Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
elle_fr0st
Commoner
Posts: 48
Joined: Sat Jan 05, 2008 7:09 pm
Location: The House of Secrets,Sin City,Hell

Post by elle_fr0st » Tue Sep 21, 2010 7:04 pm

Dante wrote:Айде, почна дванайсти клас преди два дена и вече съм с пълен график часове, уроци, курсове, школи, извънкласна дейност, тренировки, репетиции (ем китара, ем актьорско), че и барабар шофьорските изпити. Иде ми да се гръмна, свободна минута нямам, а ме МЪРЗИ, ама МНОГО.

Да не говорим колко време ми остава за четене, соц.контакти и останали хобита. :?
Напълно те разбирам :D на мен сега биологията и хиията ми отелват вола ......
"I'm Gentleman Death in silk and lace, come to put out the candles. The canker in the heart of the rose."

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Wed Sep 22, 2010 9:37 am

RRSunknown wrote:тренировките и репетиците не са ли хоби? :wink:
Така е, но са ангажиращи хоби (тоест трябва да им се обръща повечко внимание), което в моя случай е кофти, защото само за петък имам да пиша 10 страници тема, две есета, сума ти и тестове и минимум 5 страници журналистическо есе. А това е само началото. :lol:


@elle_fr0st
Оу, ти си с биология и химия, това е още по-гадно. Медицина?
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Thu Sep 23, 2010 10:06 pm

Мразя зъболекарите, претенциите им и нечовешките им цени! Също мразя как зъбите ми изведнъж решиха да са в неподчинение.
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Thu Sep 23, 2010 10:14 pm

От малък имам фобия и всячески страх от зъболекари. Ако не съм под пълна упойка не давам да ми бръкнат било то и с марля в устата, затова и не съм ходил отдавна...
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Sep 23, 2010 11:01 pm

Vivian wrote:Мразя зъболекарите, претенциите им и нечовешките им цени! Също мразя как зъбите ми изведнъж решиха да са в неподчинение.
И при мен тече същата история - мразя бррррррр
Image

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Sep 23, 2010 11:08 pm

Данте, извинявай, а някога правили ли са ти зъби с пълна упойка или това беше само фигура на речта? Иначе напълно ви разбирам.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Thu Sep 23, 2010 11:36 pm

Мда, вадили са ми зъб така. Ама аз почти не ходя, гледам да си ги поддържам и да не ми се налага. Като казах "фобия" не беше фигура на речта. Изпитвам огромен страх от тия хора.
Ама то е защото като малък имах ебаси и проблемите и непрекъснато ходих по зъболекари и тогава ставаха някакви филми, за които не искам да си спомням...
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Sep 24, 2010 9:03 am

Vivian wrote:Мразя зъболекарите, претенциите им и нечовешките им цени! Също мразя как зъбите ми изведнъж решиха да са в неподчинение.
Вече наближавам 30, никога не съм имал кариеси, проблеми по зъбите или нужда зъболекар да ми рови из устната кухина. Just buy yourself some new teeth genes :P
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Fri Sep 24, 2010 9:49 am

The Dragon wrote:Just buy yourself some new teeth genes :P
Мразя те!

Знаеш, че това е образно казано, но със сигурност ти завиждам :)
VMITW!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Sep 24, 2010 1:45 pm

Братче, имах тези гени до 23, а после явно под влиянието на яденето на ГМО мутирах...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
cordelia
Adept
Posts: 217
Joined: Sun Sep 28, 2008 2:42 pm

Post by cordelia » Fri Sep 24, 2010 3:26 pm

Включвам се към омразата.
На мен такива гени са ми оперативно отстранени явно. Почти всеки път като отида на зъболекар има какво да се работи.
The good face pain. But the great - they embrace it.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Sep 24, 2010 7:23 pm

The Dragon wrote:
Vivian wrote:Мразя зъболекарите, претенциите им и нечовешките им цени! Също мразя как зъбите ми изведнъж решиха да са в неподчинение.
Вече наближавам 30, никога не съм имал кариеси, проблеми по зъбите или нужда зъболекар да ми рови из устната кухина. Just buy yourself some new teeth genes :P
+1

Наложи се само веднъж да ми вадят зъб, като си слагах брекети, за да могат зъбите да се подредят правилно. Още ми е тъжно за него. Съвсем чудесен и здрав зъб, но се наложи. Но трябва да отбележа, че когато си при професионалист нещата стават спокойно, лесно и без болка.

Аз ходя в Бургас при семейство Митеви. Бащата е зъболекар, а дъщеря му е ортодонтка. Какво да ви кажа, много ми е приятно да ходя там. И двамата са чудесни и много дружелюбни, сестрите също са готини и винаги става лаф, винаги става смях и от тях до толкова съм забравил какво е страх от такива кабинети, че дори сега се чудя как някога изобщо съм се страхувал. Невероятни са!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Sep 24, 2010 8:06 pm

Моите зъби са прословути - имам 1/4 мъртви вече. Сега ваканциите ми се завъртяха покрай тях - почнах да си идвам до Бг на зъболекарски туризъм. На стола съм преживяла всякви страдания, ма с ръка на сърцето казвам, че предпочитам кратката и интензивна болка, пред нескончаемата не толкова интензивна такава. Не мога да разбера тоя страх от зъболекарите, честно. Боли, гадно е на вкус, мирис и звук, ма не е чак такава драма...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Fri Sep 24, 2010 8:59 pm

Аз пък обожавам да ходя на зъболекар, въпреки че преди 3 години ми извадиха 2 напълно здрави зъба, заради шините :) И никога не ме е било страх, яко е :Р


но какъв страх имам от ЕКГ! Не е реално просто :shock:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Fri Sep 24, 2010 9:55 pm

В този ред на мисли, аз трябва да ходя на зъболекар и събирам препоръки - ама да е наистина добър. Я си кажете при кого ходите в София.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests