Гледано напоследък...

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Mar 07, 2007 10:20 am

Elayne wrote:
Muad_Dib wrote:Вчера гледах Stranger than fiction и с ръка на сърце за пръ път в живота си ще ПРЕПОРЪЧАМ филм с УИЛ феръл! Гледайте го най-малкото заради страхотната идея. Забавна комедия с трагични нотки, която може и да ви докосне. Наистина.
Абе ти откъде го дръпна?
"абе" от замундата, дето вече я няма "бе". :roll:

:wink:

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Wed Mar 07, 2007 10:49 pm

Миии, ние вчера си причинихме Crank. :roll: Който оправда всичките ми очаквания - дебилен до немай си къде! :twisted: Само ме е яд че бая късно си легнах, за да го догледам! :roll: :lol:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Mar 07, 2007 10:55 pm

Кранк беше як :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Mar 08, 2007 9:34 am

Elayne wrote:Кранк беше як :).
Меко казано. :mrgreen:

Един от малкото ешкъни напоследък, който ме изкефи от началото до края.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Thu Mar 08, 2007 12:56 pm

Crank беше много добър екшън. И СТИГА С ТОВА "СИ ПРИЧИНИХМЕ"! :x Вече всичко живо я използва тая фраза-недоразумение, която може би е била оригинална някога, но вече не е. Тъпа е и дразни. Има си нормална дума: "гледахме" и тя може да бъде включена в нормален израз: "гледахме и не ни хареса", "гледахме и беше боза", "гледахме и ни колабираха мозъчните клетки" и т.н.
:shark:
Feel the summer!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Thu Mar 08, 2007 1:02 pm

Amos Trask ви причини ядосан коментар.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu Mar 08, 2007 4:46 pm

Миии, кво да кажа - не че форумът е празен от натрапчиви и претенциозни изказвания (явно е остро заразно), но всеки отговаря за своите (като пълнолетни хора все пак) та щом толкова те дразни, аз много се извинявам! :lol: (Признавам че изразът просто ме очарова) :oops:
По темата Кранк, за мен, е боклуче! Съжалявам че противореча на останалите, но всеки си има право на вкус. И също на това никой да му натрапва своят, като че ли е велик кинокритик - аз определено не съм.
Но по-важното: вчера вечерта изгледах нещо абсолютно невероятно - филм на Роджър Кормън, от 65 или 66 година, на име :shock: Сагата на жените викинги и пътешествията им из моретата на Голямата Водна Змия! :roll:
По принцип в къщи има едно малко съмнително влечение към всичко най-фриик, но този филм надмина всички досегашни излияния на Хави! :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:
Ако по някаква особенна случайност някой желае да го гледа (само час и 5 минути) ще запиша цялото име на инглиш и ще го пусна, макар че доста се съмнявам де!!! :D
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Thu Mar 08, 2007 6:11 pm

Ехе, Корман е легенда. :D 50-те, 60-те и 70-те години изобилстват от подобни фриик-ексцесии, на запад даже си има цял култ към тях с армия последователи. Тука обаче никой не е чувал за тва - всички си мислят, че киното почва по някое време през 80-те, а преди това е имало само скални рисунки. :lol:

За израза сори, че се наежих, ама нещо ми бръкна в здравето като го видях за пореден път. :P И си права, не е само той - тука бъка от такива паразитки и трябва скоро да проведеме една кампания за чистота на езика. 8-)

А всеки филм е въпрос на вкус! Така че не съжалявай за несъвпадението в мненията. :wink:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Thu Mar 08, 2007 6:15 pm

Amos Trask wrote:И си права, не е само той - тука бъка от такива паразитки и трябва скоро да проведеме една кампания за чистота на езика. 8-)
Да, тъй си е. Мен пък твърде успешно ме дразнят изрази като "остро ще го гледам", "остро съм там" и други такива. Въобще "острите" изказвания. :D :D :D

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Thu Mar 08, 2007 6:21 pm

Да, и "правилните" също. :D Като някой "правилен филм" или "правилна книга". :lol:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu Mar 08, 2007 6:32 pm

Amos Trask wrote:Ехе, Корман е легенда. :D 50-те, 60-те и 70-те години изобилстват от подобни фриик-ексцесии, на запад даже си има цял култ към тях с армия последователи. Тука обаче никой не е чувал за тва - всички си мислят, че киното почва по някое време през 80-те, а преди това е имало само скални рисунки. :lol:

За израза сори, че се наежих, ама нещо ми бръкна в здравето като го видях за пореден път. :P И си права, не е само той - тука бъка от такива паразитки и трябва скоро да проведеме една кампания за чистота на езика. 8-)

А всеки филм е въпрос на вкус! Така че не съжалявай за несъвпадението в мненията. :wink:
Amos-e, не се притеснявай бре човече, лошо няма! А и да се извини човек не е чак толкова страшно (освен за слаба психика :twisted: ).
Най-вероятно да съм ти завидила малко повече от нужното, защото на мен за подобно излияние (съвсем с право) шА мЪ баннат 100 % (и нямам предвид точно Ян)! Ония ден чак и Гибли се беше разпенила!! И относно мнението - хич не ми пука чуждото, ако няма някакво уважение в него към моето (май някой трябва де МЕ преведе, буахахахаха) Таа, минало свършено! :wink:
А относно Корман - мииииии, тоя човек има по 20/50 филма на годинаааааа!!! :shock: Ако си много мераклия, ще ти изровя точното заглавие! :twisted: Аз просто все още съм в шок от туй което гледах снощи! :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:
ПП: Мен пък най ме дразни налагането (по принцип) и българийският. По някога искам превод от Ники, просто не разбирам добре за какво точно става дума!! :oops:
:mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Thu Mar 08, 2007 6:39 pm

Мерси, знам аз как да си ги намирам тия заглавия. :wink:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Sat Mar 10, 2007 8:04 pm

Току що привърших Лабиринта и съм просто във възторг, да си призная!! :mrgreen: Спешно ми трябва екстазирано смайли, ама нЕмам!!!
Злоради клюкарки само могат да гледат такъв филм дебнейки за дупчици в сюжет и пр.!!! :-РРР :twisted: :wink: И да не осатвиш да ти отвлече сърцето една прекарасно жестока приказка?!?! (пак екстазирано :mrgreen: ) Поднесена в прекрасна кутийка, с много деликатност! (Лични усети.)
Клишета - мии безброй, то си е приказка!
Серджи Лопес - великолепен, за мен! Много, много мразя капитана в момента! Ненавиждам го!!! :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Mar 11, 2007 3:04 pm

Аз пък снощи гледах "Къл Завоевателя". И се накефих тотално. Прекрасен тъп фентъзи-екшън с много бой. И никакви претенции откъм сюжет, сценарий и разни подобни неща. Но пък бойните сцени бяха много хубави.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Sun Mar 11, 2007 3:29 pm

Пък ние снощи изгледахме Юнайтед 93 и още съм в "шоково състояние" (това ли е медицинският термин за хора претърпяли тежки катастрофи/бедствия?)! :shock: Истината е че когато успях да реагирам и да се замисля по филма, у(?)станових че ми харесва и доста!! Но докато го гледах, ми беше студено, а ушите и общо главата ми цяла вреше!! И определено адреналиновот ми ниво беше над нормалното!! :oops:
Също ми хареса много и сдържаният тон на Грийнграс (много трезвен и умерен, някак), с който представя един такъв "ужас"!! :?
А и ми направи впечатление, че доста от контрольорите и даже някои военни са "аз хим селф" във филма, т.е. те самите са решили отново да "изживеят" ония 11/09!! :roll:
Определено го препоръчвам!! :)
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests