Ракиена република Абсурдистан

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 01, 2014 2:51 am

And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Jun 03, 2014 7:50 pm

Споделям един страхотен текст на Веселина Седларска за Б. Б.Заслужава си да се изчете до последната точка.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Jun 03, 2014 8:10 pm

БатСерго и ДПС ебаха мамата на държавата, Марфа все още обсебена от Бат Бойко. Ироничното е, че в статията се говори за манталитета на избирателя. Jesus fucking christ... :roll:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Jun 03, 2014 8:29 pm

Що пък да е иронично говоренето за манталитета на избирателя? Нещо невярно да е казала жената? Или просто си хейтиш така, за принципа.

И ако в момента има наводнение трябва ли да си оперирам паметта от пожара, който го предизвика, знаейки, че най-вероятно именно той ни чака, след като водата отново се скрие в канала?

Понеже в момента положението е следното, нали:

Бат ти Серго ближе рани, ДПС се е притаило, а Бойко, когато не пие кафе с Местан, отново взе да спохожда телевизорите и да блъска с юмруци в гърдите си, дерейки се "Булгар! Булгар!"
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Jun 03, 2014 8:41 pm

Червените и турците, когато унищожиха икономиката на страната, Бат ти Бойко беше още пожарникар. Така че си свери малко приоритетите. Не ми пука за човека, никога не съм гласувал за него, но е досадно, като виждам как се игнорират хора, които наистина заслужават смърт за това, което са сторили. ББ е лимонка, която отвлича внимание. Създава илюзията, че в държавата се разместват някакви пластове. След него иде потопа червени изроди, които консумират всичко.

Когато ГЕРБ бяха на власт, техните мутри поне не се шляеха по улиците без да им пука от нищо. Откак БСП взе властта, пак плъзнаха мутрите, отви се кранчето и се строи на поразия. И ся няма да могат да си изкарат мандата и пак половината строежи ще седят недовършени завинаги, а парите за проектите ще се изпарят незнайно къде.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Jun 03, 2014 9:03 pm

Приоритетите ми ли? Те пък какво общо имат с цялата работа? А ти що не вземеш да си свериш хронологията?

Бат ти Бойко не е пожарникар от не знам кога - още от 90-те е мутра, охранявала Тодор Живков. С ИПОН се занимава до 2001, когато стана генсек на МВР, после беше софийски кмет, после беше главен Бай Ганьо на републиката. Част от генсекването и последвалото му кметуване беше по времето на Тройната коалиция, като той направи немалко, за да задуши всеки възможен протест срещу нея.

В момента БСП и ДПС продължават с дейността си, единственото, което тоя самороден талант върши, е да реве за кафеварката си и да плямпа глупости в ефир.

А това:
Когато ГЕРБ бяха на власт, техните мутри поне не се шляеха по улиците без да им пука от нищо. Откак БСП взе властта, пак плъзнаха мутрите, отви се кранчето и се строи на поразия. И ся няма да могат да си изкарат мандата и пак половината строежи ще седят недовършени завинаги, а парите за проектите ще се изпарят незнайно къде.
:facepalm:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Devoted of Slaanesh
Paragon
Posts: 740
Joined: Fri Jul 04, 2008 2:53 pm
Location: Austria

Post by Devoted of Slaanesh » Tue Jun 03, 2014 9:09 pm

Къса е хорската памет. В това съм се убедил лично. :lol:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Jun 03, 2014 9:43 pm

Ето отново тук се разгаря спор за ББ, като е факт, че най-големите разграбвания на държавата имат сравнително много малко общо с него. Или твърдиш, че в мандата на ГЕРБ се краде повече, отколкото преди това царя и тройната коалиция? Или пък през 90-те, кризи, инфлации все причинени от БСП. Но не, ние сме тук и говорим за Бойко Мутрата, тази изключително комплексна личност, за която е нужно да се пишат фермани по онлайн порталите.

Нови правителства идват, падат, създават некви чутовни абсурди, като Делян Пеевски, заминават си, но въпреки всичко ние си говорим за Бойко Мутрата. :roll: Какво ви се е вкоренил в главите?

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Jun 03, 2014 10:03 pm

Ооо, я си гледай здравето! Пфф! :roll:

------------------
БСП: Ще проявим характер и ще строим "Южен поток" въпреки санкциите

Честито, народе. Просто вече не знам. :neutral:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jun 03, 2014 10:21 pm

Image
:mrgreen:
:ninja:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Jun 03, 2014 10:46 pm

Габрово обаче е на първо място по усвояване на евро средства , а безработицата спадна и средната заплата се качи доста откакто ГЕРБ са на власт.

И аз ги плюех но фактите са си факти и не напразно Дончев получи над 90% префенренции на евровота.

Какво направиха БСП - изгониха шефа на ВИК който го знаеха в целия град и беше професионалист с 20 години опит и сложи свой човек който няма грам понятие от мрежата в града и създаде куп поразии докато го махнат. Махнаха шефа на Ценртален балкан резервата и сложиха за шеф турчин от ДПС който е осъден за за незаконна сеч. Опитаха се да спрат парите за водния цикъл. Опитаха се да спрат асфалтирането. Опитаха се да спрат почистването на канала на Янтра. Опитаха се да спрат обновлението на училищата.

Герб през това време направиха 3 парка, очистиха канала, реставрираха старите улици, Построиха Историческия музей наново, поставиха камери навсякъде по кръстовищата и намалиха джигитите. В момента сме на второ място по ниска безработица след София. А моята заплата скочи от 300 лева нередовно изплащани , до 650 чисти с бонуси. А работа наистина има - много повече от преди.

Ако си Габровец не знам какъв трябва да си че да гласуваш за БСП. А почти всички които познавам са доволни от Дончев и Таня Христова.

stealth
Scholar
Posts: 112
Joined: Thu Jan 03, 2008 3:37 pm

Post by stealth » Wed Jun 04, 2014 8:46 am

Браво на Габрово! Въпреки, че отдавна не съм минавал от там, чувам добри неща. И все пак, чисто принципно това
RRSunknown wrote: Какво направиха БСП - изгониха шефа на ВИК...
Не го правят само БСП. При всяка смяна на властта се назначават „наши“ хора на ръководни позиции. ВиК, болници и т.н.
При нас, директора на болницата си остана, след като цялата болница се вдигна на протест за да го подкрепи.
Шефа на ВиК-то си замина и се върна стария от преди 4 години. Тихо и спокойно.

Номерът е не в партията, а в човека, който ще заеме позицията. Изтеглили сте добри лотарийни билети :D

User avatar
Devoted of Slaanesh
Paragon
Posts: 740
Joined: Fri Jul 04, 2008 2:53 pm
Location: Austria

Post by Devoted of Slaanesh » Wed Jun 04, 2014 9:32 pm

Един позабравен герой и Бойко цузамен:

https://www.youtube.com/watch?v=bS9r3XVpwjo

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Fri Jun 06, 2014 10:42 am

http://offnews.bg/news/%D0%9F%D0%BE%D0% ... mment_link
на живо пресконференцията на БСП относно изказването на Местан вчера. Боже, какви абсурди редят, направо ми се изчерви монитора...

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Fri Jun 06, 2014 10:49 am

Не мога да се стърпя да не цитирам Серго от преди 1 мин:
"През февруари 2013 (!!!) година хиляди българи излезнаха на протест и поискаха рестарт на политическата система. Време е да помислим и всеки да поеме своята отговорност."
След 1 година протести, той се присетил за февруари 2013!?!?!? Изпуших, честно!

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 9 guests