Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sun Jul 03, 2011 8:50 pm

О-Боже-на-махмурлука ... какво менте е наливала тая барманка вчера в диското че от триста грама така да ме цепи глава днес :(
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jul 03, 2011 10:00 pm

Остаряваш бате ;р
:ninja:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jul 04, 2011 12:22 pm

Или просто си пил рандъм менте :wink:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Jul 04, 2011 6:21 pm

Да, дискотечният алкохол има висока степен на риск, не виждам защо се учудваш.

Бтв, не се кефя на инициативата със 100-те национални обекта. Оказа се, че ако идеш до Рилския, ще ти разпечат книжката само ако дадеш 8 лв вход за музей. Аз тъй като бързахме и съм го гледала поне три пъти, бях твърдо решена да не го правя. Едно, че самият манастир е къде-къде повече забележителност от музея, а от друга страна 8 лв е най-високата такса в български музей, която съм срещала досега. Егаси изнудването!
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Jul 04, 2011 6:26 pm

в София музеите от обектите са по 10лв.

иначе това не е навсякъде практика, просто всички администриращи хора в Рилския принципно са големи гъзове. Стоте обекта нямат нищо общо. На много места подпечатват книжки без изобщо да влизаш в обекта (което е също толкова, ако не и по-тъпо).

Единственото друго място, което досега ме е издразнило като теб - Рилския; това беше Ал. Невски, където бият печат само в криптата. Еми сорка, ама криптата е доста по-тъпа от катедралата и абс излишна, освен ако си маниак на икони. В такива случаи казвам, че съм студент (и без това не съм си завършил магистратурата). Кат ми се правят на хитри, и аз ще им се правя на хитър ><
This is it. Ground zero.

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Tue Jul 05, 2011 5:55 pm

Пффффффф. Мдам, запознат съм с идеите за спестяване (и съответно за печалби) при продажба и разпространение на разни неща на едро, ясно ми е какво значи economies of scale и т.н., дори в някои случаи знам защо :) И все пак... все пак, когато видя, че мога да си поръчам 180 бройки от един чип за 98 юана, а 5000 бройки - за 24 юана (четири пъти по-евтино), нещо в логическия ми мускул започва да притреперва неконтролируемо :)

Добавено: Да, да, знам, опаковане, транспортиране и разни други шментики... но все пак си притреперва все така неконтролируемо :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Jul 08, 2011 2:19 pm

Във ФБ имам покана за приятелство от Гюлхан Асенов, с интереси кючек, "Листопад" и приказките на Андерсен. Един от тримата му приятели е Tuning Gazarq, на снимката е на около 13 вероятно... защо?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jul 08, 2011 2:28 pm

Интересни хора......

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Fri Jul 08, 2011 2:38 pm

Morwen wrote:Във ФБ имам покана за приятелство от Гюлхан Асенов, с интереси кючек, "Листопад" и приказките на Андерсен. Един от тримата му приятели е Tuning Gazarq, на снимката е на около 13 вероятно... защо?
ю маде май дей :lol: :lol:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Jul 08, 2011 6:50 pm

Хоум, суийт хоум! :heart:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Fri Jul 08, 2011 7:22 pm

Morwen wrote:Във ФБ имам покана за приятелство от Гюлхан Асенов, с интереси кючек, "Листопад" и приказките на Андерсен. Един от тримата му приятели е Tuning Gazarq, на снимката е на около 13 вероятно... защо?
:rofl:

Така е в "най-голямата" социална мрежа на света.

Facebook - rocking since 2004.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Jul 08, 2011 8:27 pm

На FB нищо му няма. Даже хубаво показва хорската простотия. Аз не крия, че сталквам хорица из бука и им се подигравам на личните драми. :lol:

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Fri Jul 08, 2011 9:19 pm

Amikae wrote:На FB нищо му няма.
Seriously, има му. Целия му възход беше грешен. ФБ не се наложи на сцената като истинска социална мрежа, а като онлайн ферма. В смисъл как да го приема "фейсбукито", когато - се намираме с някакъв полузабравен френд след сумайти време и той няма "Здрасти" няма "Как си", първото му съобщение е "Моля ти се, прати ми 2 кутии пирони и 3 греди за фермата, че утре ми изтича срока за ненам ко си"? Щом като един човек е предразположен да започне общуването си в "социална мрежа" по тоя начин, правете си сметка. От там насетне, всичко е Доби-та, Гюлханчовци и тем изродните им.

П.С. Не, найстина - Tuning Gazarq :roll:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Jul 08, 2011 9:58 pm

Mindcrime wrote:
Amikae wrote:На FB нищо му няма.
Seriously, има му. Целия му възход беше грешен. ФБ не се наложи на сцената като истинска социална мрежа, а като онлайн ферма. В смисъл как да го приема "фейсбукито", когато - се намираме с някакъв полузабравен френд след сумайти време и той няма "Здрасти" няма "Как си", първото му съобщение е "Моля ти се, прати ми 2 кутии пирони и 3 греди за фермата, че утре ми изтича срока за ненам ко си"? Щом като един човек е предразположен да започне общуването си в "социална мрежа" по тоя начин, правете си сметка. От там насетне, всичко е Доби-та, Гюлханчовци и тем изродните им.

П.С. Не, найстина - Tuning Gazarq :roll:
Виж сега, на теб FB ти дава ВЪЗМОЖНОСТТА да игнорираш изцяло такива рикуести. Това ме кефи във FB, че можеш да направиш нещата, както ти харесват. Това е перфектната социална мрежа. Никой нищо не те кара да правиш. Всичко си зависи от теб.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 08, 2011 10:02 pm

Еми квито масата хора такава и мрежата :idea:
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 67 guests