Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jan 16, 2013 9:20 am

При едно отчаяно и дълго отлагано разчистване на едни забутани шкафове вчера /под заплаха от обезнаслядяване от майката/ изрових поне един аспектомат и кашон с диапозитиви снимани от 70-80те, днеска ще се забавлявам определено стига да му работи лампата.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jan 19, 2013 6:06 pm

Йей колко е яко да поръчаш 5 пици от доминос и да закъснеят достатъчно много, че да ти ги подарят :D :metal:
:ninja:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Feb 14, 2013 10:08 pm

Аз последните месеци имам сериозен проблем. Нарича се Iron Maiden. Някак през всичките ми 25 годинки живот бях успял да ги игнорирам, докато слушах почти всякакъв друг метал, включително Black Sabbath. Но колегата реши да поправи това кощунство и дръпнахме дискографията на Мейдън в магазина. Откакто това се случи не мога да се спра. В магазина не се слуша абсолютно нищо друго. 8 часа на работа Iron Maiden, прибирам се, вечерям и продължавам. Ето пак от над 2 часа седя пред компа, захлупен от слушаките и слушам. Нищо друго не правя или ако правя, то е под звуците на Мейдън. По груби сметки ги слушам по 12 часа на ден от 14-те, които прекарвам буден. Това е така от Ноември насам. И не знам как да спра, защото те имат към 15-тина албума и просто песните някак не успяват да ми втръснат.

Слушал съм абсолютно всички жанрове музика. Повечето по много. Бил съм запален по какво ли не. Последната ми по-голяма тръпка беше Сергей Рахманинов. Там бях затънал много. Но нищо не ми е въздействало по този начин. За мен Мейдън, тия гадове, са един недостижим връх в музиката! Абсолютни музикални богове! :shock: Заеби студийните версии, всичките им песни са стократно по-добри Live. Не ми се слуша нищо друго. :neutral:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Feb 15, 2013 2:52 am

Абе чак недостижим връх не бих ги нарекла, но са огромни и имаше време когато ги слушах без спиране също като теб. При мен продължи към 2 години, мисля. :lol:
После преминах на блек метъл и после - на аниме. И така досега. Всеки с психопатията си.

Напоследък съм на вълна Рамщайн обаче - още ме държи.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Fri Feb 15, 2013 9:26 am

Аз така преди време бях затънал в една Металика серия. Прослушах ги бая късно, може би към 28, но като почнах не можех да спра.

Напоследък се заслушвам все повече в новите инди групички, не е като да няма качествен материал там.

User avatar
Zeiss_optik
Arcanist
Posts: 771
Joined: Fri Feb 18, 2011 7:20 pm

Post by Zeiss_optik » Fri Feb 15, 2013 10:57 am

Amikae wrote:Аз последните месеци имам сериозен проблем. Нарича се Iron Maiden. Някак през всичките ми 25 годинки живот бях успял да ги игнорирам, докато слушах почти всякакъв друг метал, включително Black Sabbath. Но колегата реши да поправи това кощунство и дръпнахме дискографията на Мейдън в магазина. Откакто това се случи не мога да се спра.
.......
За мен Мейдън, тия гадове, са един недостижим връх в музиката! Абсолютни музикални богове! :shock: Заеби студийните версии, всичките им песни са стократно по-добри Live. Не ми се слуша нищо друго. :neutral:
Защо ли ми звучи познато...
Споко - нямаш никакъв проблем. Проблемът ти е бил, докато си се опитвал да ги игнорираш, но слава Богу - решил си го успешно. :lol:
Hemos pasado!

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Fri Feb 15, 2013 5:59 pm

Колкото и да е гадно, че Тодор Колев е починал, ми става адски смешно когато някакви същества като черната Златка, които в живота си не са гледали една постановка/филм с него, са изключително опечалени.

User avatar
Devoted of Slaanesh
Paragon
Posts: 740
Joined: Fri Jul 04, 2008 2:53 pm
Location: Austria

Post by Devoted of Slaanesh » Fri Feb 15, 2013 6:19 pm

Аз се опечалих когато разбрах, че и той е бил доносник ...
Все пак - да почива в мир.

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Sat Feb 16, 2013 3:10 am

Изумен съм до какво ниво достига човешката глупост, простотия, пошлост, идиотщина, тъпня. Днеска научих за най-новата мода - Harlem Shake....
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Sat Feb 16, 2013 6:29 pm

Dante wrote:Изумен съм до какво ниво достига човешката глупост, простотия, пошлост, идиотщина, тъпня. Днеска научих за най-новата мода - Harlem Shake....
Аз стоя далече от това... :lol: Не искам да знам за какво става дума, как се "танцува", и т.н. Стига ми че успяха да ми пробутат да гледам едно видео...
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Feb 16, 2013 8:23 pm

Според мен е забавно. Стига да не го правя аз. :lol:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sat Feb 16, 2013 9:45 pm

Mindcrime wrote:Аз така преди време бях затънал в една Металика серия. Прослушах ги бая късно, може би към 28, но като почнах не можех да спра.

Напоследък се заслушвам все повече в новите инди групички, не е като да няма качествен материал там.
True dat. Аз пък влизам и излизам във фази доста бързо, нещата които не спирам и след година - две да ги слушам не са просто фаза, а са свестни, поне за мен. Сега съм на фаза rapcore та бозя на Hollywood Undead и Rage Against the Machine. Преди това бях на инди рок и друсах Blood Red Shoes с Archive и Boa.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Feb 23, 2013 6:56 pm

Няма по-завеян купувач от мен. Мразя онлайн търговията. С тия големи "КУПИ" бутони и т.н. Не умея да се контролирам. :oops:

Винаги когато се опитвам да си купя 1-2 книжки, си купувам многократно повече. На края ще ги ям тия книги, усещам. И сега на екрана ми стоят съблазнително едни Angel Eyes фарове за колата. 450 камъка. Не трябва да ги купувам. :?

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sat Feb 23, 2013 9:11 pm

Аз съм така като видя промоции, особено в ГОГ или букдепозитори. Правя супер рискови поктупи, само заради ниски цени и красиви корици. :lol: но вкуса ми е много помиярски, та рядко съм наистина разочарован.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Feb 25, 2013 5:39 pm

Мдаа, човек като изкара някви пари тука и задължително да изникне дупка за запълване за същата сума +- стинки е просто неотменен закон. Ще драсна после една ода за акумулатора на голфа просто като в речта ми се вредят думи, които са поне малко от малко цензурирани. Тва и Пенчев сигурно не го е правил още да кара на 16 волта :D
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 68 guests