Гледано напоследък...

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Mar 16, 2007 1:40 am

Ахам, с Винката Дизел засега.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Mar 16, 2007 5:17 pm

http://kino.dir.bg/film.php?id=6514

тва некой да го е меркал дали става за зяпкане?
:ninja:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Mar 16, 2007 5:22 pm

Имаше некъф покъртителен трейлър.... не изглежда зле.
This is it. Ground zero.

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Fri Mar 16, 2007 5:22 pm

нямам никва идея, ма са прехвърлих сайта, не ме грабна.

http://www.mydarkestsecrets.com/

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Mar 16, 2007 5:32 pm

"Кръв и шоколад" е с няколко милиончета бюджет, така че изглежда като телевизионен филм. И всичко останало му е на това ниво, ако не и по-зле. Просто хората, които направиха пари с "Подземен свят" се опитват да изкарат още някой долар, пробутвайки третокачествен боклук по същата линия. Не се прецаквайте. За компа, ако сте много закъсали, може и да става.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Mar 16, 2007 5:33 pm

аа нещо кат underworld-a ма по-зле подозирам мдааа ;(
:ninja:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Mar 16, 2007 5:35 pm

Според мен пък Ъндъруърлда не беше чак толкова лош. Смешничък, плитичък, но пък забавен. И не виждам защо да не може да се направи приличен филм с малко пари.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Mar 16, 2007 5:52 pm

Underworld е доста добър всъщност. Особено като ефекти, особено двойката. Даже го гледах повторно. Този обаче няма нищо общо освен темата, точно това е гадното.

Морви, филм с ефекти се прави с поне 30мил. Не с десет пъти по-малко. :) Този се издъни и в боксофиса. Три милиона май изкара и това беше.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Fri Mar 16, 2007 6:02 pm

Underworld беше по добрият от 2те части, Evolution прецака цялата заченка на атмосфера, която имаше в първата част в името на това да не ги съдят за нарушени авторски права :)

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Fri Mar 16, 2007 10:42 pm

Току що изгледах Парфюм. Признавам, че трудно мога да го коментирам - твърде странни впечатления ми остави. Едновременно невероятно ме грабна и ми остави някакво усещане за 'нещо повече'. В сми - искам нещо повече.
Невероятна визия, страхотна атмосфера... музика, която за първи път в живота ми 'говори', дълбае в усещанията, без да е нещо особено (разбира се тук оставям на разбиращите да се изказват и да ме поправят, но аз така я възприемам) и като казвам 'говори' имам предвид почти точно това - много малко диалог, но много... как да го кажа, ми ще се повторя - усещания, предавани чрез музиката и визията... не мога да си обясня как са успяли да предадат на филм толкова силни усещания за мирис, че да те накарат наистина да 'помиришеш'. И това при положение, че го гледах на компа, не мога да си представя какво би било на кино.
Та тъй, да си кажа аз, макар че излиянието ми е по-скоро емоционално, отколкото информативно >.>
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Mar 16, 2007 10:52 pm

Ние точно на кино го чакаме - и стискаме палци да дойде изобщо. :roll:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri Mar 16, 2007 11:08 pm

Хи, съвпадение, аз сега го качвам на хард-а за тази вечер, Клио!! :shock: :lol: И определено мен книгата вече много си ме впечатли!!
Шайхири, тук го даваха даже може още да го има някъде. :? Но аз нямам много време да следя премиерите, нито за кино изобщо, та се усетих късно!! :oops:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Sat Mar 17, 2007 3:25 am

Да си призная! :oops: :oops: Злото ми завъртя главата и надви тъмната страна на силата!! :twisted: Тааа вместо Парфюм, гледах Land of the Dead, на Ромеро! :twisted: В чест на Брююс Кембъл, че ме подсетихте!! :wink:
Само две думи - George A. Romero! Просто няма нищо друго което да кажа за филма! :P Който познава Ромеро си зане! Макар и за зомби, никога няма сума ти кървища. И винаги има някакво послание. Доста добри ефекти (поне доколкото може да се съзре на лаптоп). И приятни моменти на избухлив черен хумор. Разсейващо и разтоварващо!!
:mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Mar 17, 2007 4:08 am

http://www.youtube.com/watch?v=0_4C7TDyVfs

Ето докъде ще стигнем, ако Марвъл и ДиСи не спрат с бозите. Последният Супермен беше само малко по-добър от това.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sat Mar 17, 2007 1:31 pm

shayhiri wrote:http://www.youtube.com/watch?v=0_4C7TDyVfs

Ето докъде ще стигнем, ако Марвъл и ДиСи не спрат с бозите. Последният Супермен беше само малко по-добър от това.
Поредното доказателство, че абсолютно нищо не разбираш от кино :lol: :lol: :lol: :lol:
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 14 guests