Гледано напоследък...

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Tue Feb 20, 2007 6:01 pm

The Dragon wrote:
Не са в реда на нещата, но минава ли ви през ум, че в повечето случай тези неща стават доброволно. Тоест по желание на жертвата. Освен това нали не съм АЗ този, който изтезава и убива.
Което говори по-зле за теб, от известна гледна точка. Защото в крайна сметка клиента е истинския злодей. А това за жертвите го сънува или беше ял гъби преди това. На нещо друго интересно да си попадал напоследък? Изнасилване на 4 месечно бебе или смилане на малко коте в месомелачка? Или такива перверзии са ти прекалено тривиални?
Прекалено тривиални и банални са вече. Виж, нощното предаване по Дискавъри за спешни случай е нещо друго. Зашиване на отразян крак обратно, изваждане на кол от черепната кутия.... и други приятни неща.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Tue Feb 20, 2007 6:02 pm

Morwen wrote:Повечето? Т.е. убиват насила (иначе ги убиват по желание, джийз...)хора само в 10% (или 99,10%) от случаите ? Е, тогава всичко е наред, а? Това, само да отбележа, е ирония. И дори тези, които са доброволни очевидно са с промити мозъци. Какво те кефи в кръвта и страданието? Сила някаква ли чувстваш, какво ли?
не съм казвал, че ме кефи. Просто ми е любопитно...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Feb 20, 2007 6:10 pm

Дюд, не знам защо но ми напомняш за един образ от една серия на Профайлър на който му казаха - "Ти си най-жалкото чудовище което съм виждал". И ако в момента това което го говориш е просто позьорство - не си куул пич. Никак. А ако не е - отиди се прегледай.
Last edited by The Dragon on Tue Feb 20, 2007 6:21 pm, edited 1 time in total.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Tue Feb 20, 2007 6:19 pm

She had A touch too much :))

SilverLill
Commoner
Posts: 38
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:39 pm

Post by SilverLill » Tue Feb 20, 2007 8:52 pm

inkheart wrote:
The Dragon wrote: Изнасилване на 4 месечно бебе или смилане на малко коте в месомелачка? Или такива перверзии са ти прекалено тривиални?
Прекалено тривиални и банални са вече. Виж, нощното предаване по Дискавъри за спешни случай е нещо друго. Зашиване на отразян крак обратно, изваждане на кол от черепната кутия.... и други приятни неща.
Тия изявления говорят много лошо за теб, обаче и аз мисля, че малко преиграваш. Не искам да те съдя без да те познавам ама айде малко по-полека с тия изхвърляния.

Та по темата (горе-долу), сега си свалям Кръстникът I, че не съм го гледала от еони. :D След малко ще споделя как ми се е отразил.

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Tue Feb 20, 2007 9:06 pm

Аз по темата за снъфа - 8-те милиметра съм ги гледал, ама кво е туй Tesis, за какво се разправя и стрували си да се гледа?
Gone for good

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6452
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Feb 20, 2007 9:22 pm

inkheart wrote: Прекалено тривиални и банални са вече. Виж, нощното предаване по Дискавъри за спешни случай е нещо друго. Зашиване на отразян крак обратно, изваждане на кол от черепната кутия.... и други приятни неща.
Не мислиш ли, че спасяването на човешки живот се различава поне малко от отнемането му?

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Feb 20, 2007 10:10 pm

Hijo de la Luna wrote:Аз по темата за снъфа - 8-те милиметра съм ги гледал, ама кво е туй Tesis, за какво се разправя и стрували си да се гледа?
Hijo, по моето (разбира се, не меродавно мнение) Tesis (1996) е много по-добър от филмът на Кейдж. Живик е прав че е доста "разтърсващ", мака че няма нито една сцена снъф!!! Помна че го "изживях" просто!
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6452
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Feb 20, 2007 10:57 pm

"Tesis" - една от актрисите се казва Аna Torrent. Както и да е. Този филм не бих го гледал.

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Wed Feb 21, 2007 12:26 am

Спомних си "Хелсинг" и как Алукард се разправи със снъф-любителите... Спомних си и "Блъдлайнс" и какво стана със снъф-снимачите...

Раз, на твое място бих започнал да се оглеждам дали наоколо не се навъртат странни хора с длъжки кучешки зъби...

Между другото, идеята за отцепване на последната страница и нещо в нова тема не е лоша.
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Wed Feb 21, 2007 8:19 pm

Май все пак ще го изгледам Тезиса. Не го намерих по бг тракерите, та пуснах една заявка в Замундата. Ще се радвам на малко подкрепа от страна на хората, имащи акаунти там (не ви карам да го гледате, но поне пуснете едно гласче за заявката, плззз :) )
Gone for good

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Wed Feb 21, 2007 9:08 pm

Нijo, ако си човек търпелив - в мулето го има. Може даже и със субтитри, сега като е вече известен човека!! За Замундата съжалявам, но просто не мога да помогна! :wink:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Feb 23, 2007 10:32 am

Изгледах DOA и Apocalypto.
За първият сте напълно точни в ревютата. Ама филмчето изкефи. Наистина- цици, пички... То т'ва стига :)

А вторият... Даже специално рових да видя какво сте писали в предишния брой за него... Филмът ми хареса. Определено ми хареса. И не мисля, че всичко се изчерпваше с мисълта в началото. Имаше там един момент дето бащата и сина си говореха, по- скоро бащата говореше на сина за страха... Каза му нещо от рода на "fear is sickness...". На мен това ми беше достатъчно :) Пък и неяснотата ме изкефи.
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Sat Feb 24, 2007 8:57 pm

Та да се върнем отново на Снъф темата. Намерих доста неща по Американските торенти. Някой да иска линкове? БТВ някои да се интересува от фетиш?

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6917
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sun Feb 25, 2007 2:00 am

inkheart wrote:Та да се върнем отново на Снъф темата. Намерих доста неща по Американските торенти. Някой да иска линкове? БТВ някои да се интересува от фетиш?
А някой банче да иска?
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests