Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Mon Mar 08, 2010 5:59 pm

Де да беше само по Цариградско... Обикновено сутрин взимам Драгалевци - Руски паметник за 25-30 минути, в добри дни дори 20. Днес? 85 минути. Почти час и половина. И, да, преди да е натрупало. Секви дзвери, дето не знаят как се кара в сняг.

Всъщност не се ядосвам много, защото ми *харесва* това, че секвите дзвери, дето не знаят как се кара в сняг, карат бавно и внимателно. Ама все пак... мрън.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Mar 08, 2010 6:04 pm

Орхидея 45 кинта, бонбони от Jeff de Bruges - 30, Парфюм - 100. МРАЗЯ 8-ми март.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Mar 08, 2010 6:09 pm

The Dragon wrote:Орхидея 45 кинта, бонбони от Jeff de Bruges - 30, Парфюм - 100. МРАЗЯ 8-ми март.
Изхвърляй се ти изхвърляй се. Срам за Истинския мъж е тва ;р


@Роум -
Е то там Перник слиза основно, сутрин ги гледам от обратната посока ехидно. (Което ми напоня за един култов пернишки виц). Ааа и да де, навсякъде си е така, ама аз конкретно от Сточна гара до НДК го преболедувах с такси за около час и некви 15 кинта. Чак шофера помоли да запали една цигара по едно време, че нема такова спри-тръгни. :) Са както не спира, и знаеме как чистят утре ще е рекордно взимането на Надежда-Павлово. Добре, че смених амортисьорите и джама навреме са :D.
:ninja:

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Mar 08, 2010 9:11 pm

Като погледнах през прозореца тази сутрин, за момент сериозно се замислих кой месец сме. :lol:

Ама то астрономическата пролет си е от 21-и. :P

User avatar
neEd'Le
Sorcerer
Posts: 438
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:57 pm
Location: пуофдиф

Post by neEd'Le » Mon Mar 08, 2010 9:26 pm

към края на работния ден отново джваках в собствен сос,доволно охладен от нула до три градуса.

още седмица-две да се задържи такова приятно времето и вече сериозно ще хвана някви гъбички на краката,чесно.


и в остатъка от емисията - mallet tiem тая вечер,че седмицата ше е гадна
И излитам в студения мрак,където порядъчни хора не летят.Тук има само дяволи и вещици, яхнали метли, и един Витя Суворов с неговия парашут.

User avatar
Елица
Sorcerer
Posts: 385
Joined: Wed Jul 12, 2006 12:53 pm
Location: на работа

Post by Елица » Tue Mar 09, 2010 11:50 am

Наистина е фън тази сутрин по улиците :(

Подаръка ми за 8 март - чувал картофи :lol:

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Tue Mar 09, 2010 9:26 pm

The Dragon wrote:Орхидея 45 кинта, бонбони от Jeff de Bruges - 30, Парфюм - 100. МРАЗЯ 8-ми март.
Мислех, че като се загрее от Св. Валентин се кара на автопилот до 8 :mrgreen:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Wed Mar 10, 2010 12:13 am

Искааааааааам!

Ако стане, даже ще кажа какво искам :D
VMITW!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Mar 10, 2010 1:39 pm

Много ми е запушен носът и не мога да дишам. :(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Wed Mar 10, 2010 5:33 pm

Да хорор. Днеска имахме 8 часова презентация на булшита, по който ше работиме.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Wed Mar 10, 2010 5:40 pm

Имаше ли поне малко нещо техническо в презентацията, или беше само маркетинг и тук-там по някоя схемичка? :) Ако имаше техническо... презентаторът срамуваше ли се подобаващо? :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Wed Mar 10, 2010 7:15 pm

Нямаше нннииииишшшто техническо. Шити дей. Прибирам се и на един заледен участък пред блока се изхвърлих странично. Скапано време. Сутринта като ходих до магазина за закуска, носа ми се напълни със сняг.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Mar 10, 2010 7:44 pm

Носът ми е още по-запушен и още по не мога да дишам... :( Хич ма няма!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Mar 11, 2010 9:50 am

Мамка му, с колко неприятен таксиджия пътувах днес! Първо ме пита "Бързаме ли?" (не, взимам такси, защото искам да убия малко време, естествено), после в 9 и 10 започва да ми подхвърля палави ( ок, не палави, откровено кротко заядливи) реплики за това какво било това мое работно време, направо сме ходели по обяд (е, 20 минути закъснение или 3 часа - все тая). Пуши през цялото време на отворен прозорец и дори от куртоазия не ме пита дали да загаси. Накрая му казвам да спре преди Славянска (за да съм при пешеходната), той обидено казва "разбрах Ви още първия път" и спира СЛЕД улицата. За капак сметката ми, която обичайно е от 2 и много до 3 и нещо (и съм минавала твърде много пъти този маршрут, за да греша), в този случай е 4,40 при много рехав трафик и почти никакво чакане. Нямаше и табелка с името, записах му номера не разрешителното лепнато отпред (що не записах и регистрационния, и аз не знам) и смятам да се оплача на 1280, да видим ще има ли кой да ме чуе.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Thu Mar 11, 2010 11:08 am

Морви, съчувствам ти! За съжаление, ако човек постоянно се придвижва с таксита, попадането на кретени е неизбежно.
Бтв, продължавам да не разбирам защо още е разрешено пушенето в такситата? Въпреки че съм пушач, намирам за смущаващо някой да одимява малко затворено пространство, в което попадат и непушачи, деца, бременни, егаси! Това не е лична кола, все пак...
VMITW!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 69 guests