Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6458
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Feb 10, 2015 3:44 pm

Преди малко научих, че във ФМИ ми е преподавал братът на Волен Сидеров :shock: А аз си мислех, че съвпадението на фамилиите им е случайно...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Feb 11, 2015 10:14 pm

Тая сутрин пристигам в офиса и кво да видя: полиция. Някой разбил вратата, влязъл, овършал всичките шкафчета, задигнал един лаптоп, няколко пръчки рам и безумни неща като преполовената лимонада и овлажняващия крем за ръце на една колежка. А от моето шкафче липсват античният ми, много измърлян и скапан несесер за моливи (моливите са изсипани в шкафчето) и един наръч малки мускалчета с розово масло, които бях донесла преди 100 години в Канада, за да ги раздавам наляво надясно и впоследствие така и не раздадох. Панерчето от мускалите, дето беше по-ценно от самите мускали всъщност си стои. Може да е сложил мускалите в несесера. :lol:

Колежката с овлажняващия крем го е изненадала докато тоя е вършал из лабораторията и той се е изнесъл. Сега полицията снема отпечатъци от квито там предмети и плоскости им падне, но е очевидно, че тоя е носил дебели гумени ръкавици - има отпечатъци от тях навсякъде. Същият май е разбил и няколко студентски шкафа на долния етаж.

Емоции.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Feb 11, 2015 11:25 pm

много тъжнина има в тази случка :)

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Thu Feb 12, 2015 1:57 pm

Добре че не е пострадала колежката, която е сварила крадеца.

Аз споделям, че пред офиса ми има кола с натрупана пряспа сняг на предното стъкло, на която някой е написал с пръст VALAR MORGHULIS :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Уви, няма как да снимам.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Thu Feb 12, 2015 10:21 pm

Аз искам да споделя, че днес някаква луда веганка почна да крещи в университета и да обяснява как било убийство и обидно за веганите това, че към кафето се предлага:
1. сметана
2. сметана от растителен произход
3. мляко 3.5 процента
4. мляко 1.5 процента
5. соево мляко
6. бадемово мляко.

Имаме вегетарианска менза, в която винаги половината неща са вегански, в невегетарианската менза също винаги има веганска храна, но тя смяташе, че трябва да ядем само тофу. И тъй като това е Берлин тя не е една от малкото :shock:

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri Feb 13, 2015 8:15 am

Изключително противни същества са ми това.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Fri Feb 13, 2015 9:24 am

Най-фрапантното е, че тук те имат огромен избор, но искат да ограничат месоядните. Да питаш някого как ти е мейла и той да ти отговори с TOFU DOES NOT BLEED е страшно. Вегетарианците стават, но смърт за веганите, които обясняваха как трябва да храниш котката си с растителна храна :lol:

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Fri Feb 13, 2015 9:29 am

Скоро попаднах в Тъмблр точно на такава простотия - как животното съвсем спокойно можело да свикне да не яде месо... Идеше ми да скоча в монитора и да убия идиота, който го беше написал...

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Fri Feb 13, 2015 9:59 am

Вече нищо подобно не може да ме впечатли, откакто разбрах, че има хора, които отричат съществуването на СПИН, не се лекуват, въпреки че са заразени, крият този факт от околните, включително и от лекарите си, раждат деца и ги кърмят, и също не ги лекуват. Ето за тези същества е нужна бавна и мъчителна смърт в изолация на някоя колония. А веганите са просто някакви там, не си струва да им се нерви човек.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Feb 13, 2015 2:05 pm

Абе, когато ти пречат на теб да ядеш, няма как да не се нервиш...
Аз имам един съученик, който беше тръгнал да доказва колко е лошо яденето на месо като постна снимка с гола вързана окървавена жена, на която й влачат окървавеното бебе нанякъде (за краката, с глава, удряща се в пода) и й изтискват гърдите. Защото при кравите било абсолютно същото. Рипортнах снимката, но къде ти...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Fri Feb 13, 2015 3:51 pm

Имаш съученици с "интересни" навици.

Вероятно аз съм дебелокожа, но на мен викове и крясъци в общото пространство на тема колко е лошо да се ядат животински продукти биха ми били по-скоро смешни, отколкото да ми попречат да си консумирам пържолата. Вече ако някой дойде да ми мели лично на главата, докато ям, бихме имали проблем и скандал, който би могъл да завърши с бой :mrgreen:
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Feb 13, 2015 5:35 pm

Litz wrote:Аз искам да споделя, че днес някаква луда веганка почна да крещи в университета и да обяснява как било убийство и обидно за веганите това, че към кафето се предлага:
1. сметана
2. сметана от растителен произход
3. мляко 3.5 процента
4. мляко 1.5 процента
5. соево мляко
6. бадемово мляко.

Имаме вегетарианска менза, в която винаги половината неща са вегански, в невегетарианската менза също винаги има веганска храна, но тя смяташе, че трябва да ядем само тофу. И тъй като това е Берлин тя не е една от малкото :shock:
Искам да съм богат така, че да си отворя собствен първокласен ресторант. На вратата горе ще пише:

Нищо тук не е органично, био, локално, веганско или артизанско, кошер или халал. Ако имате алергии ще умрете. Специални модификации по менюто не са позволени.

Поне ще знам, че ще клиентите ще са човешки същества.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Fri Feb 13, 2015 5:53 pm

Бе то не са само виковете. Ако си канен на гости на приятел веган, то ти трябва да му приготвиш нещо без месо мляко, яйца, сирене и тн, но той няма да ти приготви месо. Дори вегетарианска храна няма да има. Защо единият уважава и се съобразява с другия, а другия налага своето? Това не е като с пушачите, щото единият наистина вреди на другия тогава. Ако като си хранят децата с боб, леща и соя извършват престъпление. Това да си натрапваш изборите на други хора е толкова ужасно.

И всички са защитници на РЕТА разбира се :mrgreen:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Feb 13, 2015 10:08 pm

Защо ти хем си канен хем ти му приготвяш храната?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Feb 13, 2015 10:37 pm

Тя имаше предвид в противоположната ситуация.

И да, веганите са култ, който перманентно се опитва да те кънвъртне. Диетата им е депресивна, нездравословна и убийствено претенциозна, да не говорим какво неудобство причинява на всички около тях. И най-дрзнещото е, че покрай тях се развива вбесяваща хипстър дка супер скъпа хранителна индустрия. Мразя ги неистово и един ден като каня приятели на вечеря, ще направя всичко по силите си да изключвам тия култисти. Ain't nobody got that many almonds.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests