Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Sep 03, 2013 4:22 pm

Xellos, този път от снимките къде се намира?

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Sep 03, 2013 4:35 pm

От Своге до един див баир дето ми е вилата, едно време сме се катерили с Христина и Жеко пешачката.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Tue Sep 03, 2013 4:58 pm

Изглежда чудесен за Mountain bike :)

Xellos, да не е след Своге вляво нагоре по баира - хубаво е там. Като ходихме си оставихме колата долу обаче - нагоре без джиБ не кефи
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Tue Sep 03, 2013 5:01 pm

thunder, тва последното да не е във връзка с един култов разказ за черен джиБ, който бях чел някъде? :lol:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Tue Sep 03, 2013 5:04 pm

Имаше един такъв култов разказ, за който ето този пътен знак ми напомня почти всеки ден:
Spoiler: show
Image
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Sep 03, 2013 5:13 pm

thunder wrote:Изглежда чудесен за Mountain bike :)

Xellos, да не е след Своге вляво нагоре по баира - хубаво е там. Като ходихме си оставихме колата долу обаче - нагоре без джиБ не кефи
Мхм чупил съм контрата на балканчето там нейде преди години заеби ти :). Дамм селяните вместо отбор да си бяха пооправили пътищата, дори за съборите горе не е минал багер малко от малко :(. Наглите дори ми слагат данък смет. Води се Косматица или по скоро след нея Дренови глави района, то там чукари да искаш де :).

Това съселите трябва да мрът на стада, направо са унищожили вилата за 2 годни, вече е необитаемо горе и с джиб да се кача няма смисъл. Тва квото е останало необрано от местните де :((((

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Sep 04, 2013 9:24 am

Добрата новина е, че колата е 100% наред. Лошата - не само гумите, ами и двете джанти са заминали. :(

Искрено се надявам застраховката да свърши някаква работа. :?

Междувременно карам един едно американско прасенце - Chrysler 200. Дебеличко е и със 175 коня едвам се влачи милото. Отвътре е сравнително приятно все пак.
Spoiler: show
Image
п.п. В dealership-а, където колата е в момента, ми предложиха с готовност да ми продадат гумите на скромната цена от 380 за всяка... При положение, че е невъзможно човек да ги намери за повече от 280 другаде в града. Шегаджии! :lol:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Sep 04, 2013 9:33 am

Да изумителни са разликите в цените на частите за коли в магазини на разстояние 50 метра един от друг. Успех със застраховката.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Sep 04, 2013 9:42 am

Баси, Ники, жалко за хижата. Беше много готино там! ;_;
Може ли да се оправят щетите?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Sep 04, 2013 11:09 am

Ммм трудно, при тоя път, липсата на вода и ток. Покрива целия е отишъл и тече, разни гризачи подозирам Съсели щом могат да съборят от рафта тежки неща са изяли пробили и Насрали всичко платнено хартиено и навсякъде. Вратата се разбива регулярно от селяците да видят дали нещо още е останало да отмъкнат. Дърветата са станали епично големи и само с резачка на бензин може да се разкарат, ако не паднат върху къщата в процеса, та като цяло с палатка и преносимо барбекю в джип ще стане, но не си заслужава разходите. Забавното е, че данъка му е колкото на гарсониера в Люлин към 40 кинта заради такса смет да се римува със деееба и свогенския кмет и са се чудя къде да го даря, щото разправиите с общината там се точат от 10 години при съседите да я махнат уж пак... заради офроуда е непродаваемо щото. Та така.

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Wed Sep 18, 2013 1:12 pm

Химико Технологическия Металургичен Университет - ХТМУ са няма толкова некадърни невменяеми келеши.

Казусът. Миналата година си взех първия семестър (първи курс), почнах работа и не можах да заверя втори. Тази година пуснах молба още август месец да ме преместят 1ва година задочно, защото трябва да работя.

Реакцията. След 200000 позвънявания на ДОМАШЕН телефон, решиха да ми кажат на 18ти СЕПТЕМВРИ, че молбата ми е ОТХВЪРЛЕНА, защото ФЪК ЛОГИКАТА. "Разрешавайки ми да си запиша 1ви курс отново" като разбира се, пак си платя първи семестър, което е невиждана простотия и некадърност. По този начин те не ми остават никакъв друг вариант освен да го направя, защото записванията за всеки друг университет са отдавна преключили.

Заключение. Просто всичко е супер. Губя една година така или иначе. А дори нямам възможност да ходя редовно на кьоравото им УНИ.

Допълнително. Чудя се къде трябва да влеза и каква специалност, за да има адекватни хора около мен. Явно не в България.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Sep 22, 2013 3:40 am

Ходих на autocross сесийка, организирана от Volkswagen. Срещу половин час слушане на рандъм неща за немското инженерство и невероятното качество на VW получих 2 обиколки (1 с VW GTI и една с американския Passat TDI). Също здраво огледах новия Golf GTI Mark 7, количката е велика. Интериорът, седалките, външния вид - много на макс е като за FWD хечбек. Гледам, че и спирачките са наедряли доста. Надявам се догодина да го тествам и него.

Image

А на паркинга с жената видяхме не едно, ами две Хачирокута, паркирани едно до друго! Едното беше рали кола с rollcage и всичко. Скоро ще кача снимков материал.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Sep 22, 2013 10:14 am

Мания, аз за GTI отдавна точа лиги ама... :D

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Mon Sep 23, 2013 10:20 am

Снощи се прибрах от почивката на о. Тасос (слънце, моренце, пясък, гръцко кафенце, релакс, и т.н.).

Пътуването (9 часа, с нашенски превозвач) беше с вмирисан дръглив автобус, половината хора си изповръщаха червата, шофьорите се направиха на ударени, били сме закъснявали, нямало да се спира (за горните 9 часа една спирка за 20 мин. на една бензиностанция заедно с още 1 автобус - какви километрични опашки бяха пред единствената тоалетна, да не описвам). Втората почивка от 10 мин я направиха по принуда, иначе щеше да се наложи да пращат автобуса на химическо след груповото повръщане.
Пристигаме със закъснение в София към един, стоварват ни на руски паметник, и такситата стават проблем - на стоянката имаше само 2-3, и те отказаха повикат още свои колеги за останалите 50-на човека, че се въртяха телефони....
И за капак - прибираме се вкъщи в 1 през нощта капнали, а вкъщи вода няма... днеска станахме рано да си изпратя дружката от почивката за Ст. Загора. И познайте - понеже сме били прекалено близко до централна автогара, нямало желаещи да поемат курса??! Трябваше да обещаем 5 кинта заплащане, за да благоволи да дойде и да ни вземе някой...
Казано накратко - It's bad to be back in Bulgaria!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Sep 26, 2013 10:27 pm

Днеска ебахти джакпота - подариха ми няколко кубински пури. Голям кеф - нищо общо с боклука който минава за тютюн в България.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests