Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 24, 2013 11:34 pm

Ми понеже родителите не ги изхвърлили, наще хора станали и си излезли. Просто не знам вече.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Fri May 24, 2013 11:51 pm

Amelia wrote::neutral:
Есетата за разни английски изпити като цяло са безумни. Аз покрай ТОЕФЛ-а дето трябваше да взема, за да дойда в Канада на кви глупости се нагледах...
Добре, че другата тема беше Most dangerous invention, та писах за историята на огнестрелните оръжия и влиянието им върху света. :lol: Повечето хора май са писали за атомната бомба, а реално барутът и оттам огнестрелните оръжия са затрили повече хора от Ренесанса до сега...

А това с гърнето е много втф. Иначе, нещо което винаги съм се чудел - когато пикаят навън, защо родителите държат на малките момчета пишоците? Не могат ли да бъдат приучени сами или просто нямат двигателните способности?
:mrgreen: Yes, this is what I ponder late at night.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Devoted of Slaanesh
Paragon
Posts: 740
Joined: Fri Jul 04, 2008 2:53 pm
Location: Austria

Post by Devoted of Slaanesh » Sat May 25, 2013 12:08 am

До определена възраст всеки малчуган ще се опика, на родителското тяло му е по-лесно да помага, вместо всеки път да го преоблича. Забравил си ги тия работи, а си малък да имаш свои деца май ... :wink:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sat May 25, 2013 12:43 am

Точно, щото очевидно нямам спомени ми е интересно. Все си мисля че на теория би трябвало 3-годишно дете да може да бъде приучено...
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Devoted of Slaanesh
Paragon
Posts: 740
Joined: Fri Jul 04, 2008 2:53 pm
Location: Austria

Post by Devoted of Slaanesh » Sat May 25, 2013 1:52 am

За пореден път, теорията не е приложима на практика ... :D

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat May 25, 2013 2:08 pm

СБОГОМ! СЛЕД КАТО ОНЯ ДЕН НЕ УСПЯХ ДА СЕ САМОУБИЯ С ЯГОДИ, ДНЕС ВЪЗНАМЕРЯВАМ ДА УМРА ОТ ЧЕРЕШИ! И АКО НЕ ПОМОГНЕ, РАЗПОЛАГАМ С ОЩЕ ЯГОДИ!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat May 25, 2013 7:48 pm

Деееа и шумните абитуриенти, човек не може и да дремне днеска от малоумни викове. :evil:

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sat May 25, 2013 9:12 pm

I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sun May 26, 2013 10:20 pm

Възмутен съм от Франция
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon May 27, 2013 6:57 pm

Призовавам всеки да прочете това:

"Пътувам в препълнена маршрутка, хората пътуват мълчешком, всеки се е замислил за нещо си. При едно спиране се освобождава мястото веднага зад шофьора, на което сяда млада майка, около 22-23 години, с 3-4 годишно момиченце. Тоест, тя седи с гръб към движението и с лице към хората в салона. Както тръгна маршрутката, и момиченцето започна да мрънка на майка си на тема "мамо, купи ми Барби!", при това едно такова протяжно и жално и с различен тон всеки път. Майка и и влезе в ритъма и и отговаряше с "за какво ти е Барби, имаш си вече три, по-добре да ти купя нещо друго" и т.н. Всичкото това мрънкане и виене почна да омръзва не само на мен, но и на останалите пътници. След няколко спирки стратегията на момиченцето се промени. Тя изведнъж стана важна и млъкна, като видимо се сети за нещо коварно. И след още една спирка се издаде:
... - Ако не ми купиш Барби, ще кажа нещо за теб на баба!
Майка и се усмихна: - И какво толкова ще кажеш на баба си за мен?
Момиченцето продължи: - Ще разкажа, ще разкажа! Аз видях нещо!
Цялата маршрутка затаи дъх, за да чуе какво точно е видяла малката.
- Е, и какво си видяла? - попита майката.
- Аз видях как ти вчера целуваше пишката на тати!
Цялата маршрутка избухна в смях, също и шофьорът. Майката спря маршрутката, взе си детето под мишница и изскочи навън.
Мислите си, че това е краят? Не бързайте.

