Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Thu Jul 21, 2011 2:40 pm

В София има едно конкретно място, откъдето купувам дини - толкоз са сладки и вкусни, че направо се оливам от ядене :)

Това е една открита сергия на улица Коперник (кв. Гео Милев, зад Плиска, близо до Шипченски проход). Сергията се намира кажи-речи срещу Т-Маркета, само че малко по-нататък по Коперник (като Шипченски проход ти остава зад гърба).

Хората са си едни и същи всяка година, продават пъпеши, дини и тикви собствено производство, адски вкусни. От 3 години съм им редовен клиент и тая година мисля да продължа, макар че новата квартира ми идва далечко оттам :)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Jul 21, 2011 4:36 pm

Мдааа мноу далече за някакво си плодче :) Туак в билла напоследък са се объркали и малките дини са идеални.
:ninja:

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Fri Jul 22, 2011 7:54 am

Днес за първи път видях кортеж от 3 коли с контроли и полиция в 7 сутринта :Д почувствах се много приятно, че хода пеша :Д

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Jul 22, 2011 11:46 am

Доста е дразнещо, когато разни краставичари се опитват да ти пробутват краставиците си за природнообогатени биоактивни кюкамбъри. Преди време разбрах, че навиването на ролки на мокра коса е супериновативната процедура "водна ондулация", а днес във ФБ попаднах на този текст

"В зашеметяващ пример за способността на модата да преосмисля забравеното с години, блузата се развихри на модните дефилета тази година. Подкрепяна от мощни италански имена като Chloe, Gucci и Fendi, тя щурмува като най-хитовия елемент в облеклото за лято 2011. Освен всичко блузата е уникална с това, че може да ви даде десетки различни визии в зависимост с какво е комбинирана. Във веригата ... се усеща, че клиентите бързо се адаптират и отговарят на тази нова тенденция. Това е нещо добро, защото блузата е готова да бъде основен елемент за есента."

Зашеметяващо, ние досега блузи не сме виждали и не знаехме, че се обличат, а не се обуват, да не говорим че никога не би ни хрумнало да ги носим есента!
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 22, 2011 11:47 am

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:ninja:

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Fri Jul 22, 2011 12:18 pm

От мойта типично геймърска позиция ще река:
-- Блуза...това ми звучи на нов райд бос, който ще пуснат в новия експанжън на Уоу....
Винаги съм се чудил защо някой трябва да ти казва какво да обличаш.... и това, че е на мода...Каква е разликата....ц.
По икономически погледнато очаквайте увеличение на блузите?!...
Ебаси щуротиите....

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Jul 22, 2011 12:21 pm

По-скоро "а, докарали са ни два камиона блузи, вместо един, дай да ги изрекламираме някак" и някой не е имал идеи...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 22, 2011 10:26 pm

Абе, само на мене ли vbox7 от няколко дни ми зарежда ужасяващо бавно?
:ninja:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Jul 22, 2011 10:33 pm

http://www.megaupload.com/?d=CW18T4LU
^Споделям това парче. Написах го преди няколко дена, но едва онзи ден успях да го докарам до годен за слушане вид. Всичко е изсвирено от компютър, понеже не разполагам нито с необходимите инструменти - вкъщи имам само две класически китари, нито с техника за запис, която да ми свърши някаква работа. Докато намеря някакъв бас, който да става за слушане, мина бая време, и пак не намерих това, което търсех, но... Каквото е, това е. Дано не подразни слушателите много. :)
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Jul 27, 2011 10:35 am

Намерих в чекмеджето на бюрото си една пукаща опаковка, обаче найлонът е ужасно дебел и не мога да пукам мехурчетата. :(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jul 27, 2011 11:56 am

Уф остаих голфо на сервиз най-сетне, като гледам как му светнаха очите на майстора от ся почвам да дипля стотачките... :? :dunno:
:ninja:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Jul 31, 2011 6:54 am

Направих си Facebook account, за да се свържа с едни стари приятели, та да споделя първото си впечатление - това чудо СМЪРДИ. Не знам защо въобще хората се занимават с този хаотичен ужас. Заливат те с тонове ненужна информация, но дори да си намериш списъка с friends е мини-приключение - за целта трябва да си гледаш профила, ебати. Orkut от едно време беше далеч по-добре направен.

п.п. За капак жена ми иска да ме blackmail-ва с Facebook, проклетницата. Ще види тя като подкарам някоя много тъпа Facebook игра само, за да я тормозя с царевица или каквото там си пращат хората.

п.п.п. Защо за бога няма нормален начин за браузене на групи или нещо от рода на Communities в Orkut? Или на каквото и да е друго? Защо няма опция "Disable ALL notifications", за да не получавам по пет имейла за всеки булшит на Facebook, а трябва да прецъкам списък със 100-те предлагани вида тормоз? The stench is overwhelming.
Last edited by AlDim on Sun Jul 31, 2011 7:31 am, edited 1 time in total.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Jul 31, 2011 7:29 am

Ташакът е пълен, щото нашият ме пита на всеки 30 секунди как да направи нещо си във ФБ. На всеки 5 минути идва в стаята да изрази шумно възмущение от ФБ интерфейса. Ще рече човек, че някой му е опрял патлак в главата, за да го накара да го ползва. Или всъщност не, ако Сашко имаше опрян патлак в главата, щеше да е доста по-тих в неодобрението си, подозирам. И закво пита мен? Аз влизам в тоя ФБ веднъж на високосна, когато Симеон ме изнасили да лайкна поредната картинка или линк. Нямам понятие къде са му половината опции, а и не ме интересува.

И все пак сега се чудя дали да си сложим като профилни снимки такива, на които сме двамата заедно. Щото е безкрайно важно светът да е уведомен за вечната ни и неразделна любов. И да почнем да си пускаме статус ъпдейти на всеки кръгъл час, които после да минаваме да лайкнем. Супер важно е! Така ще имаме истинска ФБ връзка!!! И май трябва най-сетне да снесем някое чаве, щото на тая възраст женски профил без чаве на профилната снимка си е за ФБ остракизъм направо...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Jul 31, 2011 7:35 am

Amelia wrote:Супер важно е! Така ще имаме истинска ФБ връзка!!!
Еми ти вече ме poke-на и аз те poke-нах back, така че на път сме!!!

А аз отивам да си цъкам Forza, след като най-накрая нацъках всички неща, за които не искам Facebook да ми праща имейли (за половин-един час ми навъртя поне 15 за едното нищо...).

User avatar
Rentless
Scholar
Posts: 149
Joined: Fri Aug 06, 2010 7:44 pm

Post by Rentless » Sun Jul 31, 2011 9:18 am

ФБ е уникален и по нежеланието да трие приложения, да отказва приятелства и разни дреболии от сорта. Принципа е Accept или Hide. Тоест Избирай между Да или Може би. Уникално.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 49 guests