Проблем с регистрацията (теоретичен)

Пишете за оплаквания, въпроси и/или предложения по форума. Или недейте...

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Проблем с регистрацията (теоретичен)

Post by RRSunknown » Thu Nov 01, 2007 10:09 am

Здравейте всички днес се регистрирах за пръв път. Всичко хубаво оба4е едно не мога да разбера - като ми дойте съобщението за регистрацията в пощата - и направо ми го трие. По някакъв начин пощата си го нарочва за спам, добре че дебнах да го получа че иначе спама го трия наведнъж. Това беше втория опит- първия ми го затри веднага.

Искам да ви питам ште се обновява ли за в бъдеще списанието или така ще остане на вечния 49 брой.


С уважение:Радостин

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Thu Nov 01, 2007 10:23 am

Всеки брой излиза, когато е готов. В края на краищата ние го правим с желание и любов, но все пак всеки един от нас има и личен живот и работа/учене, така че не можем да се занимаваме само с това. Идеята не е да приемаме това като задължение, а като удоволствие.

Иначе за проблема ти, това не е по моята част.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19282
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Nov 01, 2007 10:26 am

49ти брой е направо кратък проблясък в сравнение с обичайния график на броевете, всъщност ;р 50ти брой е юбилеен и го подготвяме по-сериозно :)

За това с мейла ние не можем да ти помогнем - трябва да изхвърлиш домейна shadowdance.info от спам-филтъра на мейл-клиента си. Ако си с някакъв уеб-мейл (отваряш го през браузъра), те обикновено имат опции за това (например в Yahoo трябва да маркираш мейла като "Not Spam" веднъж като е отишъл в Bulk Mail папката), или можеш да им пишеш мейл на съпорта. Ако си с Outlook, Thunderbird или някакъв подобен desktop мейл клиент, проучи му хелпа.
This is it. Ground zero.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Nov 01, 2007 5:35 pm

Абе аз само споменавах профилактично, иначе си го махнах от Спам листа веднага като го видях, списнието ви го следях още от 5-6 брой но по една или друга причина не съм се регистрирал. Мога да ви кажа само че е перфектно. Вие сте хората които ме запалиха по анимето все пак:). Иначе ви бях намерил по-случайност заради някакви статии за Колелото на времето (тогава ме кефеше тая книжка, после стана много тъпа).
както и да е продължавайте напред!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest