Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Oct 05, 2012 10:53 pm

Споделям, че ходих на мача Левски- Литекс и беше супер яко. Отдавна не бях присъствал на мач от вътрешното първенство с толкова публика и яка атмосфера.
Само Левски!
:mrgreen:
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Oct 06, 2012 10:00 am

След 3 години експерименти намерих как да си пусна 5.1 True HD/DTS HD аудио от Blu-Ray-ките без проблеми, с което най-накрая направих домашното кино пълноценно :mrgreen: Трябваше ми 15-метров VGA кабел, три 15-метрови аудио кабела, висок клас саунд карта, последната версия на PowerDVD (тия са много друсани да искат 130 долара за шибан плейбек софтуер... дали им ги платих, а?) и най-вече - AnyDVD HD, който ми позволи да покажа среден пръст на Intel-ското безумие, наречено HDCP... :mrgreen:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Oct 07, 2012 10:48 am

Баси, бях на една от най-яките евър сватби вчера. :panda: :metal:
:ninja:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Oct 08, 2012 12:19 am

Неоспорим факт:)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6921
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Mon Oct 08, 2012 2:10 pm

Е, раздуйте де. Не ни дръжте в напрежение. Не е коректно :wink:
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Oct 08, 2012 2:20 pm

Ееее шансче. Еми нещо такова ама по-епично :D http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0 дано е фанал мелето на туй човека с камерата ;). Твърде много осъмнес да го коментирам по форума ;р
:ninja:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Oct 10, 2012 2:45 am

Още малко за псевдонауката в една от най-безумните й форми:
http://rasper-bg.com/?p=222
Last edited by Morwen on Wed Oct 10, 2012 9:23 am, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Oct 10, 2012 2:56 am

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
:ninja:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Oct 10, 2012 1:01 pm

Аз псувам, като тираджия в World of Tanks всеки ден. Ха дано лапето ми да се роди урод, с Мандинго пенис. 8-)

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Oct 11, 2012 6:22 am

Втори път вали сняг, този път много повече. Тая зима почна много по-рано от обикновено... :shock:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Oct 11, 2012 9:02 am

Това е една от Причините, да не казвам най-голямата да се назлъндисвам на Канада :D.
:ninja:

User avatar
Zeiss_optik
Arcanist
Posts: 771
Joined: Fri Feb 18, 2011 7:20 pm

Post by Zeiss_optik » Fri Oct 12, 2012 12:00 am

AlDim wrote:Втори път вали сняг, този път много повече. Тая зима почна много по-рано от обикновено... :shock:
Spoiler: show
--- Из дневника на емигранта ---

15 август. Ето че съм в Канада! Очарован съм от тази страна. Прекрасно е. С нетърпение очаквам тези очарователни планини да се покрият със сняг.

14 октомври. Канада е най-прекрасното място на света! Вчера пътувахме извън града. Видяхме лосове! Толкова са чаровни и красиви! Тук наистина е раят на земята!

11 ноември. Утре се открива ловният сезон за лосове. Това е ужасно. Просто не мога да си представя, че някой може да вдигне ръка срещу тези мили, безобидни създания. Чакаме да завали снегът. Харесва ни тук.

2 декември. Най-сетне заваля сняг. Ура! Всичко е покрито с пухкаво бяло покривало. Сякаш сме в коледна картичка! Замеряхме се със снежни топки. Внезапно снегоринът мина покрай нас и зарина целия паркинг със сняг, но аз набързо го изчистих. Колко е хубаво тук! Обичам тази страна!

12 декември. Пак валя сняг. Снегоринът пак ми зарина целия паркинг.

19 декември. Цяла нощ валя. Не можах да почистя паркинга и закъснях за работа. Тук наистина е прекрасно, но вече нямам сили да чистя паркинга. Само да не беше този кретен със снегорина!

22 декември. Тази бяла гадост пак се сипа цяла нощ! Вече имам кървави пришки по ръцете и кръстът ме боли! Оставам с впечатлението, че този изрод със снегорина ме дебне иззад ъгъла и само чака да изхвърля снега от паркинга: Мръсно копеле!

25 декември. Merry Fuckin’ Christmas! Пак този скапан сняг! Само да се докопам до гърлото на този кучи син със снегорина! Местните тъпаци изобщо не сипват сол по пътищата, човек може да се убие някъде!

27 декември. И пак валя цяла нощ! Трети ден не излизам от къщата, ако не броим всяко изскачане след снегорина. Не мога да мръдна никъде. Колата е някъде под снега, а някакъв идиот по телевизора обещава още 20 сантиметра тази нощ. Кретен! Ти знаеш ли колко лопати сняг са тия 20 сантиметра?!

28 декември. Онова кречетало от телевизора сбърка. Наваля 50 сантиметра. Този ши_ан сняг няма да се стопи до лятото! Снегоринът заседна пред нашата къща и говедото, което го кара, дотърча да ми иска лопата! Казах му, че съм счупил вече шест лопати, разчиствайки след него, и сега ще счупя седмата в овчата му глава!

4 януари. Най-сетне измъкнах колата от снега и от паркинга!!! Отидох до супермаркета да напазарувам. На връщане някакъв проклет лос изскочи пред колата и ми разби цялата предница! Защо тия лaй_ _ри ловците не избиха всичките лосове още миналата година??! По пътищата гъмжи от тези твари! Сега има да плащам 3000 долара за ремонт!

10 май. Край, заминавам за Флорида. Не мога да повярвам, че нормален човек ще се съгласи да живее в ши _ _ната им Канада!
Hemos pasado!

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Oct 12, 2012 12:21 am

Мда, това е старо. Декември е много късно за сняг.
Иначе Флорида е някакво мега зле място, не знам защо някой би искал да ходи там. Както би казал Бъгс Бъни:
http://www.youtube.com/watch?v=xiTM2HQ0g98

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Oct 12, 2012 12:24 am

Тея къде са го виждали тоя снегорин???? :lol:
В събърбия, където живее народа, никой не ебава да почисти снега през цялата зима. Чакат Шинука да задуха да го стопи. В центъра пускат снегорин по някои по-важни улици от време на време. Иначе и те чакат Шинука.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Fri Oct 12, 2012 9:17 am

Започнах да изпробвам различни интернет глупости. Реших, че да си направя туитър е крачка към бъдещето, в което всички спамим глупости + си е тренировка по английски (колкото и малка да е тя :Д). Освен това си направих и Goodreads профил - някаква доста интересна платформа, в която хората споделят какво са чели и дават ревюта. Пак си е някаква занимавка.. Явно наистина не мога да си намеря смислено занимание...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 52 guests