Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Споделете пак

Post by Litz » Sat Jun 11, 2016 1:57 am

Егаси цирка на абсурда днес при нас в Берлин :lol:
При телевизионната кула и Праймарк, където ни е най-оживеното място, пък и в момента има някъв базар, изведнъж стана няква патаклама. Стотици полицаи, затвориха Праймарка(драмата), базара, магазините, спряха метрото и достъпо да него въбще всичко беше барикадирано от всички страни. Питаме полицаите кво се случва и има ли метро и защо аджеба е тоя цирк и те "Ми има съмнение за бомба и обискираме тука и зарад това и метрото ви е спряно." Ок де, ама десетките хиляди хора, които винаги клса си на тоя площад бяха всичките там и пиеха спокойно бири и гледаха сеир. Прибирам се и чета кво що. Оказва се, че всичко това е станало заради забравен, но безобиден включен фритюрник. :metal:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Споделете пак

Post by The Dragon » Sat Jun 11, 2016 2:05 am

Litz wrote:Прибирам се и чета кво що. Оказва се, че всичко това е станало заради забравен, но безобиден включен фритюрник. :metal:
ако знаеш пърженото колко е опасно за общественото здраве ще погледнеш с други очи.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Споделете пак

Post by Litz » Sat Jun 11, 2016 5:04 pm

:unsure:
The Dragon wrote:
Litz wrote:Прибирам се и чета кво що. Оказва се, че всичко това е станало заради забравен, но безобиден включен фритюрник. :metal:
ако знаеш пърженото колко е опасно за общественото здраве ще погледнеш с други очи.
Оказа се че е rice cooker, така че тоя аргумент не важи :mrgreen:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6458
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Споделете пак

Post by tigermaster » Tue Jun 21, 2016 1:37 pm

Съдбата е странно нещо май.
Преди няколко дни ми се обадиха с предложение за най-сериозния ми преводачески ангажимент до момента. Онзи ден ми изпратиха материалите, по които щях да работя. Вчера тъкмо се бях запознал с тях, когато в квартала останахме без ток за няколко часа и съответно не можах да свърша почти нищо. Започнах да се притеснявам, че заради тая тъпотия няма да мога да вляза в крайния срок, който сам си бях определил...
Днес притесненията отпаднаха - защото, поради независещи от мен причини, отпадна и ангажиментът. Т. е., беше отложен за доста време напред. Чудя се дали да ме е яд сега. Щях да взема прилични пари за това нещо, пък и текстът е готин...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Вашта леля
Scholar
Posts: 128
Joined: Thu Dec 03, 2015 10:29 pm

Re: Споделете пак

Post by Вашта леля » Thu Jun 23, 2016 10:25 am

Искам да ви спамна с един благотворителен сайт, който финансира разни хубави инициативи като набира пари чрез кликове:

http://greatergood.com/

Всяка седмица се финансира различна кампания, която можете да видите отстрани на големия бутон "Click Here". :D Сайтът е свързан и с онлайн магазин с доста разнообразни готини неща, които също финансират инициативите. А най-отгоре е лентата с асоциираните сайтове, всеки от които също е посветен на някоя голяма благотворителна тема и се финансира по същия начин. За всяка тема кликът се брои отделно! - което е хубаво, защото можете да изберете коя да подпомогнете и коя не. (Аз например често съм се чудила дали да кликам за каузата на американските ветерани, но в повечето случаи все пак се смилявам.)

Та така, да ви агитирам активно да за един клик на ден - освен моралното удовлетворение ще ви носи и добра карма. :mrgreen:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6458
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Споделете пак

Post by tigermaster » Wed Jul 06, 2016 6:10 pm

Брах го в тъпотията... Две нерегламентирани спирания на тока в квартала днес. Преди три-четири дена пък спря три пъти за един ден. В последните две седмици е спрял сигурно двайсет пъти. Дори и аз и брат ми да не работехме вкъщи и да не губехме директно пари от това нещо, пак щеше да е неприятно, а то...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Споделете пак

Post by трубадур » Mon Jul 11, 2016 1:48 pm

свалих гипсовете, благодаря на всички, дека ми пожелаха бързо оздравяване - ю дъ мен :yay:

от друга страна, първите дни след счупването, в които не мош си почеша мъдорляците или да бръкаш в коя да е от клоаките в телото си е мега фейл като усещане, затва отказах храната в началото. От физиката ала джотаро нищо не остаа, тва да се прекинеш яде мускул за световно (сланината остава, мамицата й), придобих и обратното на фермерски тен (загорели пръсти и раменье, между които бели като краката на шведска девица предмишници), докат събирах витамин де редом с голи чужденки... като цяло - кофти преживяване.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Споделете пак

Post by Amelia » Tue Jul 12, 2016 6:20 pm

Радвам се, че си оздравял. Дано сега и раздвижването да мине добре. И някой път вземи напиши как го постигна тоя героичен успех да си счупиш и ДВЕТЕ ръце.

ПП. Има ен на брой хентая с подобни ситуации. Just sayin'... :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Споделете пак

Post by трубадур » Mon Jul 25, 2016 9:24 am

Amelia wrote:Радвам се, че си оздравял. Дано сега и раздвижването да мине добре. И някой път вземи напиши как го постигна тоя героичен успех да си счупиш и ДВЕТЕ ръце.

ПП. Има ен на брой хентая с подобни ситуации. Just sayin'... :lol:
Масажирах простатите на два шопара.


Иначе - днес установихме, че задникът на жена ми стои като заглавна снимка на някаква куха статия със статистика... от 2 години. Разбира се снимката е гепена от албум, плесната без да се замислят и никой не е питал фотографката дали мое или не - бг медиите в най-прекрасната им светлина.

Който се пляцика край Варна - Камчийски пясъци е страхотен плаж, широк, близо до гора и много дълъг. Разбира се говорим за мястото доста преди самия курортен комплекс. Миш-маш от къмпингари и дошли за един ден групички, заради големината си тълпата изглежда рехава. Като всяка двойка се изпокарахме с пристигането, след което заработихме в екип (а и дечурлигата бяха впрегнати да помагат). Няма точно определена зона за нудисти, но стоят някак си по средата по-далеч от непосредствените входове към пясъка. Но някои са точно до теб, като една жена беше гола с децата си точно до нас и правилно никой не обърна внимание и нямаше спорове и селски прояви.

Освен това магазин за фолиа и бои се запали вчера. Малко преди децата да отидат на ледена епоха петичката, някаква дива аларма започна да бръмчи. Дразни, да си ебе мамата, ама никой не проверява. Щерката все пак се показа през джама и вика, че нещата баш не са като хората. С жената фърляме некви бегли погледи и то - ко да видиш, огин. Бързото 112, а огънят поглъща лакомо рафтове, бъкани със запалими материали. Оказа се, че не сме единствените съседи, забелязали пламъците. Бързо общуване с хората, живеещи над магазина - да се изнасят от там. Минута-две по-късно, когато усетихме накъде отиват нещата, прозорецът просто гръмна. Последваха шест-седем избълвани през дупката взрива, най-вероятно кутии с боя или нещо подобно.

Евала на пожарникарите, дойдоха за няма и пет минути. 2 коли, адекватни и бързи действия. За съжаление едва ли е останало нещо в магазина използваемо. Освен това разчистиха стъклата и на сутринта освен зеещата дупка и малкото пепел по плочките, почти нямаше следи от случилото се. Цяла нощ един полицай стоя там да пази, ако случайно някой реши да се възползва от злощастието на собствениците. За щастие няма пострадали.

User avatar
Onslaught
Sorcerer
Posts: 401
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Re: Споделете пак

Post by Onslaught » Thu Jul 28, 2016 11:13 pm

New Justice League deleted scene !!111!
Spoiler: show
Мистериозен пратеник пристига на прага ми.
Image
Уговаря ме да се присъединя към отбора.
Image
Отпращам го разочарован, че само при мен Батман не си е направил труда да ме посети лично :evil:
Image
"Unless we keep the barbarian virtues, gaining the civilized ones will be of little avail."
"Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Споделете пак

Post by Amelia » Fri Jul 29, 2016 7:29 am

Ох бозиииииииииии!!!!!!!! Сашко ме пита що прилепчето е на фона на Шадоуденс. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Onslaught
Sorcerer
Posts: 401
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Re: Споделете пак

Post by Onslaught » Fri Jul 29, 2016 9:31 am

Снощи точно си разглеждах форума преди да прелети покрай мене и малко след това да се забие челно във входната врата. Докато го изчаквах да се освести малко се сетих да му направя и снимка за shadоwdance.
"Unless we keep the barbarian virtues, gaining the civilized ones will be of little avail."
"Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Споделете пак

Post by трубадур » Fri Jul 29, 2016 10:08 am

Най-пупестото прилепче, много са сладки

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Споделете пак

Post by Amelia » Sat Jul 30, 2016 8:13 pm

Сашко се събуди преди малко и дойде при мен с телефона си в ръце и с един такъв изцъклен поглед... Поглеждам телефона и там - клипче от Фейсбук, в което ни поздравяват за 5 годишното приятелство. Показват ни 4-5 снимки от миговете, които сме преживяли заедно, след което ни уведомяват "You like each other a lot... 19 times to be precise". Също, с голям апломб ни обявиха, че "and this happened on August 2nd, 2011", при което ни показаха снимка от 2006-а.

Начи, човек може да си извади най-различни изводи за това, което Сашко нарича our robot overlords. Първо, our robot overlords явно са пропуснали факта, че в системата им се водим ЖЕНЕНИ от 2008-а. Също, 19 лайка за 5 години показва прекрасно колко активни сме във въпросната система. Изобщо, нещастните опити на софтуера да прави подобни клипчета с акаунти на хора, които избягват да си уплоудват целия живот онлайн, направо ми късат сърцето. А сега ще накарам Сашко да махне всички наши снимки от Фейсбук, за да им е още по-трудно на роботите. Фък дъ диджитал ира енд итс констант булшит.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: Споделете пак

Post by AlDim » Tue Aug 02, 2016 11:00 am

Последните дни постоянно ме заливат с петилетни приятелства откакто се джойннах на Фейсбук. :lol: Як спамец.

Между другото миналата седмица се сдобихме с 2014 Honda Civic SI или моята версия на "fiscal responsibility". Май ще й викаме Надка, защото се предполага да е надеждна. :lol:
Spoiler: show
Nadka.jpg
Nadka.jpg (411.54 KiB) Viewed 3500 times
Няма турбо, но с 205 кончета и ръчни скорости ще се оправим някак. Интериорът и екстрите са особено радващи.

Междувременно продавам всякакви aftermarket чарколяци и ще кажа сбогом на Мишо и Миата-чан, които може да видите тук:
Spoiler: show
Misho.jpg
Misho.jpg (695.12 KiB) Viewed 3500 times
Spoiler: show
Miata-chan.jpg
Miata-chan.jpg (378.72 KiB) Viewed 3500 times

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests