Malazan Book of the Fallen

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Mar 29, 2007 10:30 am

Ясно, бил си ми точно зад гърба... :lol:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Mar 29, 2007 10:46 am

Corwin wrote:Руслоявия пич от ляво (Ай гес Трип), вадеше доста каризматичен (може би щот май беше болен) и сериозен глас, докато пълничкия пич в средата (Ай гес Роланд), беше по-ентусиазиран и нахилен, тъй че се допълвахте и създавахте доста добър ефект.
But you are SO deаd! D. E. D.! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


А русолявия пич си вади такъв глас и по принцип, гадта. Иначе не сме си противоречали никъде, освен май на едно място, аз по принцип гледах да му спирам устрема, щото има навика да се обяснява твърде подробно, което убива интереса на публиката :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Mar 29, 2007 11:00 am

Да, отначало се почудих за кого говори Коруин, тъй като Рол, за мое арабистко нещастие, не е дори пухкав. :shock: :evil: :mrgreen:

Иначе сблъсъкът/комбинацията на противоположности винаги работи. Няма да се учудя, ако Спарк и Сидиъс решат скоро да направят аналогично "добро ченге/лошо ченге" представяне на Станек. :wink:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Mar 29, 2007 11:09 am

О, там не може да има противопоставяне хич :) Виж, ако АЗ и Спарки или не, още по-добре, ако ТРИП и Спарки правят презентация, ще е друго :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Mar 29, 2007 11:19 am

Ами Сиди ко ше прай в такъв случай? :neutral: Няма ли поне камионче да му отпуснете да си играй?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Mar 29, 2007 11:28 am

Готино беше. Аз си казах на Симеон мнението, но да повторя накратко - щеше да е хубаво да има НЕЩО визуално, каквото и да е, за по-лесно възприятие и задържане на интереса. Другото е, че не можах да се отърся от "омг ретардед" усещането почти през цялото време, но това беше главно защото 50% от аудиторията бяха над 50 години...

За пореден път съм възхитен от гласа на Емо съотнесен към телосложението му. Няма такъв бас. :wink:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Mar 29, 2007 11:45 am

Ок, гласът ми не бил толкова зле, но НАИСТИНА ли съм толкова нахакан? :shock: :shock: :shock: Никога не съм подозирал.

Иначе изчислих - пичът се опитва да се намеси на 25-тата секунда от презентацията :lol:

"Ако може така първо малко да поприказваме, пък после ше си задаваме въпроси!"

Култов съм, просто толкова разкошен, че думи нямам :lol: :lol: :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Mar 29, 2007 11:53 am

Roland wrote:Ок, гласът ми не бил толкова зле, но НАИСТИНА ли съм толкова нахакан? :shock: :shock: :shock: Никога не съм подозирал.

Иначе изчислих - пичът се опитва да се намеси на 25-тата секунда от презентацията :lol:

"Ако може така първо малко да поприказваме, пък после ше си задаваме въпроси!"

Култов съм, просто толкова разкошен, че думи нямам :lol: :lol: :lol:
...............................................................................................

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Mar 29, 2007 11:59 am

Roland wrote:О, там не може да има противопоставяне хич :) Виж, ако АЗ и Спарки или не, още по-добре, ако ТРИП и Спарки правят презентация, ще е друго :)
That defies imagination. :shock:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Mar 29, 2007 12:00 pm

Muad_Dib wrote:...............................................................................................
по 10000.

деба, де умря тая циганка...
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Mar 29, 2007 12:09 pm

Еми време и беше, милата.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Thu Mar 29, 2007 1:16 pm

Чудесно беше, наистина. /дето вика Наско, това прехвалване не e много добър педагогически подход, но като гледам, нещата са излези от контрол и без друго ;)/
Хората дълбаят в тази област от 20 и повече години и нормално - заедно с опита се натрупват и предразсъдъци. Та затова очаквах заядливи въпроси и саркастични подмятания, но не... Мнозниството изглеждаха действително заинтригувани, което си е пробив :).
Бяхте изчерпателни и ъмм... многоаспектни, да речем. И не мисля, че имаше нужда от допълнителни средства за задържане на вниманието, така много естествено се получи. При целия ентусиазъм, който каствахте, чак ми се отщя да си кажа малките критики към поредицата. :)
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
kalein
Arcanist
Posts: 904
Joined: Tue Feb 15, 2005 5:08 am
Location: smiling next to you
Contact:

Post by kalein » Fri Mar 30, 2007 9:10 am

Roland wrote:Ок, гласът ми не бил толкова зле, но НАИСТИНА ли съм толкова нахакан? :shock: :shock: :shock: Никога не съм подозирал.
Само на първо слушане. :D А след третото виждане на Рол на живо започват да се улавят едни фини работи, които... няма да ги казвам, за да не му руша джелезния имидж тука. :P

(Впрочем техниката е далеч от съвършена и ако нещо на някого просто не му звучи - заради нея е. Не че не си е тръпка (обикновено неприятна :() да си чуеш гласа отстрани... на мен ми трябваше половин година да свикна да си слушам записите.)
Аз съм мазохист. От грубостта и агресивната глупост ме боли ужасно, но нещо ме кара да продължавам...

Ако не харесваш думите ми, спомни си: винаги можеш да ми спретнеш бан.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Fri Mar 30, 2007 9:59 am

Eвалата, снощи го слушах и много се накефих. Като цяло бяха засегнати най-основните неща от Малазан без прекалено спойлване и смятам, че Roland и Trip се справиха чудесно с представянето на Ериксън и многотомния му труд :lol: Калине, поздравления за клуба, снощи слушах и други записи от срещите ви, много ми харесват :D

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Mar 30, 2007 11:03 am

Абе хора, що не се представяте бе? :) Аз наживо както се видя плямпам много, но не хапя... почти.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 71 guests