При спирането на маршрутката се качи млад мъж с момченце, някъде около 8 годишно и седна на мястото на майката с детето. Пътниците продължаваха да се хилят, младият мъж и той почна да се подсмихва гузно, без да знае на какво точно се смеят останалите. И в този момент синът му изтърси: "Тате, купи ми войници!" Маршрутката избухна в такъв смях, че принуди шофьора да спре, за да се смее на спокойствие. След като си пое дъх, шофьора се обърна към младия мъж: "Братче, по-добре му купи войници, не дърпай дявола за опашката". Младият мъж пътува около 4 спирки, през цялото време хората се смееха, а той седеше в пълно недоумение, вероятно мислейки си че се вози в маршрутка с идиоти. И наистина, какво толкова смешно има в "тате, купи ми войници"? "
Via Facebook!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Mon May 27, 2013 8:17 pm

Marfa wrote:Призовавам всеки да прочете това:

"Пътувам в препълнена маршрутка, хората пътуват мълчешком, всеки се е замислил за нещо си. При едно спиране се освобождава мястото веднага зад шофьора, на което сяда млада майка, около 22-23 години, с 3-4 годишно момиченце. Тоест, тя седи с гръб към движението и с лице към хората в салона. Както тръгна маршрутката, и момиченцето започна да мрънка на майка си на тема "мамо, купи ми Барби!", при това едно такова протяжно и жално и с различен тон всеки път. Майка и и влезе в ритъма и и отговаряше с "за какво ти е Барби, имаш си вече три, по-добре да ти купя нещо друго" и т.н. Всичкото това мрънкане и виене почна да омръзва не само на мен, но и на останалите пътници. След няколко спирки стратегията на момиченцето се промени. Тя изведнъж стана важна и млъкна, като видимо се сети за нещо коварно. И след още една спирка се издаде:
... - Ако не ми купиш Барби, ще кажа нещо за теб на баба!
Майка и се усмихна: - И какво толкова ще кажеш на баба си за мен?
Момиченцето продължи: - Ще разкажа, ще разкажа! Аз видях нещо!
Цялата маршрутка затаи дъх, за да чуе какво точно е видяла малката.
- Е, и какво си видяла? - попита майката.
- Аз видях как ти вчера целуваше пишката на тати!
Цялата маршрутка избухна в смях, също и шофьорът. Майката спря маршрутката, взе си детето под мишница и изскочи навън.
Мислите си, че това е краят? Не бързайте.

При спирането на маршрутката се качи млад мъж с момченце, някъде около 8 годишно и седна на мястото на майката с детето. Пътниците продължаваха да се хилят, младият мъж и той почна да се подсмихва гузно, без да знае на какво точно се смеят останалите. И в този момент синът му изтърси: "Тате, купи ми войници!" Маршрутката избухна в такъв смях, че принуди шофьора да спре, за да се смее на спокойствие. След като си пое дъх, шофьора се обърна към младия мъж: "Братче, по-добре му купи войници, не дърпай дявола за опашката". Младият мъж пътува около 4 спирки, през цялото време хората се смееха, а той седеше в пълно недоумение, вероятно мислейки си че се вози в маршрутка с идиоти. И наистина, какво толкова смешно има в "тате, купи ми войници"? "
Via Facebook!
То и аз там го прочетох.
Мощно :mrgreen:
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed May 29, 2013 6:23 am

Вижте на какво ще ходим на 9ти октомври:
http://www.hahaha.com/en/johncleese
:drool: :heart: :spite:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed May 29, 2013 6:49 am

Awesome въпреки че е яко крийпи с тия зъби
This is it. Ground zero.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed May 29, 2013 1:06 pm

Аааа яко.



Баси до сега пълненето на пощата с непоискани боклучави реклами и вестници имаше неква поне практическа полза из кухнята, ама са не може и да паркираш някъде за 5 минути тука без да ти мушнат под чистачката скапано листче за кредити и тн., поне да беше за бензиностанции нещо с отстъпка автомивката ама... :suck:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Jun 04, 2013 10:44 am

Напоследък много се говори за това как почти никъде в Европа забраната за пушене не била толкова строга, колкото у нас. Ясно ми е, че това е димна завеса, колкото и иронично да звучи, но все пак се поддадох на модата и се разтърсих по въпроса. Истина е, на малко места забраната е абсолютна. Но от друга страна на малко места режимът е толкова или по-либерален, колкото предишното положение. На практика единствено в Чехия и Словакия има пълна свобода дали да се пуши в заведенията, а в Португалия е като у нас преди. Навсякъде другаде се пуши само в пушални и наистина не мога да разбера защо никой не повдига въпроса за пушални тук, а непременно трябва или да е напълно забранено, или да се делят.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 62 guests