change to eight tonal clusters -- [strums violin] Voila. They fly in counter-clockwise, synchronized, concentric circles as though a regimented flock. Watson, this is exceptional. I, using musical theory, have created order out of Chaos.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19282
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Aug 01, 2009 7:56 pm

Не, този въпрос е твърде често срещан и лесно програмируем в ботове.
Иначе дори и "кмет София" е на два клика от верния отговор ;)
This is it. Ground zero.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11224
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Aug 01, 2009 7:59 pm

Хм, на мен още на третия линк на първата страница на търсенето ми показа, цитирам:
6 яну 2008 ... Кметът на София Бойко Борисов изпрати поздравителен адрес до Фондация ... участниците в Националния конкурс „Благодеятел на годината 2007”. ...
Как да е, това е положението. Може да се смени на "кой е настоящият премиер на България" примерно. Ако чак пък толкова никой не знае що е Бойко и има ли то почва у нас, белким е слушало новините през последните месеци, де да знам.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Dreamfall
Merchant
Posts: 79
Joined: Sat Aug 01, 2009 7:24 pm
Contact:

Post by Dreamfall » Sat Aug 01, 2009 8:16 pm

Това с "министър председателя" е далеч по приемливо, по ред причини, които няма да изброявам. Всъщност не е big deal, предполагам. Просто се почувствах длъжен да споделя и да поспоря съвсем мъничко.
- But! Now. And this is remarkable. If I change to eight tonal clusters -- [strums violin] Voila. They fly in counter-clockwise, synchronized, concentric circles as though a regimented flock. Watson, this is exceptional. I, using musical theory, have created order out of Chaos.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19282
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Aug 02, 2009 4:45 am

Така си е, може да се смени с премиер.. със същия отговор :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest