Гледано напоследък, част V

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6917
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sun Jul 01, 2012 11:46 pm

Има я в end credits само. В самия филм я няма.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Jul 02, 2012 9:15 am

Много е як Рокът, подкрепям :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Mon Jul 02, 2012 10:03 am

Доста забавно филмче :mrgreen:

Двамата главни младежи са intensely bitch-slappable (все пак пичът е по-симпатичен, а и впечатлява с вокали, една песен на Форинър направо я изкърти), Круз за щастие обаче е вопиющ идиот, Джиамати, Болдуин и Бранд също са подобаващи олигофрени, а Акерман е яка, при все фадромата в долната част от лицето си.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6452
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Thu Jul 05, 2012 5:18 pm

Току-що се прибрах от прожекцията на "Рок завинаги".
Залата беше почти празна, обаче пък хората, които бяха там, не спряха да си припяват на песните.
Не знам кога за последно съм бил в толкова добро настроение след някой филм, честно.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Jul 07, 2012 12:18 am

Новият Спайдърмен е pathetic. Не помня откога не бях гледал по-излишен филм. Опитите на Сам Рейми преди това изглеждат като класика на тоя фон. Повече в блога.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sat Jul 14, 2012 10:39 am

Silver wrote:Новият Спайдърмен е pathetic. Не помня откога не бях гледал по-излишен филм. Опитите на Сам Рейми преди това изглеждат като класика на тоя фон. Повече в блога.
Still a better movie than The Avengers :mrgreen:

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sat Jul 14, 2012 11:15 am

Тсссс

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sat Jul 14, 2012 2:18 pm

Ми нз. Ревютата, мненията на приятели гледали го. Всичките отзиви, които събрах до тоя момент са доста позитивни.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jul 19, 2012 4:12 am

Видях тъкмо The Amazing Spider-Man. Много ме израдва, Андрю Гарфийлд е къде 1000 пъти по-добър избор за ролята (и за която и да е друга роля) от Тоби Магуайър.

Ревю в блога


Странно ми е некво, че никой не е писал.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Devoted of Slaanesh
Paragon
Posts: 740
Joined: Fri Jul 04, 2008 2:53 pm
Location: Austria

Post by Devoted of Slaanesh » Thu Jul 19, 2012 12:38 pm


User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1939
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Mon Jul 23, 2012 2:17 pm

Едно ъпдейтче на нещата, които гледах. njoy :mrgreen:

Jeon Woo-chi: The Taoist Wizard - с участието на корейския Джони Деп, един кучекон и трите най-безполезни божества в историята(по-зле са от пратчетовите). Слаб е, но забавен.
6/10

Micmacs: A Tire Larigot - странно, но от всички филми на Жонет, този ми хареса най-малко. Явно съм се преситил на жълто.
7/10

Get The Gringo - всъщност доста приличен екшън. Напълно гледаем, дори пуска няколко добри лафа. Ако не беше изпълнението в стил анимационно филмче от 65-та, което позволи финалния млатеж, щях дори да му пиша 7-ца.
6/10

Tucker and Dale vs. Evil - останах излъган от няколко коментара тук във форума. Жалко за добрата идея, защото филмът беше откровено слаб, а целият плот отново виси на анимационни изпълнения и картонени персонажи, което поне на мен никак не ми е забавно.
6/10

Lockout - Максимална Клишираност. Май имаше едно-две rescue mission клишета, които ги нямаше, другите са налице. Все пак не е пълен боклук, само частичен. Ефектите са като от видео игра(специални адмирации за Highway chase сцената в началото :lol: ). Само се надявам Лукас да не ги съди, задето му окрадоха идеята със мега-станцията с удобна дупка, в която да поставиш бомба за максимален ефект. Законите на физиката също ги нямаше никакви. Но пък ми хареса тъпия брат, затова му пиша бонус.
6/10

God Bless America - отново бях излъган от коментарите, този път в обратна посока. Вярно, че монолозните обяснения защо е този филм ми дойдоха в повече, а и мацката можеха да ни я спестят, но за сметка на това ми хареса началната сцена с нашия човек пред телевизора. Определено най-доброто във филма. И екшън сцените бяха доста добри, но тях ги видяхме в трейлъра. Абе не беше лош.
7/10

21 Jump Street - определено попадението ми за това лято. Не се подлъгвайте по опаковката. Филмът не е **** Movie тип тъпня. Всъщност е доста свежа комедия, с почти пълна липса на идиотски хумор и някои доста интересни сцени. Има също така и камео на Джони Деп, който е играл в оригиналния сериал, по който е правен филма. Заслужава си.
8/10
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6452
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Jul 23, 2012 2:35 pm

Martix wrote: Lockout - Максимална Клишираност. Май имаше едно-две rescue mission клишета, които ги нямаше, другите са налице. Все пак не е пълен боклук, само частичен. Ефектите са като от видео игра(специални адмирации за Highway chase сцената в началото :lol: ). Само се надявам Лукас да не ги съди, задето му окрадоха идеята със мега-станцията с удобна дупка, в която да поставиш бомба за максимален ефект. Законите на физиката също ги нямаше никакви. Но пък ми хареса тъпия брат, затова му пиша бонус.
6/10
Това е напълно вярно, бтв, обаче филмът ми хареса страшно много. А пък идеята е взета почти директно от "Бягство от Ню Йорк"...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Wed Jul 25, 2012 9:00 am

Гледах вчера The Amazing Spider-Man и не ми хареса въобще.

Андрю Гарфийд наистина е много по-добър за ролята от Тоби. Капитан Стейси беше доста яко изигран и ме кефеше. Това са хубавите неща, за други не мога да се сетя.
Всичко, ама всичко във филма е толкова банално, толкова дъвкано и предъвквано, че повече няма накъде. Злодят е ужасяващо еднопластов и скучен с тотално елементарна и нелогична мотивация. Ема Стоун изглежда както кукла Барби и героинята й има кажи речи толкова дълбочина, характер и значимост в сюжета. Тя и Петър имаха два по-яки момента, но като цяло просто не ми пукаше. И всъщност целия филм беше безобразно скучен, във втората половина през пет минути си поглеждах часовника и чаках да свърши. Половината сюжетни линии просто се изпариха по средата на филма и повече дума не се каза за тях.

Не мислех, че ще съм чак толкова разочарован.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Jul 25, 2012 9:14 am

Това с половината сюжетни линии изчезващи в нищото напоследък го има във всеки втори филм. Прелестта на филмите замислени като част от поредица, нали...

Едит: АААААААААААААААААААААААА, бях написала "линий"!!!!!
Last edited by Morwen on Wed Jul 25, 2012 9:39 am, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Jul 25, 2012 9:22 am

Морви... Препрочети си поста :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests